prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

LUMI - trade s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46558349aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
227 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUMI - trade s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46558349
daňové identifikačné číslo
2023453289
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Za poštou 2/C, 920 01 Hlohovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 41932/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
664791
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba jednoduchých výrobkov z kovu14. 02. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,14. 03. 2012—
zámočníctvo14. 02. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,14. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,14. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,14. 03. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,14. 03. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky,14. 03. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,14. 03. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,14. 03. 2012—
reklamné a marketingové služby,14. 03. 2012—
administratívne služby,14. 03. 2012—
počítačové služby,14. 03. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,14. 03. 2012—
finančný leasing,14. 03. 2012—
faktoring a forfaiting,14. 03. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,14. 03. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,14. 03. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby,14. 03. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,14. 03. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,14. 03. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla,14. 03. 2012—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,14. 03. 2012—
kuriérske služby,14. 03. 2012—
skladovanie,14. 03. 2012—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,14. 03. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,14. 03. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023453289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023453289Obdobia daňových registráciíDIČ 2023453289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023453289Obdobia daňových registráciíDIČ 2023453289: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023453289
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202345328910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 prehĺbila stratu na −5 842 € a zvýšila tržby z nuly na 227 €.

Tržby

227 €

Výsledok hospodárenia

−5 842 €

▼ 508,5 %

Aktíva

29 330 €

▲ 122 108,3 %

Vlastné imanie

−7 548 €

▼ 342,4 %

Zadlženosť

125,7 %

Hrubá marža

−2 573,6 %

Čistá marža

−2 573,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 227 €.2501250000022720142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 227 €.2501250000022720142015201620172018Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 227 €.2501250000022720142015201620172018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 219 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 490 €. 2016: výsledok hospodárenia −120 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 842 €.2,5 tis.0−10 tis.+2,2 tis.−5,5 tis.−120−960−5,8 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 219 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 490 €. 2016: výsledok hospodárenia −120 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 842 €.2,5 tis.0−10 tis.+2,2 tis.−5,5 tis.−120−960−5,8 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 2 219 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 490 €. 2016: výsledok hospodárenia −120 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 842 €.2,5 tis.0−10 tis.−120201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 974 €, vlastné imanie 7 364 €. 2015: aktíva 3 644 €, vlastné imanie 1 874 €. 2016: aktíva 184 €, vlastné imanie −746 €. 2017: aktíva 24 €, vlastné imanie −1 706 €. 2018: aktíva 29 330 €, vlastné imanie −7 548 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 974 €, vlastné imanie 7 364 €. 2015: aktíva 3 644 €, vlastné imanie 1 874 €. 2016: aktíva 184 €, vlastné imanie −746 €. 2017: aktíva 24 €, vlastné imanie −1 706 €. 2018: aktíva 29 330 €, vlastné imanie −7 548 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 9 974 €, vlastné imanie 7 364 €. 2015: aktíva 3 644 €, vlastné imanie 1 874 €. 2016: aktíva 184 €, vlastné imanie −746 €. 2017: aktíva 24 €, vlastné imanie −1 706 €. 2018: aktíva 29 330 €, vlastné imanie −7 548 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 974 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 644 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2018: dlhodobý majetok 27 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 172 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 974 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 644 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2018: dlhodobý majetok 27 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 172 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 974 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 644 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 24 €. 2018: dlhodobý majetok 27 067 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 172 €.50 tis.25 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 610 €. 2015: vlastné imanie 1 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 770 €. 2016: vlastné imanie −746 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 930 €. 2017: vlastné imanie −1 706 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 730 €. 2018: vlastné imanie −7 548 €, dlhodobé záväzky 11 166 €, krátkodobé záväzky 25 712 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 610 €. 2015: vlastné imanie 1 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 770 €. 2016: vlastné imanie −746 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 930 €. 2017: vlastné imanie −1 706 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 730 €. 2018: vlastné imanie −7 548 €, dlhodobé záväzky 11 166 €, krátkodobé záväzky 25 712 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 7 364 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 610 €. 2015: vlastné imanie 1 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 770 €. 2016: vlastné imanie −746 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 930 €. 2017: vlastné imanie −1 706 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 730 €. 2018: vlastné imanie −7 548 €, dlhodobé záväzky 11 166 €, krátkodobé záväzky 25 712 €.50 tis.0−10 tis.20142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960960960020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960960960020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960960960960020142015201620172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0000227
Výsledok hospodárenia2,2 tis.−5,5 tis.−120−960−5,8 tis.
Aktíva10 tis.3,6 tis.1842429,3 tis.
Vlastné imanie7,4 tis.1,9 tis.−746−1,7 tis.−7,5 tis.
Daň z príjmu9609609609600
Zadlženosť26,2 %48,6 %505,4 %7 208,3 %125,7 %

2018

Tržby
227
Výsledok hospodárenia
−5,8 tis.
Aktíva
29,3 tis.
Vlastné imanie
−7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
125,7 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−960
Aktíva
24
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
7 208,3 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−120
Aktíva
184
Vlastné imanie
−746
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
505,4 %

2015

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,5 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
1,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
48,6 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
26,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API