Súhrn
- Vznik
- 25. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 98 895 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ZEPA-BAU, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46572881
- daňové identifikačné číslo
- 2023459141
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023459141
- Sídlo
- Zemanská 1150, 02944 Rabča, Slovenská republika
- Územie
- Rabčaokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 02. 2012
- V registri
- 14 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 56234/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 576528
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 25. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 25. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 25. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 25. 02. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 25. 02. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 02. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 02. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 02. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 25. 02. 2012 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 25. 02. 2012 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 25. 02. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 25. 02. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 25. 02. 2012 | — |
| Murárstvo | 28. 04. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 28. 04. 2016 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 03. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023459141 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 13. 04. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023459141 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −30 551 € a znížila tržby o ▼5 % na 98,9 tisíc eur.
Tržby
98 895 €
▼ 5,2 %Výsledok hospodárenia
−30 551 €
▼ 49,4 %Aktíva
34 114 €
▼ 38,3 %Vlastné imanie
13 902 €
▼ 68,7 %Zadlženosť
59,2 %
Hrubá marža
−29,9 %
Čistá marža
−30,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 125,9 tis. | 178,5 tis. | 29,2 tis. | 104,3 tis. | 98,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,7 tis. | −14,3 tis. | −22,7 tis. | −20,4 tis. | −30,6 tis. |
| Aktíva | 37,8 tis. | 104,5 tis. | 109,4 tis. | 55,3 tis. | 34,1 tis. |
| Vlastné imanie | 21,9 tis. | 7,6 tis. | 64,9 tis. | 44,5 tis. | 13,9 tis. |
| Daň z príjmu | 161 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 42,0 % | 92,7 % | 40,7 % | 19,6 % | 59,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 98,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,6 tis.
- Aktíva
- 34,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 59,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 104,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,4 tis.
- Aktíva
- 55,3 tis.
- Vlastné imanie
- 44,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 19,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 29,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,7 tis.
- Aktíva
- 109,4 tis.
- Vlastné imanie
- 64,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 40,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 178,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,3 tis.
- Aktíva
- 104,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 125,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 37,8 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 161
- Zadlženosť
- 42,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.