Súhrn
- Vznik
- 11. 02. 201213 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 18 817 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Farma Päť bosoriek s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46532854
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Maštinec 41, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 02. 2012
- Zánik
- 13. 06. 2025
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 13. 06. 2025
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27707/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 429204
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prehĺbila stratu na −5 890 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 18,8 tisíc eur.
Tržby
18 817 €
▲ 5,3 %Výsledok hospodárenia
−5 890 €
▼ 3 826,7 %Aktíva
57 058 €
▲ 148,2 %Vlastné imanie
5 483 €
▼ 51,8 %Zadlženosť
90,4 %
Hrubá marža
−31,3 %
Čistá marža
−31,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,4 tis. | 19,6 tis. | 17,9 tis. | 18,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1 tis. | 1,8 tis. | −150 | −5,9 tis. |
| Aktíva | 8 tis. | 31,4 tis. | 23 tis. | 57,1 tis. |
| Vlastné imanie | 7,5 tis. | 9,3 tis. | 11,4 tis. | 5,5 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 504 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 6,0 % | 70,3 % | 50,5 % | 90,4 % |
2018
- Tržby
- 18,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,9 tis.
- Aktíva
- 57,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 17,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −150
- Aktíva
- 23 tis.
- Vlastné imanie
- 11,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 50,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 19,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 31,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 504
- Zadlženosť
- 70,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 8 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 6,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.