prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

PON-STAV s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46527630aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
387 642 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PON-STAV s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46527630
daňové identifikačné číslo
2023474970
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
285, 95194 Hostie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 02. 2012
V registri
14 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30870/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
395631
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 02. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023474970: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023474970Obdobia daňových registráciíDIČ 2023474970: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023474970Obdobia daňových registráciíDIČ 2023474970: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023474970
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202347497010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲56 % na 6 245 € a zvýšila tržby o ▲14 % na 387,6 tisíc eur.

Tržby

387 642 €

▲ 14,5 %

Výsledok hospodárenia

6 245 €

▲ 56,0 %

Aktíva

34 353 €

▲ 33,7 %

Vlastné imanie

28 493 €

▲ 28,1 %

Zadlženosť

17,1 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 252 942 €. 2022: tržby 247 901 €. 2023: tržby 255 146 €. 2024: tržby 338 665 €. 2025: tržby 387 642 €.500 tis.250 tis.0252,9 tis.247,9 tis.255,1 tis.338,7 tis.387,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 252 942 €. 2022: tržby 247 901 €. 2023: tržby 255 146 €. 2024: tržby 338 665 €. 2025: tržby 387 642 €.500 tis.250 tis.0252,9 tis.247,9 tis.255,1 tis.338,7 tis.387,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 252 942 €. 2022: tržby 247 901 €. 2023: tržby 255 146 €. 2024: tržby 338 665 €. 2025: tržby 387 642 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 163 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 568 €. 2023: výsledok hospodárenia 749 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 245 €.10 tis.5 tis.0+2,2 tis.+1,6 tis.+749+4 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 163 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 568 €. 2023: výsledok hospodárenia 749 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 245 €.10 tis.5 tis.0+2,2 tis.+1,6 tis.+749+4 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 163 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 568 €. 2023: výsledok hospodárenia 749 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 245 €.10 tis.5 tis.0+749202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 668 €, vlastné imanie 15 928 €. 2022: aktíva 22 147 €, vlastné imanie 17 496 €. 2023: aktíva 20 547 €, vlastné imanie 18 245 €. 2024: aktíva 25 689 €, vlastné imanie 22 248 €. 2025: aktíva 34 353 €, vlastné imanie 28 493 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 668 €, vlastné imanie 15 928 €. 2022: aktíva 22 147 €, vlastné imanie 17 496 €. 2023: aktíva 20 547 €, vlastné imanie 18 245 €. 2024: aktíva 25 689 €, vlastné imanie 22 248 €. 2025: aktíva 34 353 €, vlastné imanie 28 493 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 668 €, vlastné imanie 15 928 €. 2022: aktíva 22 147 €, vlastné imanie 17 496 €. 2023: aktíva 20 547 €, vlastné imanie 18 245 €. 2024: aktíva 25 689 €, vlastné imanie 22 248 €. 2025: aktíva 34 353 €, vlastné imanie 28 493 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 170 €, finančné účty 6 391 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 979 €, finančné účty 11 057 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 056 €, finančné účty 5 374 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 793 €, finančné účty 4 896 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 877 €, finančné účty 10 465 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 170 €, finančné účty 6 391 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 979 €, finančné účty 11 057 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 056 €, finančné účty 5 374 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 793 €, finančné účty 4 896 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 877 €, finančné účty 10 465 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 170 €, finančné účty 6 391 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 979 €, finančné účty 11 057 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 056 €, finančné účty 5 374 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 793 €, finančné účty 4 896 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 877 €, finančné účty 10 465 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 740 €. 2022: vlastné imanie 17 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 651 €. 2023: vlastné imanie 18 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 302 €. 2024: vlastné imanie 22 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2025: vlastné imanie 28 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 860 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 740 €. 2022: vlastné imanie 17 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 651 €. 2023: vlastné imanie 18 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 302 €. 2024: vlastné imanie 22 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2025: vlastné imanie 28 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 860 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 928 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 740 €. 2022: vlastné imanie 17 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 651 €. 2023: vlastné imanie 18 245 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 302 €. 2024: vlastné imanie 22 248 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 441 €. 2025: vlastné imanie 28 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 860 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 575 €. 2022: daň z príjmu 417 €. 2023: daň z príjmu 199 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.05754171991,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 575 €. 2022: daň z príjmu 417 €. 2023: daň z príjmu 199 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.05754171991,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 575 €. 2022: daň z príjmu 417 €. 2023: daň z príjmu 199 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.0575199202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby252,9 tis.247,9 tis.255,1 tis.338,7 tis.387,6 tis.
Výsledok hospodárenia2,2 tis.1,6 tis.7494 tis.6,2 tis.
Aktíva21,7 tis.22,1 tis.20,5 tis.25,7 tis.34,4 tis.
Vlastné imanie15,9 tis.17,5 tis.18,2 tis.22,2 tis.28,5 tis.
Daň z príjmu5754171991,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť26,5 %21,0 %11,2 %13,4 %17,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
387,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
34,4 tis.
Vlastné imanie
28,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
17,1 %

2024

Tržby
338,7 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
22,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
13,4 %

2023

Tržby
255,1 tis.
Výsledok hospodárenia
749
Aktíva
20,5 tis.
Vlastné imanie
18,2 tis.
Daň z príjmu
199
Zadlženosť
11,2 %

2022

Tržby
247,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
22,1 tis.
Vlastné imanie
17,5 tis.
Daň z príjmu
417
Zadlženosť
21,0 %

2021

Tržby
252,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
21,7 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
575
Zadlženosť
26,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API