prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

EKOTEQ, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46529284aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
55 159 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EKOTEQ, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46529284
daňové identifikačné číslo
2023423600
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Michalská Bašta 29, 94054 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 02. 2012
V registri
14 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30955/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
364033
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 02. 2012—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 02. 2012—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 02. 2012—
úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava17. 02. 2012—
výroba mydla, pracích prostriedkov a eterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných príprakov17. 02. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu17. 02. 2012—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom17. 02. 2012—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov17. 02. 2012—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr17. 02. 2012—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení17. 02. 2012—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia17. 02. 2012—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť17. 02. 2012—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky17. 02. 2012—
čistenie kanalizačných systémov17. 02. 2012—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom17. 02. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby17. 02. 2012—
dokončovacie stavebné práci pri realizácii exteriérov a interiérov17. 02. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 02. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby17. 02. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 02. 2012—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie17. 02. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 02. 2012—
prenájom hnuteľných vecí17. 02. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 02. 2012—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení17. 02. 2012—
čistiace a upratovacie služby17. 02. 2012—
reklamné a marketingové služby17. 02. 2012—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť17. 02. 2012—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied17. 02. 2012—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel17. 02. 2012—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva29. 09. 2012—
výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie29. 09. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 09. 2012—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla29. 09. 2012—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností29. 09. 2012—
administratívne služby29. 09. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 09. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023423600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023423600Obdobia daňových registráciíDIČ 2023423600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023423600Obdobia daňových registráciíDIČ 2023423600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023423600
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202342360010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −97 € a zvýšila tržby z nuly na 55,2 tisíc eur.

Tržby

55 159 €

Výsledok hospodárenia

−97 €

▲ 99,5 %

Aktíva

−87 938 €

▼ 417,0 %

Vlastné imanie

−97 €

▲ 99,9 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−0,2 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 8 801 €. 2017: tržby 37 035 €. 2018: tržby 20 957 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 55 159 €.100 tis.50 tis.08,8 tis.37 tis.21 tis.055,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 8 801 €. 2017: tržby 37 035 €. 2018: tržby 20 957 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 55 159 €.100 tis.50 tis.08,8 tis.37 tis.21 tis.055,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 8 801 €. 2017: tržby 37 035 €. 2018: tržby 20 957 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 55 159 €.100 tis.50 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −20 046 €. 2017: výsledok hospodárenia −12 682 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 143 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 516 €. 2020: výsledok hospodárenia −97 €.0−25 tis.−20 tis.−12,7 tis.−3,1 tis.−19,5 tis.−9720162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −20 046 €. 2017: výsledok hospodárenia −12 682 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 143 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 516 €. 2020: výsledok hospodárenia −97 €.0−25 tis.−20 tis.−12,7 tis.−3,1 tis.−19,5 tis.−9720162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −20 046 €. 2017: výsledok hospodárenia −12 682 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 143 €. 2019: výsledok hospodárenia −19 516 €. 2020: výsledok hospodárenia −97 €.0−25 tis.−97201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 39 529 €, vlastné imanie −53 126 €. 2017: aktíva 28 164 €, vlastné imanie −65 808 €. 2018: aktíva 23 622 €, vlastné imanie −68 951 €. 2019: aktíva 27 740 €, vlastné imanie −88 466 €. 2020: aktíva −87 938 €, vlastné imanie −97 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 39 529 €, vlastné imanie −53 126 €. 2017: aktíva 28 164 €, vlastné imanie −65 808 €. 2018: aktíva 23 622 €, vlastné imanie −68 951 €. 2019: aktíva 27 740 €, vlastné imanie −88 466 €. 2020: aktíva −87 938 €, vlastné imanie −97 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 39 529 €, vlastné imanie −53 126 €. 2017: aktíva 28 164 €, vlastné imanie −65 808 €. 2018: aktíva 23 622 €, vlastné imanie −68 951 €. 2019: aktíva 27 740 €, vlastné imanie −88 466 €. 2020: aktíva −87 938 €, vlastné imanie −97 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 491 €, zásoby 987 €, pohľadávky 17 683 €, finančné účty −4 632 €. 2017: dlhodobý majetok 17 837 €, zásoby 987 €, pohľadávky 7 943 €, finančné účty 1 397 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 987 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 2 638 €. 2019: dlhodobý majetok 5 500 €, zásoby 987 €, pohľadávky 20 914 €, finančné účty 339 €. 2020: dlhodobý majetok −1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky −97 758 €, finančné účty 11 370 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 491 €, zásoby 987 €, pohľadávky 17 683 €, finančné účty −4 632 €. 2017: dlhodobý majetok 17 837 €, zásoby 987 €, pohľadávky 7 943 €, finančné účty 1 397 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 987 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 2 638 €. 2019: dlhodobý majetok 5 500 €, zásoby 987 €, pohľadávky 20 914 €, finančné účty 339 €. 2020: dlhodobý majetok −1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky −97 758 €, finančné účty 11 370 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 491 €, zásoby 987 €, pohľadávky 17 683 €, finančné účty −4 632 €. 2017: dlhodobý majetok 17 837 €, zásoby 987 €, pohľadávky 7 943 €, finančné účty 1 397 €. 2018: dlhodobý majetok 11 000 €, zásoby 987 €, pohľadávky 8 997 €, finančné účty 2 638 €. 2019: dlhodobý majetok 5 500 €, zásoby 987 €, pohľadávky 20 914 €, finančné účty 339 €. 2020: dlhodobý majetok −1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky −97 758 €, finančné účty 11 370 €.50 tis.0−100 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −53 126 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 838 €. 2017: vlastné imanie −65 808 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 68 155 €. 2018: vlastné imanie −68 951 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 756 €. 2019: vlastné imanie −88 466 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 90 389 €. 2020: vlastné imanie −97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −87 841 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −53 126 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 838 €. 2017: vlastné imanie −65 808 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 68 155 €. 2018: vlastné imanie −68 951 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 756 €. 2019: vlastné imanie −88 466 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 90 389 €. 2020: vlastné imanie −97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −87 841 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −53 126 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 838 €. 2017: vlastné imanie −65 808 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 68 155 €. 2018: vlastné imanie −68 951 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 66 756 €. 2019: vlastné imanie −88 466 €, dlhodobé záväzky 25 817 €, krátkodobé záväzky 90 389 €. 2020: vlastné imanie −97 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −87 841 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,8 tis.37 tis.21 tis.055,2 tis.
Výsledok hospodárenia−20 tis.−12,7 tis.−3,1 tis.−19,5 tis.−97
Aktíva39,5 tis.28,2 tis.23,6 tis.27,7 tis.−87,9 tis.
Vlastné imanie−53,1 tis.−65,8 tis.−69 tis.−88,5 tis.−97
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť234,4 %333,7 %391,9 %418,9 %—

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
55,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−97
Aktíva
−87,9 tis.
Vlastné imanie
−97
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−19,5 tis.
Aktíva
27,7 tis.
Vlastné imanie
−88,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
418,9 %

2018

Tržby
21 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
23,6 tis.
Vlastné imanie
−69 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
391,9 %

2017

Tržby
37 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,7 tis.
Aktíva
28,2 tis.
Vlastné imanie
−65,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
333,7 %

2016

Tržby
8,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−20 tis.
Aktíva
39,5 tis.
Vlastné imanie
−53,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
234,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API