prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MAXIMO Dvere s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46493441aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 01. 201214 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
18 819 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAXIMO Dvere s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46493441
daňové identifikačné číslo
2820020830
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2820020830
Sídlo
Jánošíkova 10, 940 01 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 01. 2012
V registri
14 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30622/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
345064
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 01. 2012—
montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom06. 01. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 01. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820020830: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820020830: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820020830IČ DPH SK2820020830Obdobia daňových registráciíDIČ 2820020830: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820020830: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820020830IČ DPH SK2820020830Obdobia daňových registráciíDIČ 2820020830: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820020830: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820020830IČ DPH SK2820020830
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK282002083011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2012
daňové identifikačné číslo282002083010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −9 124 € a znížila tržby o ▼83 % na 18,8 tisíc eur.

Tržby

18 819 €

▼ 83,0 %

Výsledok hospodárenia

−9 124 €

▼ 926,4 %

Aktíva

11 403 €

▼ 53,5 %

Vlastné imanie

7 586 €

▼ 54,6 %

Zadlženosť

33,5 %

Hrubá marža

−46,7 %

Čistá marža

−48,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 144 142 €. 2021: tržby 157 734 €. 2022: tržby 183 899 €. 2023: tržby 110 790 €. 2024: tržby 18 819 €.200 tis.100 tis.0144,1 tis.157,7 tis.183,9 tis.110,8 tis.18,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 144 142 €. 2021: tržby 157 734 €. 2022: tržby 183 899 €. 2023: tržby 110 790 €. 2024: tržby 18 819 €.200 tis.100 tis.0144,1 tis.157,7 tis.183,9 tis.110,8 tis.18,8 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 144 142 €. 2021: tržby 157 734 €. 2022: tržby 183 899 €. 2023: tržby 110 790 €. 2024: tržby 18 819 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 993 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 545 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 104 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 124 €.20 tis.0−20 tis.−13 tis.−9,5 tis.+15,2 tis.+1,1 tis.−9,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 993 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 545 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 104 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 124 €.20 tis.0−20 tis.−13 tis.−9,5 tis.+15,2 tis.+1,1 tis.−9,1 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −12 993 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 545 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 208 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 104 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 124 €.20 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 550 €, vlastné imanie −122 488 €. 2021: aktíva 11 975 €, vlastné imanie −132 033 €. 2022: aktíva 24 792 €, vlastné imanie −116 833 €. 2023: aktíva 24 528 €, vlastné imanie 16 710 €. 2024: aktíva 11 403 €, vlastné imanie 7 586 €.25 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 550 €, vlastné imanie −122 488 €. 2021: aktíva 11 975 €, vlastné imanie −132 033 €. 2022: aktíva 24 792 €, vlastné imanie −116 833 €. 2023: aktíva 24 528 €, vlastné imanie 16 710 €. 2024: aktíva 11 403 €, vlastné imanie 7 586 €.25 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 20 550 €, vlastné imanie −122 488 €. 2021: aktíva 11 975 €, vlastné imanie −132 033 €. 2022: aktíva 24 792 €, vlastné imanie −116 833 €. 2023: aktíva 24 528 €, vlastné imanie 16 710 €. 2024: aktíva 11 403 €, vlastné imanie 7 586 €.25 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 933 €, zásoby 4 996 €, pohľadávky 10 427 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 982 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 4 805 €, finančné účty 1 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 833 €, pohľadávky 9 769 €, finančné účty 11 190 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 632 €, pohľadávky 13 722 €, finančné účty 7 174 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 403 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 933 €, zásoby 4 996 €, pohľadávky 10 427 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 982 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 4 805 €, finančné účty 1 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 833 €, pohľadávky 9 769 €, finančné účty 11 190 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 632 €, pohľadávky 13 722 €, finančné účty 7 174 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 403 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 933 €, zásoby 4 996 €, pohľadávky 10 427 €, finančné účty 194 €. 2021: dlhodobý majetok 982 €, zásoby 4 208 €, pohľadávky 4 805 €, finančné účty 1 980 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 833 €, pohľadávky 9 769 €, finančné účty 11 190 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 632 €, pohľadávky 13 722 €, finančné účty 7 174 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 403 €.25 tis.12,5 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −122 488 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 142 724 €. 2021: vlastné imanie −132 033 €, dlhodobé záväzky 502 €, krátkodobé záväzky 143 506 €. 2022: vlastné imanie −116 833 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 140 946 €. 2023: vlastné imanie 16 710 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 6 974 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 2 973 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −122 488 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 142 724 €. 2021: vlastné imanie −132 033 €, dlhodobé záväzky 502 €, krátkodobé záväzky 143 506 €. 2022: vlastné imanie −116 833 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 140 946 €. 2023: vlastné imanie 16 710 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 6 974 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 2 973 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −122 488 €, dlhodobé záväzky 314 €, krátkodobé záväzky 142 724 €. 2021: vlastné imanie −132 033 €, dlhodobé záväzky 502 €, krátkodobé záväzky 143 506 €. 2022: vlastné imanie −116 833 €, dlhodobé záväzky 679 €, krátkodobé záväzky 140 946 €. 2023: vlastné imanie 16 710 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 6 974 €. 2024: vlastné imanie 7 586 €, dlhodobé záväzky 844 €, krátkodobé záväzky 2 973 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 390 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0001,9 tis.39034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 390 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0001,9 tis.39034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 897 €. 2023: daň z príjmu 390 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby144,1 tis.157,7 tis.183,9 tis.110,8 tis.18,8 tis.
Výsledok hospodárenia−13 tis.−9,5 tis.15,2 tis.1,1 tis.−9,1 tis.
Aktíva20,6 tis.12 tis.24,8 tis.24,5 tis.11,4 tis.
Vlastné imanie−122,5 tis.−132 tis.−116,8 tis.16,7 tis.7,6 tis.
Daň z príjmu001,9 tis.390340
Zadlženosť696,0 %1 202,6 %571,3 %31,9 %33,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
18,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
11,4 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
33,5 %

2023

Tržby
110,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
24,5 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
390
Zadlženosť
31,9 %

2022

Tržby
183,9 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
24,8 tis.
Vlastné imanie
−116,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
571,3 %

2021

Tržby
157,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,5 tis.
Aktíva
12 tis.
Vlastné imanie
−132 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 202,6 %

2020

Tržby
144,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−13 tis.
Aktíva
20,6 tis.
Vlastné imanie
−122,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
696,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API