Súhrn
- Vznik
- 14. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 101 684 €2021
- Oznámenia
- 1414 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BO Company s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 46538275
- daňové identifikačné číslo
- 2023460032
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Továrenská 1871/5a, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 02. 2012
- V registri
- 14 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25562/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 607564
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 14. 02. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 14. 02. 2012 | — |
| demolačné práce | 14. 02. 2012 | — |
| výkopové a zemné práce | 14. 02. 2012 | — |
| skladovanie | 14. 02. 2012 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnosti | 14. 02. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 14. 02. 2012 | — |
| donášková služba | 14. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 14. 02. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 01. 10. 2015 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 10. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 10. 2015 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 10. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023460032 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila zisk o ▼25 % na 473 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 101,7 tisíc eur.
Tržby
101 684 €
▲ 10,3 %Výsledok hospodárenia
473 €
▼ 24,9 %Aktíva
10 119 €
▼ 26,8 %Vlastné imanie
5 473 €
▼ 2,8 %Zadlženosť
45,9 %
Hrubá marža
0,5 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 61 tis. | 58,5 tis. | 170,8 tis. | 92,2 tis. | 101,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −392 | 1,2 tis. | 650 | 630 | 473 |
| Aktíva | 20 tis. | 43,5 tis. | 20,2 tis. | 13,8 tis. | 10,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,6 tis. | 6,2 tis. | 5,7 tis. | 5,6 tis. | 5,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 313 | 377 | 111 | 84 |
| Zadlženosť | 76,8 % | 85,8 % | 72,0 % | 59,3 % | 45,9 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 101,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 473
- Aktíva
- 10,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 84
- Zadlženosť
- 45,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 92,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 630
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 111
- Zadlženosť
- 59,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 170,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 650
- Aktíva
- 20,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 377
- Zadlženosť
- 72,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 58,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 43,5 tis.
- Vlastné imanie
- 6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 313
- Zadlženosť
- 85,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 61 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −392
- Aktíva
- 20 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 76,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
14 oznámení
11. 02. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
07. 01. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 12. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 11. 2025
Oznámenie o zverejnení súpisu majetku konkurz
28. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
28. 11. 2025
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
28. 11. 2025
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
22. 05. 2024
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
02. 12. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 12. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
04. 11. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 10. 2022
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
21. 10. 2022
Súpis oddelenej podstaty konkurz
04. 10. 2022
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.