Súhrn
- Vznik
- 17. 04. 201214 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 98 099 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BURDA LEGAL s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46530894
- daňové identifikačné číslo
- 2023494099
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023494099
- Sídlo
- Tajovského 1, 81104 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 04. 2012
- V registri
- 14 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 126870/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 282088
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 09. 02. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 14. 02. 2019
- Oprávnená osoba
- MH Legal, s.r.o. · od 14. 02. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023494099 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 07. 03. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2023494099 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −3 900 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 98,1 tisíc eur.
Tržby
98 099 €
▲ 2,7 %Výsledok hospodárenia
−3 900 €
▲ 77,6 %Aktíva
370 201 €
▲ 20,8 %Vlastné imanie
144 438 €
▼ 2,6 %Zadlženosť
61,0 %
Hrubá marža
−3,0 %
Čistá marža
−4,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 106,3 tis. | 137,5 tis. | 105,3 tis. | 95,5 tis. | 98,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 15,9 tis. | 24,5 tis. | 7,7 tis. | −17,4 tis. | −3,9 tis. |
| Aktíva | 324,9 tis. | 335,8 tis. | 328,1 tis. | 306,5 tis. | 370,2 tis. |
| Vlastné imanie | 133,5 tis. | 158 tis. | 165,8 tis. | 148,3 tis. | 144,4 tis. |
| Daň z príjmu | 4,8 tis. | 7,2 tis. | 2,5 tis. | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 58,9 % | 52,9 % | 49,5 % | 51,6 % | 61,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 98,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 370,2 tis.
- Vlastné imanie
- 144,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 61,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 95,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,4 tis.
- Aktíva
- 306,5 tis.
- Vlastné imanie
- 148,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 51,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 105,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 328,1 tis.
- Vlastné imanie
- 165,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 49,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 137,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,5 tis.
- Aktíva
- 335,8 tis.
- Vlastné imanie
- 158 tis.
- Daň z príjmu
- 7,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 106,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 324,9 tis.
- Vlastné imanie
- 133,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 58,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.