prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SHERWOOD SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46582282aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 560 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SHERWOOD SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46582282
daňové identifikačné číslo
2023447767
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ľudovíta Fullu 3416/9A, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 79860/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
556778
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),07. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,07. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,07. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,07. 03. 2012—
reklamné a marketingové služby,07. 03. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,07. 03. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,07. 03. 2012—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva,07. 03. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023447767: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023447767Obdobia daňových registráciíDIČ 2023447767: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023447767Obdobia daňových registráciíDIČ 2023447767: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023447767
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202344776710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲90 % na 2 258 € a znížila tržby o ▼76 % na 1,6 tisíc eur.

Tržby

1 560 €

▼ 76,0 %

Výsledok hospodárenia

2 258 €

▲ 89,6 %

Aktíva

79 397 €

▲ 0,9 %

Vlastné imanie

6 622 €

▼ 7,7 %

Zadlženosť

91,7 %

Hrubá marža

193,4 %

Čistá marža

144,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 6 240 €. 2019: tržby 524 €. 2020: tržby 9 407 €. 2021: tržby 6 500 €. 2022: tržby 1 560 €.10 tis.5 tis.06,2 tis.5249,4 tis.6,5 tis.1,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 240 €. 2019: tržby 524 €. 2020: tržby 9 407 €. 2021: tržby 6 500 €. 2022: tržby 1 560 €.10 tis.5 tis.06,2 tis.5249,4 tis.6,5 tis.1,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 6 240 €. 2019: tržby 524 €. 2020: tržby 9 407 €. 2021: tržby 6 500 €. 2022: tržby 1 560 €.10 tis.5 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −786 €. 2019: výsledok hospodárenia 524 €. 2020: výsledok hospodárenia −588 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 258 €.2,5 tis.0−1 tis.−786+524−588+1,2 tis.+2,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −786 €. 2019: výsledok hospodárenia 524 €. 2020: výsledok hospodárenia −588 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 258 €.2,5 tis.0−1 tis.−786+524−588+1,2 tis.+2,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −786 €. 2019: výsledok hospodárenia 524 €. 2020: výsledok hospodárenia −588 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 191 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 258 €.2,5 tis.0−1 tis.−786−588201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 86 141 €, vlastné imanie 5 788 €. 2019: aktíva 83 410 €, vlastné imanie 6 312 €. 2020: aktíva 79 414 €, vlastné imanie 5 724 €. 2021: aktíva 78 674 €, vlastné imanie 7 175 €. 2022: aktíva 79 397 €, vlastné imanie 6 622 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 86 141 €, vlastné imanie 5 788 €. 2019: aktíva 83 410 €, vlastné imanie 6 312 €. 2020: aktíva 79 414 €, vlastné imanie 5 724 €. 2021: aktíva 78 674 €, vlastné imanie 7 175 €. 2022: aktíva 79 397 €, vlastné imanie 6 622 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 86 141 €, vlastné imanie 5 788 €. 2019: aktíva 83 410 €, vlastné imanie 6 312 €. 2020: aktíva 79 414 €, vlastné imanie 5 724 €. 2021: aktíva 78 674 €, vlastné imanie 7 175 €. 2022: aktíva 79 397 €, vlastné imanie 6 622 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 61 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 525 €, finančné účty 21 642 €. 2019: dlhodobý majetok 58 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 522 €, finančné účty 21 696 €. 2020: dlhodobý majetok 53 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 22 525 €. 2021: dlhodobý majetok 52 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 427 €, finančné účty 22 568 €. 2022: dlhodobý majetok 50 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 26 396 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 61 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 525 €, finančné účty 21 642 €. 2019: dlhodobý majetok 58 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 522 €, finančné účty 21 696 €. 2020: dlhodobý majetok 53 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 22 525 €. 2021: dlhodobý majetok 52 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 427 €, finančné účty 22 568 €. 2022: dlhodobý majetok 50 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 26 396 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 61 974 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 525 €, finančné účty 21 642 €. 2019: dlhodobý majetok 58 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 522 €, finančné účty 21 696 €. 2020: dlhodobý majetok 53 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 22 525 €. 2021: dlhodobý majetok 52 679 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 427 €, finančné účty 22 568 €. 2022: dlhodobý majetok 50 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 001 €, finančné účty 26 396 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 788 €, dlhodobé záväzky 12 176 €, krátkodobé záväzky 68 177 €. 2019: vlastné imanie 6 312 €, dlhodobé záväzky 8 584 €, krátkodobé záväzky 68 514 €. 2020: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 4 857 €, krátkodobé záväzky 68 833 €. 2021: vlastné imanie 7 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 499 €. 2022: vlastné imanie 6 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 775 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 788 €, dlhodobé záväzky 12 176 €, krátkodobé záväzky 68 177 €. 2019: vlastné imanie 6 312 €, dlhodobé záväzky 8 584 €, krátkodobé záväzky 68 514 €. 2020: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 4 857 €, krátkodobé záväzky 68 833 €. 2021: vlastné imanie 7 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 499 €. 2022: vlastné imanie 6 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 775 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 5 788 €, dlhodobé záväzky 12 176 €, krátkodobé záväzky 68 177 €. 2019: vlastné imanie 6 312 €, dlhodobé záväzky 8 584 €, krátkodobé záväzky 68 514 €. 2020: vlastné imanie 5 724 €, dlhodobé záväzky 4 857 €, krátkodobé záväzky 68 833 €. 2021: vlastné imanie 7 175 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 499 €. 2022: vlastné imanie 6 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 775 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 312 €. 2022: daň z príjmu 759 €.1 tis.500000031275920182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 312 €. 2022: daň z príjmu 759 €.1 tis.500000031275920182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 312 €. 2022: daň z príjmu 759 €.1 tis.500000031275920182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,2 tis.5249,4 tis.6,5 tis.1,6 tis.
Výsledok hospodárenia−786524−5881,2 tis.2,3 tis.
Aktíva86,1 tis.83,4 tis.79,4 tis.78,7 tis.79,4 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.6,3 tis.5,7 tis.7,2 tis.6,6 tis.
Daň z príjmu000312759
Zadlženosť93,3 %92,4 %92,8 %90,9 %91,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
1,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
79,4 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
759
Zadlženosť
91,7 %

2021

Tržby
6,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
78,7 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
312
Zadlženosť
90,9 %

2020

Tržby
9,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−588
Aktíva
79,4 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,8 %

2019

Tržby
524
Výsledok hospodárenia
524
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,4 %

2018

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−786
Aktíva
86,1 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API