Súhrn
- Vznik
- 21. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 19 650 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SLOVLENKA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46544879
- daňové identifikačné číslo
- 2023432202
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023432202
- Sídlo
- Braväcovo 72, 97664 Braväcovo, Slovenská republika
- Územie
- Braväcovookres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 02. 2012
- V registri
- 14 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 21676/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 396825
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 02. 2012 | — |
| textilná výroba | 21. 02. 2012 | — |
| odevná výroba | 21. 02. 2012 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 21. 02. 2012 | — |
| výroba hračiek a hier | 21. 02. 2012 | — |
| výroba bižutérie a suvenírov | 21. 02. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 21. 02. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 21. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 21. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 21. 02. 2012 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 21. 02. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 02. 2012 | — |
| cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie | 21. 02. 2012 | — |
| kuriérske služby | 21. 02. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnosti | 21. 02. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 21. 02. 2012 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 21. 02. 2012 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 21. 02. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 21. 02. 2012 | — |
| administratívne služby | 21. 02. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 21. 02. 2012 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 21. 02. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 02. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 21. 02. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 21. 02. 2012 | — |
| donášková služba | 21. 02. 2012 | — |
| služby požičovní | 21. 02. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 02. 2012 | — |
| podriadený finančný agent v sektore poistenia alebo zaistenia | 20. 01. 2016 | — |
| podriadený finančný agent v sektore poskytovania úverov | 20. 01. 2016 | — |
| podriadený finančný agent v sektore poskytovania / prijímania vkladov | 20. 01. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023432202 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2023432202 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2026 (rok porušenia 2022).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −350 € a znížila tržby o ▼70 % na 19,6 tisíc eur.
Tržby
19 650 €
▼ 70,0 %Výsledok hospodárenia
−350 €
▲ 99,3 %Aktíva
19 225 €
▼ 48,6 %Vlastné imanie
6 809 €
▲ 115,4 %Zadlženosť
64,6 %
Hrubá marža
−0,1 %
Čistá marža
−1,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 68,7 tis. | 117,5 tis. | 82,8 tis. | 65,4 tis. | 19,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11 tis. | −3,3 tis. | −5,6 tis. | −49,2 tis. | −350 |
| Aktíva | 29,3 tis. | 51,5 tis. | 67,8 tis. | 37,4 tis. | 19,2 tis. |
| Vlastné imanie | −45,8 tis. | −32,9 tis. | −19,1 tis. | −44,1 tis. | 6,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 340 |
| Zadlženosť | 255,9 % | 163,8 % | 128,1 % | 218,0 % | 64,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 19,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −350
- Aktíva
- 19,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 64,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 65,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,2 tis.
- Aktíva
- 37,4 tis.
- Vlastné imanie
- −44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 218,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 82,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 67,8 tis.
- Vlastné imanie
- −19,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 128,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 117,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 51,5 tis.
- Vlastné imanie
- −32,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 163,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 68,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 29,3 tis.
- Vlastné imanie
- −45,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 255,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.