prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

KN LOGISTIC s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 46573542aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
288 816 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KN LOGISTIC s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
46573542
daňové identifikačné číslo
2023441101
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pekinská 14, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2012
V registri
14 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 29372/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
778028
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
zasielateľstvo01. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 03. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 03. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023441101: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023441101Obdobia daňových registráciíDIČ 2023441101: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023441101Obdobia daňových registráciíDIČ 2023441101: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023441101
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202344110110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −10 912 € a znížila tržby o ▼50 % na 288,8 tisíc eur.

Tržby

288 816 €

▼ 50,2 %

Výsledok hospodárenia

−10 912 €

▼ 374,7 %

Aktíva

162 539 €

▼ 42,7 %

Vlastné imanie

24 620 €

▼ 30,7 %

Zadlženosť

84,9 %

Hrubá marža

−3,8 %

Čistá marža

−3,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 577 752 €. 2016: tržby 497 460 €. 2017: tržby 536 305 €. 2018: tržby 580 409 €. 2019: tržby 288 816 €.1 mil.500 tis.0577,8 tis.497,5 tis.536,3 tis.580,4 tis.288,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 577 752 €. 2016: tržby 497 460 €. 2017: tržby 536 305 €. 2018: tržby 580 409 €. 2019: tržby 288 816 €.1 mil.500 tis.0577,8 tis.497,5 tis.536,3 tis.580,4 tis.288,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 577 752 €. 2016: tržby 497 460 €. 2017: tržby 536 305 €. 2018: tržby 580 409 €. 2019: tržby 288 816 €.1 mil.500 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 039 €. 2016: výsledok hospodárenia 14 850 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 720 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 973 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 912 €.20 tis.0−20 tis.−8 tis.+14,8 tis.+8,7 tis.+4 tis.−10,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 039 €. 2016: výsledok hospodárenia 14 850 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 720 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 973 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 912 €.20 tis.0−20 tis.−8 tis.+14,8 tis.+8,7 tis.+4 tis.−10,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 039 €. 2016: výsledok hospodárenia 14 850 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 720 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 973 €. 2019: výsledok hospodárenia −10 912 €.20 tis.0−20 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 119 350 €, vlastné imanie 37 560 €. 2016: aktíva 196 330 €, vlastné imanie 22 838 €. 2017: aktíva 166 333 €, vlastné imanie 31 558 €. 2018: aktíva 283 855 €, vlastné imanie 35 531 €. 2019: aktíva 162 539 €, vlastné imanie 24 620 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 119 350 €, vlastné imanie 37 560 €. 2016: aktíva 196 330 €, vlastné imanie 22 838 €. 2017: aktíva 166 333 €, vlastné imanie 31 558 €. 2018: aktíva 283 855 €, vlastné imanie 35 531 €. 2019: aktíva 162 539 €, vlastné imanie 24 620 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 119 350 €, vlastné imanie 37 560 €. 2016: aktíva 196 330 €, vlastné imanie 22 838 €. 2017: aktíva 166 333 €, vlastné imanie 31 558 €. 2018: aktíva 283 855 €, vlastné imanie 35 531 €. 2019: aktíva 162 539 €, vlastné imanie 24 620 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 395 €, finančné účty −14 668 €. 2016: dlhodobý majetok 15 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 661 €, finančné účty 15 588 €. 2017: dlhodobý majetok 10 539 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 563 €, finančné účty 33 231 €. 2018: dlhodobý majetok 5 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 248 €, finančné účty 137 988 €. 2019: dlhodobý majetok 1 082 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 449 €, finančné účty 1 008 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 395 €, finančné účty −14 668 €. 2016: dlhodobý majetok 15 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 661 €, finančné účty 15 588 €. 2017: dlhodobý majetok 10 539 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 563 €, finančné účty 33 231 €. 2018: dlhodobý majetok 5 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 248 €, finančné účty 137 988 €. 2019: dlhodobý majetok 1 082 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 449 €, finančné účty 1 008 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 19 623 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 395 €, finančné účty −14 668 €. 2016: dlhodobý majetok 15 081 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 661 €, finančné účty 15 588 €. 2017: dlhodobý majetok 10 539 €, zásoby 0 €, pohľadávky 122 563 €, finančné účty 33 231 €. 2018: dlhodobý majetok 5 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 248 €, finančné účty 137 988 €. 2019: dlhodobý majetok 1 082 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 449 €, finančné účty 1 008 €.500 tis.0−20 tis.20152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 37 560 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 81 362 €. 2016: vlastné imanie 22 838 €, dlhodobé záväzky 8 553 €, krátkodobé záväzky 164 939 €. 2017: vlastné imanie 31 558 €, dlhodobé záväzky 5 884 €, krátkodobé záväzky 128 891 €. 2018: vlastné imanie 35 531 €, dlhodobé záväzky 519 €, krátkodobé záväzky 247 805 €. 2019: vlastné imanie 24 620 €, dlhodobé záväzky 545 €, krátkodobé záväzky 137 374 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 37 560 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 81 362 €. 2016: vlastné imanie 22 838 €, dlhodobé záväzky 8 553 €, krátkodobé záväzky 164 939 €. 2017: vlastné imanie 31 558 €, dlhodobé záväzky 5 884 €, krátkodobé záväzky 128 891 €. 2018: vlastné imanie 35 531 €, dlhodobé záväzky 519 €, krátkodobé záväzky 247 805 €. 2019: vlastné imanie 24 620 €, dlhodobé záväzky 545 €, krátkodobé záväzky 137 374 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 37 560 €, dlhodobé záväzky 428 €, krátkodobé záväzky 81 362 €. 2016: vlastné imanie 22 838 €, dlhodobé záväzky 8 553 €, krátkodobé záväzky 164 939 €. 2017: vlastné imanie 31 558 €, dlhodobé záväzky 5 884 €, krátkodobé záväzky 128 891 €. 2018: vlastné imanie 35 531 €, dlhodobé záväzky 519 €, krátkodobé záväzky 247 805 €. 2019: vlastné imanie 24 620 €, dlhodobé záväzky 545 €, krátkodobé záväzky 137 374 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 254 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.9602,9 tis.1,3 tis.020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 254 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.9602,9 tis.1,3 tis.020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 1 254 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby577,8 tis.497,5 tis.536,3 tis.580,4 tis.288,8 tis.
Výsledok hospodárenia−8 tis.14,8 tis.8,7 tis.4 tis.−10,9 tis.
Aktíva119,3 tis.196,3 tis.166,3 tis.283,9 tis.162,5 tis.
Vlastné imanie37,6 tis.22,8 tis.31,6 tis.35,5 tis.24,6 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.9602,9 tis.1,3 tis.0
Zadlženosť68,5 %88,4 %81,0 %87,5 %84,9 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
288,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,9 tis.
Aktíva
162,5 tis.
Vlastné imanie
24,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,9 %

2018

Tržby
580,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
283,9 tis.
Vlastné imanie
35,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
87,5 %

2017

Tržby
536,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
166,3 tis.
Vlastné imanie
31,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
81,0 %

2016

Tržby
497,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,8 tis.
Aktíva
196,3 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
88,4 %

2015

Tržby
577,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
119,3 tis.
Vlastné imanie
37,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
68,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API