prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

NR Consulting Mobile s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46548963aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
51 479 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NR Consulting Mobile s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46548963
daňové identifikačné číslo
2023418452
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3485/7H, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 02. 2012
V registri
14 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 79270/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
644414
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),16. 02. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,16. 02. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,16. 02. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,16. 02. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,16. 02. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky,16. 02. 2012—
reklamné a marketingové služby,16. 02. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,16. 02. 2012—
služby súvisiace so skrášľovaním tela,16. 02. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,16. 02. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,16. 02. 2012—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,16. 02. 2012—
prenájom hnuteľných vecí23. 11. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 11. 2017—
faktoring a forfaiting23. 11. 2017—
Administratívne služby31. 03. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov31. 03. 2022—
Vedenie účtovníctva31. 03. 2022—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti31. 03. 2022—
Prípravné práce k realizácii stavby31. 03. 2022—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 03. 2022—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied31. 03. 2022—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí31. 03. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave31. 03. 2022—
Čistiace a upratovacie služby31. 03. 2022—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce31. 03. 2022—
Prevádzkovanie športových zariadení31. 03. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023418452: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023418452Obdobia daňových registráciíDIČ 2023418452: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023418452Obdobia daňových registráciíDIČ 2023418452: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023418452
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202341845210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −14 322 € a znížila tržby o ▼47 % na 51,5 tisíc eur.

Tržby

51 479 €

▼ 47,1 %

Výsledok hospodárenia

−14 322 €

▼ 699,7 %

Aktíva

5 361 €

▼ 96,6 %

Vlastné imanie

552 €

▼ 93,4 %

Zadlženosť

89,7 %

Hrubá marža

−27,8 %

Čistá marža

−27,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 23 194 €. 2018: tržby 9 572 €. 2019: tržby 181 145 €. 2020: tržby 97 256 €. 2021: tržby 51 479 €.200 tis.100 tis.023,2 tis.9,6 tis.181,1 tis.97,3 tis.51,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 194 €. 2018: tržby 9 572 €. 2019: tržby 181 145 €. 2020: tržby 97 256 €. 2021: tržby 51 479 €.200 tis.100 tis.023,2 tis.9,6 tis.181,1 tis.97,3 tis.51,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 23 194 €. 2018: tržby 9 572 €. 2019: tržby 181 145 €. 2020: tržby 97 256 €. 2021: tržby 51 479 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 344 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 562 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 388 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 322 €.2,5 tis.0−20 tis.−10,3 tis.−15,3 tis.+1,6 tis.+2,4 tis.−14,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 344 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 562 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 388 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 322 €.2,5 tis.0−20 tis.−10,3 tis.−15,3 tis.+1,6 tis.+2,4 tis.−14,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −10 344 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 274 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 562 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 388 €. 2021: výsledok hospodárenia −14 322 €.2,5 tis.0−20 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 107 224 €, vlastné imanie 8 195 €. 2018: aktíva 113 140 €, vlastné imanie 4 382 €. 2019: aktíva 144 206 €, vlastné imanie 5 945 €. 2020: aktíva 155 904 €, vlastné imanie 8 332 €. 2021: aktíva 5 361 €, vlastné imanie 552 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 107 224 €, vlastné imanie 8 195 €. 2018: aktíva 113 140 €, vlastné imanie 4 382 €. 2019: aktíva 144 206 €, vlastné imanie 5 945 €. 2020: aktíva 155 904 €, vlastné imanie 8 332 €. 2021: aktíva 5 361 €, vlastné imanie 552 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 107 224 €, vlastné imanie 8 195 €. 2018: aktíva 113 140 €, vlastné imanie 4 382 €. 2019: aktíva 144 206 €, vlastné imanie 5 945 €. 2020: aktíva 155 904 €, vlastné imanie 8 332 €. 2021: aktíva 5 361 €, vlastné imanie 552 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 91 246 €, pohľadávky 15 965 €, finančné účty 13 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 86 725 €, pohľadávky 633 €, finančné účty 25 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 739 €, pohľadávky 106 015 €, finančné účty 11 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 115 759 €, finančné účty 37 061 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 523 €, finančné účty 1 754 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 91 246 €, pohľadávky 15 965 €, finančné účty 13 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 86 725 €, pohľadávky 633 €, finančné účty 25 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 739 €, pohľadávky 106 015 €, finančné účty 11 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 115 759 €, finančné účty 37 061 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 523 €, finančné účty 1 754 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 91 246 €, pohľadávky 15 965 €, finančné účty 13 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 86 725 €, pohľadávky 633 €, finančné účty 25 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 26 739 €, pohľadávky 106 015 €, finančné účty 11 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 115 759 €, finančné účty 37 061 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 084 €, pohľadávky 523 €, finančné účty 1 754 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 195 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 98 350 €. 2018: vlastné imanie 4 382 €, dlhodobé záväzky 741 €, krátkodobé záväzky 108 017 €. 2019: vlastné imanie 5 945 €, dlhodobé záväzky 750 €, krátkodobé záväzky 137 511 €. 2020: vlastné imanie 8 332 €, dlhodobé záväzky 1 422 €, krátkodobé záväzky 146 150 €. 2021: vlastné imanie 552 €, dlhodobé záväzky 3 847 €, krátkodobé záväzky 962 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 195 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 98 350 €. 2018: vlastné imanie 4 382 €, dlhodobé záväzky 741 €, krátkodobé záväzky 108 017 €. 2019: vlastné imanie 5 945 €, dlhodobé záväzky 750 €, krátkodobé záväzky 137 511 €. 2020: vlastné imanie 8 332 €, dlhodobé záväzky 1 422 €, krátkodobé záväzky 146 150 €. 2021: vlastné imanie 552 €, dlhodobé záväzky 3 847 €, krátkodobé záväzky 962 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 195 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 98 350 €. 2018: vlastné imanie 4 382 €, dlhodobé záväzky 741 €, krátkodobé záväzky 108 017 €. 2019: vlastné imanie 5 945 €, dlhodobé záväzky 750 €, krátkodobé záväzky 137 511 €. 2020: vlastné imanie 8 332 €, dlhodobé záväzky 1 422 €, krátkodobé záväzky 146 150 €. 2021: vlastné imanie 552 €, dlhodobé záväzky 3 847 €, krátkodobé záväzky 962 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 429 €. 2020: daň z príjmu 444 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009600429444020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 429 €. 2020: daň z príjmu 444 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009600429444020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 429 €. 2020: daň z príjmu 444 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009600429444020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,2 tis.9,6 tis.181,1 tis.97,3 tis.51,5 tis.
Výsledok hospodárenia−10,3 tis.−15,3 tis.1,6 tis.2,4 tis.−14,3 tis.
Aktíva107,2 tis.113,1 tis.144,2 tis.155,9 tis.5,4 tis.
Vlastné imanie8,2 tis.4,4 tis.5,9 tis.8,3 tis.552
Daň z príjmu96004294440
Zadlženosť92,4 %96,1 %95,9 %94,7 %89,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
51,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,3 tis.
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
552
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2020

Tržby
97,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
155,9 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
444
Zadlženosť
94,7 %

2019

Tržby
181,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
144,2 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
429
Zadlženosť
95,9 %

2018

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,3 tis.
Aktíva
113,1 tis.
Vlastné imanie
4,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,1 %

2017

Tržby
23,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,3 tis.
Aktíva
107,2 tis.
Vlastné imanie
8,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
92,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API