prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

GASTRO - SONOGRAFIA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46508091aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
200 171 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GASTRO - SONOGRAFIA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46508091
daňové identifikačné číslo
2023461385
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Clementisova 1187/5, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 25645/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
199100
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom hnuteľných vecí19. 01. 2012—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 01. 2012—
počítačové služby19. 01. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 01. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 01. 2012—
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - ambulancie v špecializačnom odbore: - gastroenterológia - vnútorné lekárstvo - abdominálna ultrasonografia u dospelých08. 06. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 09. 2020—
upratovacie služby08. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023461385: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023461385Obdobia daňových registráciíDIČ 2023461385: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023461385Obdobia daňových registráciíDIČ 2023461385: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023461385
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202346138510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 30. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 30. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼4 % na 91 781 € a znížila tržby o ▼11 % na 200,2 tisíc eur.

Tržby

200 171 €

▼ 11,2 %

Výsledok hospodárenia

91 781 €

▼ 4,0 %

Aktíva

224 905 €

▲ 49,9 %

Vlastné imanie

208 126 €

▲ 78,9 %

Zadlženosť

7,5 %

Hrubá marža

59,1 %

Čistá marža

45,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 191 692 €. 2022: tržby 225 141 €. 2023: tržby 231 106 €. 2024: tržby 225 443 €. 2025: tržby 200 171 €.250 tis.125 tis.0191,7 tis.225,1 tis.231,1 tis.225,4 tis.200,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 191 692 €. 2022: tržby 225 141 €. 2023: tržby 231 106 €. 2024: tržby 225 443 €. 2025: tržby 200 171 €.250 tis.125 tis.0191,7 tis.225,1 tis.231,1 tis.225,4 tis.200,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 191 692 €. 2022: tržby 225 141 €. 2023: tržby 231 106 €. 2024: tržby 225 443 €. 2025: tržby 200 171 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 081 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 882 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 91 781 €.200 tis.100 tis.0+72,1 tis.+103,9 tis.+121,4 tis.+95,6 tis.+91,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 081 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 882 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 91 781 €.200 tis.100 tis.0+72,1 tis.+91,8 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 081 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 882 €. 2023: výsledok hospodárenia 121 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 95 627 €. 2025: výsledok hospodárenia 91 781 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 293 196 €, vlastné imanie 279 339 €. 2022: aktíva 403 643 €, vlastné imanie 383 221 €. 2023: aktíva 396 805 €, vlastné imanie 375 556 €. 2024: aktíva 149 996 €, vlastné imanie 116 345 €. 2025: aktíva 224 905 €, vlastné imanie 208 126 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 293 196 €, vlastné imanie 279 339 €. 2022: aktíva 403 643 €, vlastné imanie 383 221 €. 2023: aktíva 396 805 €, vlastné imanie 375 556 €. 2024: aktíva 149 996 €, vlastné imanie 116 345 €. 2025: aktíva 224 905 €, vlastné imanie 208 126 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 293 196 €, vlastné imanie 279 339 €. 2022: aktíva 403 643 €, vlastné imanie 383 221 €. 2023: aktíva 396 805 €, vlastné imanie 375 556 €. 2024: aktíva 149 996 €, vlastné imanie 116 345 €. 2025: aktíva 224 905 €, vlastné imanie 208 126 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 228 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 788 €, finančné účty 63 579 €. 2022: dlhodobý majetok 203 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 704 €, finančné účty 179 533 €. 2023: dlhodobý majetok 23 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 070 €, finančné účty 345 220 €. 2024: dlhodobý majetok 39 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 358 €, finančné účty 84 200 €. 2025: dlhodobý majetok 26 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 181 €, finančné účty 181 189 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 228 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 788 €, finančné účty 63 579 €. 2022: dlhodobý majetok 203 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 704 €, finančné účty 179 533 €. 2023: dlhodobý majetok 23 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 070 €, finančné účty 345 220 €. 2024: dlhodobý majetok 39 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 358 €, finančné účty 84 200 €. 2025: dlhodobý majetok 26 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 181 €, finančné účty 181 189 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 228 829 €, zásoby 0 €, pohľadávky 788 €, finančné účty 63 579 €. 2022: dlhodobý majetok 203 406 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 704 €, finančné účty 179 533 €. 2023: dlhodobý majetok 23 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 070 €, finančné účty 345 220 €. 2024: dlhodobý majetok 39 690 €, zásoby 0 €, pohľadávky 25 358 €, finančné účty 84 200 €. 2025: dlhodobý majetok 26 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 181 €, finančné účty 181 189 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 279 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 857 €. 2022: vlastné imanie 383 221 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 422 €. 2023: vlastné imanie 375 556 €, dlhodobé záväzky 591 €, krátkodobé záväzky 20 658 €. 2024: vlastné imanie 116 345 €, dlhodobé záväzky 405 €, krátkodobé záväzky 33 246 €. 2025: vlastné imanie 208 126 €, dlhodobé záväzky 436 €, krátkodobé záväzky 16 343 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 279 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 857 €. 2022: vlastné imanie 383 221 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 422 €. 2023: vlastné imanie 375 556 €, dlhodobé záväzky 591 €, krátkodobé záväzky 20 658 €. 2024: vlastné imanie 116 345 €, dlhodobé záväzky 405 €, krátkodobé záväzky 33 246 €. 2025: vlastné imanie 208 126 €, dlhodobé záväzky 436 €, krátkodobé záväzky 16 343 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 279 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 857 €. 2022: vlastné imanie 383 221 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 422 €. 2023: vlastné imanie 375 556 €, dlhodobé záväzky 591 €, krátkodobé záväzky 20 658 €. 2024: vlastné imanie 116 345 €, dlhodobé záväzky 405 €, krátkodobé záväzky 33 246 €. 2025: vlastné imanie 208 126 €, dlhodobé záväzky 436 €, krátkodobé záväzky 16 343 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 760 €. 2022: daň z príjmu 29 438 €. 2023: daň z príjmu 33 937 €. 2024: daň z príjmu 26 587 €. 2025: daň z príjmu 26 462 €.50 tis.25 tis.019,8 tis.29,4 tis.33,9 tis.26,6 tis.26,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 760 €. 2022: daň z príjmu 29 438 €. 2023: daň z príjmu 33 937 €. 2024: daň z príjmu 26 587 €. 2025: daň z príjmu 26 462 €.50 tis.25 tis.019,8 tis.29,4 tis.33,9 tis.26,6 tis.26,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 760 €. 2022: daň z príjmu 29 438 €. 2023: daň z príjmu 33 937 €. 2024: daň z príjmu 26 587 €. 2025: daň z príjmu 26 462 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby191,7 tis.225,1 tis.231,1 tis.225,4 tis.200,2 tis.
Výsledok hospodárenia72,1 tis.103,9 tis.121,4 tis.95,6 tis.91,8 tis.
Aktíva293,2 tis.403,6 tis.396,8 tis.150 tis.224,9 tis.
Vlastné imanie279,3 tis.383,2 tis.375,6 tis.116,3 tis.208,1 tis.
Daň z príjmu19,8 tis.29,4 tis.33,9 tis.26,6 tis.26,5 tis.
Zadlženosť4,7 %5,1 %5,4 %22,4 %7,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
200,2 tis.
Výsledok hospodárenia
91,8 tis.
Aktíva
224,9 tis.
Vlastné imanie
208,1 tis.
Daň z príjmu
26,5 tis.
Zadlženosť
7,5 %

2024

Tržby
225,4 tis.
Výsledok hospodárenia
95,6 tis.
Aktíva
150 tis.
Vlastné imanie
116,3 tis.
Daň z príjmu
26,6 tis.
Zadlženosť
22,4 %

2023

Tržby
231,1 tis.
Výsledok hospodárenia
121,4 tis.
Aktíva
396,8 tis.
Vlastné imanie
375,6 tis.
Daň z príjmu
33,9 tis.
Zadlženosť
5,4 %

2022

Tržby
225,1 tis.
Výsledok hospodárenia
103,9 tis.
Aktíva
403,6 tis.
Vlastné imanie
383,2 tis.
Daň z príjmu
29,4 tis.
Zadlženosť
5,1 %

2021

Tržby
191,7 tis.
Výsledok hospodárenia
72,1 tis.
Aktíva
293,2 tis.
Vlastné imanie
279,3 tis.
Daň z príjmu
19,8 tis.
Zadlženosť
4,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API