prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Craft coffee, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46479783aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
1 040 208 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Craft coffee, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46479783
daňové identifikačné číslo
2820016122
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2820016122
Sídlo
Potočná 8204/19, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 78518/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
945494
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),14. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,14. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,14. 01. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,14. 01. 2012—
počítačové služby,14. 01. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,14. 01. 2012—
vydavateľská činnosť,14. 01. 2012—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín,14. 01. 2012—
prenájom hnuteľných vecí,14. 01. 2012—
administratívne služby,14. 01. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,14. 01. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,14. 01. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,14. 01. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky,14. 01. 2012—
reklamné a marketingové služby,14. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820016122: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820016122: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820016122IČ DPH SK2820016122Obdobia daňových registráciíDIČ 2820016122: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820016122: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820016122IČ DPH SK2820016122Obdobia daňových registráciíDIČ 2820016122: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820016122: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820016122IČ DPH SK2820016122
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK282001612211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2015
daňové identifikačné číslo282001612210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −10 500 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 1,04 mil. €.

Tržby

1 040 208 €

▲ 10,2 %

Výsledok hospodárenia

−10 500 €

▼ 125,7 %

Aktíva

2 416 449 €

▲ 7,9 %

Vlastné imanie

737 942 €

▼ 1,4 %

Zadlženosť

69,5 %

Hrubá marža

−0,6 %

Čistá marža

−1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 167 083 €. 2021: tržby 490 712 €. 2022: tržby 765 452 €. 2023: tržby 943 659 €. 2024: tržby 1 040 208 €.2 mil.1 mil.0167,1 tis.490,7 tis.765,5 tis.943,7 tis.1,04 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 167 083 €. 2021: tržby 490 712 €. 2022: tržby 765 452 €. 2023: tržby 943 659 €. 2024: tržby 1 040 208 €.2 mil.1 mil.0167,1 tis.490,7 tis.765,5 tis.943,7 tis.1,04 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 167 083 €. 2021: tržby 490 712 €. 2022: tržby 765 452 €. 2023: tržby 943 659 €. 2024: tržby 1 040 208 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −59 681 €. 2021: výsledok hospodárenia −74 774 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 376 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 816 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 500 €.50 tis.0−100 tis.−59,7 tis.−74,8 tis.+20,4 tis.+40,8 tis.−10,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −59 681 €. 2021: výsledok hospodárenia −74 774 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 376 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 816 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 500 €.50 tis.0−100 tis.−59,7 tis.−74,8 tis.+20,4 tis.+40,8 tis.−10,5 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −59 681 €. 2021: výsledok hospodárenia −74 774 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 376 €. 2023: výsledok hospodárenia 40 816 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 500 €.50 tis.0−100 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 890 067 €, vlastné imanie 762 024 €. 2021: aktíva 2 199 399 €, vlastné imanie 687 250 €. 2022: aktíva 2 135 364 €, vlastné imanie 707 626 €. 2023: aktíva 2 239 848 €, vlastné imanie 748 442 €. 2024: aktíva 2 416 449 €, vlastné imanie 737 942 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 890 067 €, vlastné imanie 762 024 €. 2021: aktíva 2 199 399 €, vlastné imanie 687 250 €. 2022: aktíva 2 135 364 €, vlastné imanie 707 626 €. 2023: aktíva 2 239 848 €, vlastné imanie 748 442 €. 2024: aktíva 2 416 449 €, vlastné imanie 737 942 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 890 067 €, vlastné imanie 762 024 €. 2021: aktíva 2 199 399 €, vlastné imanie 687 250 €. 2022: aktíva 2 135 364 €, vlastné imanie 707 626 €. 2023: aktíva 2 239 848 €, vlastné imanie 748 442 €. 2024: aktíva 2 416 449 €, vlastné imanie 737 942 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 359 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 280 €, finančné účty 48 €. 2021: dlhodobý majetok 440 291 €, zásoby 2 437 €, pohľadávky 1 750 944 €, finančné účty 5 727 €. 2022: dlhodobý majetok 581 533 €, zásoby 11 384 €, pohľadávky 1 537 930 €, finančné účty 4 517 €. 2023: dlhodobý majetok 548 252 €, zásoby 61 623 €, pohľadávky 1 612 190 €, finančné účty 17 783 €. 2024: dlhodobý majetok 515 888 €, zásoby 9 415 €, pohľadávky 1 868 960 €, finančné účty 17 436 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 359 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 280 €, finančné účty 48 €. 2021: dlhodobý majetok 440 291 €, zásoby 2 437 €, pohľadávky 1 750 944 €, finančné účty 5 727 €. 2022: dlhodobý majetok 581 533 €, zásoby 11 384 €, pohľadávky 1 537 930 €, finančné účty 4 517 €. 2023: dlhodobý majetok 548 252 €, zásoby 61 623 €, pohľadávky 1 612 190 €, finančné účty 17 783 €. 2024: dlhodobý majetok 515 888 €, zásoby 9 415 €, pohľadávky 1 868 960 €, finančné účty 17 436 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 359 739 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 280 €, finančné účty 48 €. 2021: dlhodobý majetok 440 291 €, zásoby 2 437 €, pohľadávky 1 750 944 €, finančné účty 5 727 €. 2022: dlhodobý majetok 581 533 €, zásoby 11 384 €, pohľadávky 1 537 930 €, finančné účty 4 517 €. 2023: dlhodobý majetok 548 252 €, zásoby 61 623 €, pohľadávky 1 612 190 €, finančné účty 17 783 €. 2024: dlhodobý majetok 515 888 €, zásoby 9 415 €, pohľadávky 1 868 960 €, finančné účty 17 436 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 762 024 €, dlhodobé záväzky 19 041 €, krátkodobé záväzky 1 109 002 €. 2021: vlastné imanie 687 250 €, dlhodobé záväzky 19 327 €, krátkodobé záväzky 1 492 822 €. 2022: vlastné imanie 707 626 €, dlhodobé záväzky 19 760 €, krátkodobé záväzky 1 407 978 €. 2023: vlastné imanie 748 442 €, dlhodobé záväzky 20 214 €, krátkodobé záväzky 1 471 192 €. 2024: vlastné imanie 737 942 €, dlhodobé záväzky 65 652 €, krátkodobé záväzky 1 612 855 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 762 024 €, dlhodobé záväzky 19 041 €, krátkodobé záväzky 1 109 002 €. 2021: vlastné imanie 687 250 €, dlhodobé záväzky 19 327 €, krátkodobé záväzky 1 492 822 €. 2022: vlastné imanie 707 626 €, dlhodobé záväzky 19 760 €, krátkodobé záväzky 1 407 978 €. 2023: vlastné imanie 748 442 €, dlhodobé záväzky 20 214 €, krátkodobé záväzky 1 471 192 €. 2024: vlastné imanie 737 942 €, dlhodobé záväzky 65 652 €, krátkodobé záväzky 1 612 855 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 762 024 €, dlhodobé záväzky 19 041 €, krátkodobé záväzky 1 109 002 €. 2021: vlastné imanie 687 250 €, dlhodobé záväzky 19 327 €, krátkodobé záväzky 1 492 822 €. 2022: vlastné imanie 707 626 €, dlhodobé záväzky 19 760 €, krátkodobé záväzky 1 407 978 €. 2023: vlastné imanie 748 442 €, dlhodobé záväzky 20 214 €, krátkodobé záväzky 1 471 192 €. 2024: vlastné imanie 737 942 €, dlhodobé záväzky 65 652 €, krátkodobé záväzky 1 612 855 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000003,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby167,1 tis.490,7 tis.765,5 tis.943,7 tis.1,04 mil.
Výsledok hospodárenia−59,7 tis.−74,8 tis.20,4 tis.40,8 tis.−10,5 tis.
Aktíva1,89 mil.2,2 mil.2,14 mil.2,24 mil.2,42 mil.
Vlastné imanie762 tis.687,3 tis.707,6 tis.748,4 tis.737,9 tis.
Daň z príjmu00003,8 tis.
Zadlženosť59,7 %68,8 %66,9 %66,6 %69,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
2,42 mil.
Vlastné imanie
737,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
69,5 %

2023

Tržby
943,7 tis.
Výsledok hospodárenia
40,8 tis.
Aktíva
2,24 mil.
Vlastné imanie
748,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,6 %

2022

Tržby
765,5 tis.
Výsledok hospodárenia
20,4 tis.
Aktíva
2,14 mil.
Vlastné imanie
707,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,9 %

2021

Tržby
490,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−74,8 tis.
Aktíva
2,2 mil.
Vlastné imanie
687,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,8 %

2020

Tržby
167,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−59,7 tis.
Aktíva
1,89 mil.
Vlastné imanie
762 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API