Súhrn
- Vznik
- 30. 12. 201114 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 171 454 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANECtrans s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46482270
- daňové identifikačné číslo
- 2820013966
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2820013966
- Sídlo
- 132, 96212 Stožok, Slovenská republika
- Územie
- Stožokokres DetvaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 12. 2011
- V registri
- 14 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 21379/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 570584
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 12. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 12. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 12. 2011 | — |
| povolanie prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy v celkovom počte motorových vozidiel: 2 (dve) nákladné motorové vozidlá na neobmedzený počet prepravných výkonov | 31. 08. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2820013966 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 07. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2820013966 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 16 189 € a zvýšila tržby z nuly na 171,5 tisíc eur.
Tržby
171 454 €
Výsledok hospodárenia
16 189 €
▲ 4 861,5 %Aktíva
40 801 €
▲ 227,4 %Vlastné imanie
25 553 €
▲ 172,9 %Zadlženosť
37,4 %
Hrubá marža
12,0 %
Čistá marža
9,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 171,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | −288 | 0 | −340 | 16,2 tis. |
| Aktíva | 12,5 tis. | 12,5 tis. | 12,5 tis. | 12,5 tis. | 40,8 tis. |
| Vlastné imanie | 10 tis. | 9,7 tis. | 9,7 tis. | 9,4 tis. | 25,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 4,4 tis. |
| Zadlženosť | 19,8 % | 22,1 % | 22,1 % | 24,9 % | 37,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 171,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,2 tis.
- Aktíva
- 40,8 tis.
- Vlastné imanie
- 25,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 37,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 12,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 24,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 12,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −288
- Aktíva
- 12,5 tis.
- Vlastné imanie
- 9,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 12,5 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 19,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).