Súhrn
- Vznik
- 21. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGROTISA - BIOPLYNOVÁ STANICA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46557181
- daňové identifikačné číslo
- 2023516253
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Boľská cesta 1/2226, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
- Územie
- Kráľovský Chlmecokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 02. 2012
- V registri
- 14 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 29293/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1075818
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 02. 2012 | — |
| výroba a dodávka elektriny zariadeniami na výrobu elektriny s celkovým inštalovaným výkonom do 1MW vrátane | 02. 04. 2014 | — |
| poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 13. 01. 2015 | — |
| výroba tepla, rozvod tepla | 13. 01. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 25. 07. 2017
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Vladimír Filičko, PhD., s. r. o. · od 24. 04. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023516253 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −171 581 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−171 581 €
▼ 61,9 %Aktíva
1 041 376 €
▼ 16,9 %Vlastné imanie
−2 199 030 €
▼ 95,0 %Zadlženosť
311,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 172,8 tis. | 76,5 tis. | 606 | 70 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −241,6 tis. | −260,1 tis. | −344,3 tis. | −106 tis. | −171,6 tis. |
| Aktíva | 1,99 mil. | 1,84 mil. | 1,53 mil. | 1,25 mil. | 1,04 mil. |
| Vlastné imanie | −195,1 tis. | −455,2 tis. | −799,5 tis. | −1,13 mil. | −2,2 mil. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 109,8 % | 124,8 % | 152,3 % | 190,0 % | 311,2 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −171,6 tis.
- Aktíva
- 1,04 mil.
- Vlastné imanie
- −2,2 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 311,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 70 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −106 tis.
- Aktíva
- 1,25 mil.
- Vlastné imanie
- −1,13 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 190,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 606
- Výsledok hospodárenia
- −344,3 tis.
- Aktíva
- 1,53 mil.
- Vlastné imanie
- −799,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 152,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 76,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −260,1 tis.
- Aktíva
- 1,84 mil.
- Vlastné imanie
- −455,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 124,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 172,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −241,6 tis.
- Aktíva
- 1,99 mil.
- Vlastné imanie
- −195,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.