prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

WeGa Slowakei, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46474544aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
114 672 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
WeGa Slowakei, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46474544
daňové identifikačné číslo
2023459130
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023459130
Sídlo
140, 06741 Chlmec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25702/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
665333
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve10. 03. 2012—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva10. 03. 2012—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba10. 03. 2012—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva10. 03. 2012—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom10. 03. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu10. 03. 2012—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 03. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby10. 03. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 03. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 03. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 03. 2012—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla10. 03. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 03. 2012—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie10. 03. 2012—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností10. 03. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu10. 03. 2012—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach10. 03. 2012—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok10. 03. 2012—
prenájom hnuteľných vecí10. 03. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 03. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 03. 2012—
prevádzkovanie športových zariadení10. 03. 2012—
čistiace a upratovacie služby10. 03. 2012—
služby súvisiace so skrášľovaním tela10. 03. 2012—
reklamné a marketingové služby10. 03. 2012—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť10. 03. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 03. 2012—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne07. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023459130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023459130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023459130IČ DPH SK2023459130Obdobia daňových registráciíDIČ 2023459130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023459130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023459130IČ DPH SK2023459130Obdobia daňových registráciíDIČ 2023459130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023459130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023459130IČ DPH SK2023459130
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202345913011. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2013
daňové identifikačné číslo202345913010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼77 % na 1 845 € a znížila tržby o ▼31 % na 114,7 tisíc eur.

Tržby

114 672 €

▼ 30,8 %

Výsledok hospodárenia

1 845 €

▼ 77,4 %

Aktíva

60 890 €

▲ 17,0 %

Vlastné imanie

−46 890 €

▲ 3,8 %

Zadlženosť

177,0 %

Hrubá marža

2,7 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 165 637 €. 2024: tržby 114 672 €.200 tis.100 tis.0000165,6 tis.114,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 165 637 €. 2024: tržby 114 672 €.200 tis.100 tis.0000165,6 tis.114,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 165 637 €. 2024: tržby 114 672 €.200 tis.100 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 521 €. 2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 873 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 147 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €.10 tis.0−2 tis.+521−119−1,9 tis.+8,1 tis.+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 521 €. 2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 873 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 147 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €.10 tis.0−2 tis.+521−119−1,9 tis.+8,1 tis.+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 521 €. 2021: výsledok hospodárenia −119 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 873 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 147 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €.10 tis.0−2 tis.+521202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 275 €, vlastné imanie −64 890 €. 2021: aktíva 563 €, vlastné imanie −65 009 €. 2022: aktíva 29 315 €, vlastné imanie −66 882 €. 2023: aktíva 52 026 €, vlastné imanie −48 735 €. 2024: aktíva 60 890 €, vlastné imanie −46 890 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 275 €, vlastné imanie −64 890 €. 2021: aktíva 563 €, vlastné imanie −65 009 €. 2022: aktíva 29 315 €, vlastné imanie −66 882 €. 2023: aktíva 52 026 €, vlastné imanie −48 735 €. 2024: aktíva 60 890 €, vlastné imanie −46 890 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 275 €, vlastné imanie −64 890 €. 2021: aktíva 563 €, vlastné imanie −65 009 €. 2022: aktíva 29 315 €, vlastné imanie −66 882 €. 2023: aktíva 52 026 €, vlastné imanie −48 735 €. 2024: aktíva 60 890 €, vlastné imanie −46 890 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 138 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 403 €. 2022: dlhodobý majetok 22 847 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 322 €, finančné účty 1 146 €. 2023: dlhodobý majetok 17 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 383 €, finančné účty 19 629 €. 2024: dlhodobý majetok 34 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 138 €, finančné účty 11 270 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 138 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 403 €. 2022: dlhodobý majetok 22 847 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 322 €, finančné účty 1 146 €. 2023: dlhodobý majetok 17 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 383 €, finančné účty 19 629 €. 2024: dlhodobý majetok 34 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 138 €, finančné účty 11 270 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 138 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 160 €, finančné účty 403 €. 2022: dlhodobý majetok 22 847 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 322 €, finančné účty 1 146 €. 2023: dlhodobý majetok 17 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 383 €, finančné účty 19 629 €. 2024: dlhodobý majetok 34 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 138 €, finančné účty 11 270 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −64 890 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 136 €. 2021: vlastné imanie −65 009 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 543 €. 2022: vlastné imanie −66 882 €, dlhodobé záväzky 25 029 €, krátkodobé záväzky 71 168 €. 2023: vlastné imanie −48 735 €, dlhodobé záväzky 19 380 €, krátkodobé záväzky 81 381 €. 2024: vlastné imanie −46 890 €, dlhodobé záväzky 31 538 €, krátkodobé záväzky 76 242 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −64 890 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 136 €. 2021: vlastné imanie −65 009 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 543 €. 2022: vlastné imanie −66 882 €, dlhodobé záväzky 25 029 €, krátkodobé záväzky 71 168 €. 2023: vlastné imanie −48 735 €, dlhodobé záväzky 19 380 €, krátkodobé záväzky 81 381 €. 2024: vlastné imanie −46 890 €, dlhodobé záväzky 31 538 €, krátkodobé záväzky 76 242 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −64 890 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 136 €. 2021: vlastné imanie −65 009 €, dlhodobé záväzky 29 €, krátkodobé záväzky 65 543 €. 2022: vlastné imanie −66 882 €, dlhodobé záväzky 25 029 €, krátkodobé záväzky 71 168 €. 2023: vlastné imanie −48 735 €, dlhodobé záväzky 19 380 €, krátkodobé záväzky 81 381 €. 2024: vlastné imanie −46 890 €, dlhodobé záväzky 31 538 €, krátkodobé záväzky 76 242 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 92 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 626 €. 2024: daň z príjmu 1 307 €.5 tis.2,5 tis.092002,6 tis.1,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 92 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 626 €. 2024: daň z príjmu 1 307 €.5 tis.2,5 tis.092002,6 tis.1,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 92 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 626 €. 2024: daň z príjmu 1 307 €.5 tis.2,5 tis.0920202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000165,6 tis.114,7 tis.
Výsledok hospodárenia521−119−1,9 tis.8,1 tis.1,8 tis.
Aktíva27556329,3 tis.52 tis.60,9 tis.
Vlastné imanie−64,9 tis.−65 tis.−66,9 tis.−48,7 tis.−46,9 tis.
Daň z príjmu92002,6 tis.1,3 tis.
Zadlženosť23 696,4 %11 646,9 %328,1 %193,7 %177,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
114,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
60,9 tis.
Vlastné imanie
−46,9 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
177,0 %

2023

Tržby
165,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
52 tis.
Vlastné imanie
−48,7 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
193,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
29,3 tis.
Vlastné imanie
−66,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
328,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−119
Aktíva
563
Vlastné imanie
−65 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11 646,9 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
521
Aktíva
275
Vlastné imanie
−64,9 tis.
Daň z príjmu
92
Zadlženosť
23 696,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API