prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Silviestav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46513361aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
291 336 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Silviestav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46513361
daňové identifikačné číslo
2023406198
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tatranské námestie 4582/3, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 44001/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
547557
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 01. 2012—
masérske služby20. 01. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu20. 01. 2012—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 01. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 01. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 01. 2015—
Stolárstvo08. 01. 2015—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 11. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 11. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí21. 11. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 09. 2018
Oprávnená osoba
Brázdil & Brázdilová advokátska kancelária s.r.o. · od 20. 09. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023406198: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023406198Obdobia daňových registráciíDIČ 2023406198: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023406198Obdobia daňových registráciíDIČ 2023406198: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023406198
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202340619810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −51 430 € a znížila tržby o ▼64 % na 291,3 tisíc eur.

Tržby

291 336 €

▼ 63,7 %

Výsledok hospodárenia

−51 430 €

▼ 466,4 %

Aktíva

63 177 €

▼ 76,9 %

Vlastné imanie

259 €

▼ 99,5 %

Zadlženosť

99,6 %

Hrubá marža

−17,7 %

Čistá marža

−17,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 327 854 €. 2018: tržby 1 001 167 €. 2019: tržby 748 402 €. 2020: tržby 801 571 €. 2021: tržby 291 336 €.2 mil.1 mil.0327,9 tis.1 mil.748,4 tis.801,6 tis.291,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 327 854 €. 2018: tržby 1 001 167 €. 2019: tržby 748 402 €. 2020: tržby 801 571 €. 2021: tržby 291 336 €.2 mil.1 mil.0327,9 tis.1 mil.748,4 tis.801,6 tis.291,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 327 854 €. 2018: tržby 1 001 167 €. 2019: tržby 748 402 €. 2020: tržby 801 571 €. 2021: tržby 291 336 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 893 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 268 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 474 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 037 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 430 €.20 tis.0−100 tis.+1,9 tis.+13,3 tis.+14,5 tis.+14 tis.−51,4 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 893 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 268 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 474 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 037 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 430 €.20 tis.0−100 tis.+1,9 tis.+13,3 tis.+14,5 tis.+14 tis.−51,4 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 893 €. 2018: výsledok hospodárenia 13 268 €. 2019: výsledok hospodárenia 14 474 €. 2020: výsledok hospodárenia 14 037 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 430 €.20 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 208 154 €, vlastné imanie 9 910 €. 2018: aktíva 291 173 €, vlastné imanie 23 178 €. 2019: aktíva 259 451 €, vlastné imanie 37 652 €. 2020: aktíva 273 219 €, vlastné imanie 51 689 €. 2021: aktíva 63 177 €, vlastné imanie 259 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 208 154 €, vlastné imanie 9 910 €. 2018: aktíva 291 173 €, vlastné imanie 23 178 €. 2019: aktíva 259 451 €, vlastné imanie 37 652 €. 2020: aktíva 273 219 €, vlastné imanie 51 689 €. 2021: aktíva 63 177 €, vlastné imanie 259 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 208 154 €, vlastné imanie 9 910 €. 2018: aktíva 291 173 €, vlastné imanie 23 178 €. 2019: aktíva 259 451 €, vlastné imanie 37 652 €. 2020: aktíva 273 219 €, vlastné imanie 51 689 €. 2021: aktíva 63 177 €, vlastné imanie 259 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 446 €, finančné účty 43 768 €. 2018: dlhodobý majetok 22 473 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 733 €, finančné účty 11 967 €. 2019: dlhodobý majetok 58 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 860 €, finančné účty 88 898 €. 2020: dlhodobý majetok 39 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 594 €, finančné účty 122 821 €. 2021: dlhodobý majetok 19 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 36 235 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 446 €, finančné účty 43 768 €. 2018: dlhodobý majetok 22 473 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 733 €, finančné účty 11 967 €. 2019: dlhodobý majetok 58 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 860 €, finančné účty 88 898 €. 2020: dlhodobý majetok 39 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 594 €, finančné účty 122 821 €. 2021: dlhodobý majetok 19 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 36 235 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 446 €, finančné účty 43 768 €. 2018: dlhodobý majetok 22 473 €, zásoby 0 €, pohľadávky 256 733 €, finančné účty 11 967 €. 2019: dlhodobý majetok 58 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 111 860 €, finančné účty 88 898 €. 2020: dlhodobý majetok 39 804 €, zásoby 0 €, pohľadávky 110 594 €, finančné účty 122 821 €. 2021: dlhodobý majetok 19 898 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 044 €, finančné účty 36 235 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 910 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 197 687 €. 2018: vlastné imanie 23 178 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 267 138 €. 2019: vlastné imanie 37 652 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 220 617 €. 2020: vlastné imanie 51 689 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 220 002 €. 2021: vlastné imanie 259 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 918 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 910 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 197 687 €. 2018: vlastné imanie 23 178 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 267 138 €. 2019: vlastné imanie 37 652 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 220 617 €. 2020: vlastné imanie 51 689 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 220 002 €. 2021: vlastné imanie 259 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 918 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 9 910 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 197 687 €. 2018: vlastné imanie 23 178 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 267 138 €. 2019: vlastné imanie 37 652 €, dlhodobé záväzky 1 182 €, krátkodobé záväzky 220 617 €. 2020: vlastné imanie 51 689 €, dlhodobé záväzky 1 528 €, krátkodobé záväzky 220 002 €. 2021: vlastné imanie 259 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 918 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 647 €. 2018: daň z príjmu 3 821 €. 2019: daň z príjmu 3 531 €. 2020: daň z príjmu 5 827 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.3,8 tis.3,5 tis.5,8 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 647 €. 2018: daň z príjmu 3 821 €. 2019: daň z príjmu 3 531 €. 2020: daň z príjmu 5 827 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.01,6 tis.3,8 tis.3,5 tis.5,8 tis.020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 647 €. 2018: daň z príjmu 3 821 €. 2019: daň z príjmu 3 531 €. 2020: daň z príjmu 5 827 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby327,9 tis.1 mil.748,4 tis.801,6 tis.291,3 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.13,3 tis.14,5 tis.14 tis.−51,4 tis.
Aktíva208,2 tis.291,2 tis.259,5 tis.273,2 tis.63,2 tis.
Vlastné imanie9,9 tis.23,2 tis.37,7 tis.51,7 tis.259
Daň z príjmu1,6 tis.3,8 tis.3,5 tis.5,8 tis.0
Zadlženosť95,2 %92,0 %85,5 %81,1 %99,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
291,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,4 tis.
Aktíva
63,2 tis.
Vlastné imanie
259
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

2020

Tržby
801,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
273,2 tis.
Vlastné imanie
51,7 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
81,1 %

2019

Tržby
748,4 tis.
Výsledok hospodárenia
14,5 tis.
Aktíva
259,5 tis.
Vlastné imanie
37,7 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
85,5 %

2018

Tržby
1 mil.
Výsledok hospodárenia
13,3 tis.
Aktíva
291,2 tis.
Vlastné imanie
23,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
92,0 %

2017

Tržby
327,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
208,2 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
95,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API