prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Hurbanovo.net s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46473891aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
48 284 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hurbanovo.net s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46473891
daňové identifikačné číslo
2820013504
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
404, 94631 Chotín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30616/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
215255
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby04. 01. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 01. 2012—
projektovanie, montáž, opravy a údržba telekomunikačných zariadení04. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820013504: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820013504Obdobia daňových registráciíDIČ 2820013504: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820013504Obdobia daňových registráciíDIČ 2820013504: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820013504
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo282001350410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲376 % na 11 463 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 48,3 tisíc eur.

Tržby

48 284 €

▲ 19,8 %

Výsledok hospodárenia

11 463 €

▲ 376,4 %

Aktíva

49 530 €

▲ 24,3 %

Vlastné imanie

43 245 €

▲ 36,1 %

Zadlženosť

12,7 %

Hrubá marža

26,4 %

Čistá marža

23,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 470 €. 2022: tržby 46 070 €. 2023: tržby 44 650 €. 2024: tržby 40 312 €. 2025: tržby 48 284 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.46,1 tis.44,6 tis.40,3 tis.48,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 470 €. 2022: tržby 46 070 €. 2023: tržby 44 650 €. 2024: tržby 40 312 €. 2025: tržby 48 284 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.46,1 tis.44,6 tis.40,3 tis.48,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 470 €. 2022: tržby 46 070 €. 2023: tržby 44 650 €. 2024: tržby 40 312 €. 2025: tržby 48 284 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 200 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 415 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 463 €.20 tis.10 tis.0+200+5,4 tis.+8,2 tis.+2,4 tis.+11,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 200 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 415 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 463 €.20 tis.10 tis.0+200+5,4 tis.+8,2 tis.+2,4 tis.+11,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 200 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 415 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 152 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 463 €.20 tis.10 tis.0+200202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 889 €, vlastné imanie 15 808 €. 2022: aktíva 26 584 €, vlastné imanie 21 223 €. 2023: aktíva 35 521 €, vlastné imanie 29 375 €. 2024: aktíva 39 847 €, vlastné imanie 31 782 €. 2025: aktíva 49 530 €, vlastné imanie 43 245 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 889 €, vlastné imanie 15 808 €. 2022: aktíva 26 584 €, vlastné imanie 21 223 €. 2023: aktíva 35 521 €, vlastné imanie 29 375 €. 2024: aktíva 39 847 €, vlastné imanie 31 782 €. 2025: aktíva 49 530 €, vlastné imanie 43 245 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 889 €, vlastné imanie 15 808 €. 2022: aktíva 26 584 €, vlastné imanie 21 223 €. 2023: aktíva 35 521 €, vlastné imanie 29 375 €. 2024: aktíva 39 847 €, vlastné imanie 31 782 €. 2025: aktíva 49 530 €, vlastné imanie 43 245 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 926 €, finančné účty 17 384 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 961 €, finančné účty 23 623 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 490 €, finančné účty 35 031 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 834 €, finančné účty 39 013 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 461 €, finančné účty 42 069 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 926 €, finančné účty 17 384 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 961 €, finančné účty 23 623 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 490 €, finančné účty 35 031 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 834 €, finančné účty 39 013 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 461 €, finančné účty 42 069 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 926 €, finančné účty 17 384 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 961 €, finančné účty 23 623 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 490 €, finančné účty 35 031 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 834 €, finančné účty 39 013 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 461 €, finančné účty 42 069 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 808 €, dlhodobé záväzky 1 289 €, krátkodobé záväzky 4 792 €. 2022: vlastné imanie 21 223 €, dlhodobé záväzky 1 428 €, krátkodobé záväzky 3 933 €. 2023: vlastné imanie 29 375 €, dlhodobé záväzky 1 559 €, krátkodobé záväzky 4 587 €. 2024: vlastné imanie 31 782 €, dlhodobé záväzky 1 687 €, krátkodobé záväzky 6 378 €. 2025: vlastné imanie 43 245 €, dlhodobé záväzky 1 821 €, krátkodobé záväzky 4 464 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 808 €, dlhodobé záväzky 1 289 €, krátkodobé záväzky 4 792 €. 2022: vlastné imanie 21 223 €, dlhodobé záväzky 1 428 €, krátkodobé záväzky 3 933 €. 2023: vlastné imanie 29 375 €, dlhodobé záväzky 1 559 €, krátkodobé záväzky 4 587 €. 2024: vlastné imanie 31 782 €, dlhodobé záväzky 1 687 €, krátkodobé záväzky 6 378 €. 2025: vlastné imanie 43 245 €, dlhodobé záväzky 1 821 €, krátkodobé záväzky 4 464 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 808 €, dlhodobé záväzky 1 289 €, krátkodobé záväzky 4 792 €. 2022: vlastné imanie 21 223 €, dlhodobé záväzky 1 428 €, krátkodobé záväzky 3 933 €. 2023: vlastné imanie 29 375 €, dlhodobé záväzky 1 559 €, krátkodobé záväzky 4 587 €. 2024: vlastné imanie 31 782 €, dlhodobé záväzky 1 687 €, krátkodobé záväzky 6 378 €. 2025: vlastné imanie 43 245 €, dlhodobé záväzky 1 821 €, krátkodobé záväzky 4 464 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 775 €. 2023: daň z príjmu 1 440 €. 2024: daň z príjmu 428 €. 2025: daň z príjmu 1 273 €.2 tis.1 tis.007751,4 tis.4281,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 775 €. 2023: daň z príjmu 1 440 €. 2024: daň z príjmu 428 €. 2025: daň z príjmu 1 273 €.2 tis.1 tis.007751,4 tis.4281,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 775 €. 2023: daň z príjmu 1 440 €. 2024: daň z príjmu 428 €. 2025: daň z príjmu 1 273 €.2 tis.1 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,5 tis.46,1 tis.44,6 tis.40,3 tis.48,3 tis.
Výsledok hospodárenia2005,4 tis.8,2 tis.2,4 tis.11,5 tis.
Aktíva21,9 tis.26,6 tis.35,5 tis.39,8 tis.49,5 tis.
Vlastné imanie15,8 tis.21,2 tis.29,4 tis.31,8 tis.43,2 tis.
Daň z príjmu07751,4 tis.4281,3 tis.
Zadlženosť27,8 %20,2 %17,3 %20,2 %12,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
48,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11,5 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
43,2 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
12,7 %

2024

Tržby
40,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
39,8 tis.
Vlastné imanie
31,8 tis.
Daň z príjmu
428
Zadlženosť
20,2 %

2023

Tržby
44,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
17,3 %

2022

Tržby
46,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
26,6 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
775
Zadlženosť
20,2 %

2021

Tržby
49,5 tis.
Výsledok hospodárenia
200
Aktíva
21,9 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
27,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API