prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Derniera A s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46492917aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
369 570 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Derniera A s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46492917
daňové identifikačné číslo
2023429243
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151144/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1075770
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 01. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí31. 01. 2012—
reklamné a marketingové služby31. 01. 2012—
ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí31. 01. 2012—
- prípravné práce k realizácii stavby20. 03. 2014—
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 03. 2014—
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 03. 2014—
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností20. 03. 2014—
- vedenie účtovníctva20. 03. 2014—
administratívne služby04. 12. 2015—
počítačové služby04. 12. 2015—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 12. 2015—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 10. 2016—
činnosť podnikateľských,organizačných a ekonomických poradcov21. 10. 2016—
prenájom hnuteľných vecí21. 10. 2016—
čistiace a upratovacie služby21. 10. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023429243: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023429243Obdobia daňových registráciíDIČ 2023429243: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023429243Obdobia daňových registráciíDIČ 2023429243: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023429243
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202342924310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −21 069 € a zvýšila tržby o ▲106 % na 369,6 tisíc eur.

Tržby

369 570 €

▲ 105,9 %

Výsledok hospodárenia

−21 069 €

▼ 2 107 000,0 %

Aktíva

83 096 €

▼ 31,3 %

Vlastné imanie

11 984 €

▼ 39,0 %

Zadlženosť

85,6 %

Hrubá marža

−5,7 %

Čistá marža

−5,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 438 022 €. 2016: tržby 248 648 €. 2017: tržby 241 433 €. 2018: tržby 179 479 €. 2019: tržby 369 570 €.500 tis.250 tis.0438 tis.248,6 tis.241,4 tis.179,5 tis.369,6 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 438 022 €. 2016: tržby 248 648 €. 2017: tržby 241 433 €. 2018: tržby 179 479 €. 2019: tržby 369 570 €.500 tis.250 tis.0438 tis.248,6 tis.241,4 tis.179,5 tis.369,6 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 438 022 €. 2016: tržby 248 648 €. 2017: tržby 241 433 €. 2018: tržby 179 479 €. 2019: tržby 369 570 €.500 tis.250 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 820 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 423 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 116 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 069 €.10 tis.0−25 tis.+5,8 tis.+3,4 tis.+1,1 tis.+1−21,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 820 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 423 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 116 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 069 €.10 tis.0−25 tis.+5,8 tis.+3,4 tis.+1,1 tis.+1−21,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 5 820 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 423 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 116 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 069 €.10 tis.0−25 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 136 959 €, vlastné imanie 14 439 €. 2016: aktíva 100 230 €, vlastné imanie 18 536 €. 2017: aktíva 120 078 €, vlastné imanie 19 653 €. 2018: aktíva 120 917 €, vlastné imanie 19 653 €. 2019: aktíva 83 096 €, vlastné imanie 11 984 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 136 959 €, vlastné imanie 14 439 €. 2016: aktíva 100 230 €, vlastné imanie 18 536 €. 2017: aktíva 120 078 €, vlastné imanie 19 653 €. 2018: aktíva 120 917 €, vlastné imanie 19 653 €. 2019: aktíva 83 096 €, vlastné imanie 11 984 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 136 959 €, vlastné imanie 14 439 €. 2016: aktíva 100 230 €, vlastné imanie 18 536 €. 2017: aktíva 120 078 €, vlastné imanie 19 653 €. 2018: aktíva 120 917 €, vlastné imanie 19 653 €. 2019: aktíva 83 096 €, vlastné imanie 11 984 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 2 518 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 528 €, finančné účty 31 913 €. 2016: dlhodobý majetok 15 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 914 €, finančné účty 4 564 €. 2017: dlhodobý majetok 27 666 €, zásoby 3 403 €, pohľadávky 110 570 €, finančné účty −21 561 €. 2018: dlhodobý majetok 25 079 €, zásoby 4 764 €, pohľadávky 87 512 €, finančné účty 3 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 960 €, finančné účty 8 136 €.200 tis.0−25 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 2 518 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 528 €, finančné účty 31 913 €. 2016: dlhodobý majetok 15 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 914 €, finančné účty 4 564 €. 2017: dlhodobý majetok 27 666 €, zásoby 3 403 €, pohľadávky 110 570 €, finančné účty −21 561 €. 2018: dlhodobý majetok 25 079 €, zásoby 4 764 €, pohľadávky 87 512 €, finančné účty 3 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 960 €, finančné účty 8 136 €.200 tis.0−25 tis.20152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 2 518 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 528 €, finančné účty 31 913 €. 2016: dlhodobý majetok 15 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 914 €, finančné účty 4 564 €. 2017: dlhodobý majetok 27 666 €, zásoby 3 403 €, pohľadávky 110 570 €, finančné účty −21 561 €. 2018: dlhodobý majetok 25 079 €, zásoby 4 764 €, pohľadávky 87 512 €, finančné účty 3 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 960 €, finančné účty 8 136 €.200 tis.0−25 tis.20152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 14 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 122 520 €. 2016: vlastné imanie 18 536 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 694 €. 2017: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 425 €. 2018: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 264 €. 2019: vlastné imanie 11 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 112 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 14 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 122 520 €. 2016: vlastné imanie 18 536 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 694 €. 2017: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 425 €. 2018: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 264 €. 2019: vlastné imanie 11 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 112 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 14 439 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 122 520 €. 2016: vlastné imanie 18 536 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 694 €. 2017: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 425 €. 2018: vlastné imanie 19 653 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 101 264 €. 2019: vlastné imanie 11 984 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 71 112 €.200 tis.100 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 642 €. 2016: daň z príjmu 966 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.9669600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 642 €. 2016: daň z príjmu 966 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,6 tis.9669600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 642 €. 2016: daň z príjmu 966 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09600201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby438 tis.248,6 tis.241,4 tis.179,5 tis.369,6 tis.
Výsledok hospodárenia5,8 tis.3,4 tis.1,1 tis.1−21,1 tis.
Aktíva137 tis.100,2 tis.120,1 tis.120,9 tis.83,1 tis.
Vlastné imanie14,4 tis.18,5 tis.19,7 tis.19,7 tis.12 tis.
Daň z príjmu1,6 tis.96696000
Zadlženosť89,5 %81,5 %83,6 %83,7 %85,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
369,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,1 tis.
Aktíva
83,1 tis.
Vlastné imanie
12 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,6 %

2018

Tržby
179,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1
Aktíva
120,9 tis.
Vlastné imanie
19,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,7 %

2017

Tržby
241,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
120,1 tis.
Vlastné imanie
19,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
83,6 %

2016

Tržby
248,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
100,2 tis.
Vlastné imanie
18,5 tis.
Daň z príjmu
966
Zadlženosť
81,5 %

2015

Tržby
438 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
137 tis.
Vlastné imanie
14,4 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
89,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API