Súhrn
- Vznik
- 20. 12. 201114 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 954 690 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELPROJEKT ORAVA, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46479279
- daňové identifikačné číslo
- 2023394758
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023394758
- Sídlo
- Párnica 424, 02601 Párnica, Slovenská republika
- Územie
- Párnicaokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 12. 2011
- V registri
- 14 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 55809/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 571630
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 20. 12. 2011 | — |
| montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených elektrických zariadení | 20. 12. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 12. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 12. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 12. 2011 | — |
| výroba rozvádzačov | 25. 04. 2014 | — |
| opravy vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu: technické zariadenia plynové skupina Bf, g, h, médium: metán, propán, propán - bután | 25. 04. 2014 | — |
| odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: E2 technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov, triedy objektov A - objekty bez nebezpečenstva výbuchu; opravy vyhradených technických zariadení elektrických v rozsahu: E1.1 technické zariadenia elektrické s napätím do 52 kV vrátane bleskozvodov, triedy objektov A - objekty bez nebezpečenstva výbuchu, B - objekty s nebezpečenstvom výbuchu | 25. 04. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 14. 07. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 14. 07. 2017 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 10. 07. 2026 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 10. 07. 2026 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 07. 2026 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 10. 07. 2026 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 07. 2026 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 10. 07. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 10. 07. 2026 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 10. 07. 2026 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 10. 07. 2026 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 07. 2026 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 07. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 10. 07. 2026 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 07. 2026 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 10. 07. 2026 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 07. 2026 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 10. 07. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 07. 2026 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 10. 07. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 06. 05. 2023
- Oprávnená osoba
- PUKAJ, advokátska kancelária s. r. o. · od 06. 05. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023394758 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 27. 01. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023394758 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲41 % na 67 279 € a tržby bez zmeny na 954,7 tisíc eur.
Tržby
954 690 €
▼ 0,3 %Výsledok hospodárenia
67 279 €
▲ 41,4 %Aktíva
584 671 €
▲ 9,7 %Vlastné imanie
506 349 €
▲ 15,3 %Zadlženosť
13,4 %
Hrubá marža
9,6 %
Čistá marža
7,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 245,9 tis. | 605,5 tis. | 983,8 tis. | 957,2 tis. | 954,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 21,2 tis. | 14,3 tis. | 123,5 tis. | 47,6 tis. | 67,3 tis. |
| Aktíva | 263,4 tis. | 304,5 tis. | 504,3 tis. | 533,1 tis. | 584,7 tis. |
| Vlastné imanie | 253,7 tis. | 268 tis. | 391,5 tis. | 439,1 tis. | 506,3 tis. |
| Daň z príjmu | 6,1 tis. | 4,5 tis. | 34,3 tis. | 14,3 tis. | 24 tis. |
| Zadlženosť | 3,7 % | 12,0 % | 22,4 % | 17,6 % | 13,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 954,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 67,3 tis.
- Aktíva
- 584,7 tis.
- Vlastné imanie
- 506,3 tis.
- Daň z príjmu
- 24 tis.
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 957,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 47,6 tis.
- Aktíva
- 533,1 tis.
- Vlastné imanie
- 439,1 tis.
- Daň z príjmu
- 14,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 983,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 123,5 tis.
- Aktíva
- 504,3 tis.
- Vlastné imanie
- 391,5 tis.
- Daň z príjmu
- 34,3 tis.
- Zadlženosť
- 22,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 605,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,3 tis.
- Aktíva
- 304,5 tis.
- Vlastné imanie
- 268 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 12,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 245,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,2 tis.
- Aktíva
- 263,4 tis.
- Vlastné imanie
- 253,7 tis.
- Daň z príjmu
- 6,1 tis.
- Zadlženosť
- 3,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.