Súhrn
- Vznik
- 17. 04. 201214 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 56 049 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TATRAZELT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46584226
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- E.M.Šoltésovej 2760/13, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
- Územie
- Spišská Nová Vesokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 04. 2012
- Zánik
- 18. 08. 2026
- V registri
- 14 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 18. 08. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 29699/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 775713
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 12. 2019 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené | 19. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prehĺbila stratu na −24 760 € a znížila tržby o ▼81 % na 56 tisíc eur.
Tržby
56 049 €
▼ 81,4 %Výsledok hospodárenia
−24 760 €
▼ 2 707,3 %Aktíva
114 933 €
▼ 1,2 %Vlastné imanie
−24 143 €
▼ 4 019,3 %Zadlženosť
121,0 %
Hrubá marža
−42,5 %
Čistá marža
−44,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2013Závierka v registri účtovných závierok | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 54,1 tis. | 34,4 tis. | 134,4 tis. | 301,8 tis. | 56 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −686 | 2,7 tis. | −6,4 tis. | −882 | −24,8 tis. |
| Aktíva | 24,1 tis. | 30,6 tis. | 93,9 tis. | 116,3 tis. | 114,9 tis. |
| Vlastné imanie | 5,2 tis. | 7,9 tis. | 1,5 tis. | 616 | −24,1 tis. |
| Daň z príjmu | — | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | — | 74,2 % | 98,4 % | 99,5 % | 121,0 % |
2017
- Tržby
- 56 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,8 tis.
- Aktíva
- 114,9 tis.
- Vlastné imanie
- −24,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 121,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 301,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −882
- Aktíva
- 116,3 tis.
- Vlastné imanie
- 616
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 134,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 93,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 34,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 30,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2013
- Tržby
- 54,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −686
- Aktíva
- 24,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).