prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

HIM motoshop s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46471201aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 12. 201114 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
956 991 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HIM motoshop s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46471201
daňové identifikačné číslo
2820009962
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bratislavská 38/41, 92400 Galanta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 12. 2011
V registri
14 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 28570/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
916840
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 12. 2011—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 12. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 12. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 12. 2011—
diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel20. 12. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820009962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820009962Obdobia daňových registráciíDIČ 2820009962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820009962Obdobia daňových registráciíDIČ 2820009962: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820009962
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo282000996210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 06. 2024 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 174 371 € a znížila tržby o ▼30 % na 957 tisíc eur.

Tržby

956 991 €

▼ 30,1 %

Výsledok hospodárenia

174 371 €

▲ 130,0 %

Aktíva

1 485 638 €

▲ 19,8 %

Vlastné imanie

−54 299 €

▲ 81,4 %

Zadlženosť

103,7 %

Hrubá marža

18,2 %

Čistá marža

18,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 301 439 €. 2019: tržby 370 045 €. 2020: tržby 855 517 €. 2021: tržby 1 369 675 €. 2022: tržby 956 991 €.2 mil.1 mil.0301,4 tis.370 tis.855,5 tis.1,37 mil.957 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 301 439 €. 2019: tržby 370 045 €. 2020: tržby 855 517 €. 2021: tržby 1 369 675 €. 2022: tržby 956 991 €.2 mil.1 mil.0301,4 tis.370 tis.855,5 tis.1,37 mil.957 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 301 439 €. 2019: tržby 370 045 €. 2020: tržby 855 517 €. 2021: tržby 1 369 675 €. 2022: tržby 956 991 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −202 993 €. 2019: výsledok hospodárenia −257 017 €. 2020: výsledok hospodárenia −442 600 €. 2021: výsledok hospodárenia −580 849 €. 2022: výsledok hospodárenia 174 371 €.200 tis.0−1 mil.−203 tis.−257 tis.−442,6 tis.−580,8 tis.+174,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −202 993 €. 2019: výsledok hospodárenia −257 017 €. 2020: výsledok hospodárenia −442 600 €. 2021: výsledok hospodárenia −580 849 €. 2022: výsledok hospodárenia 174 371 €.200 tis.0−1 mil.−203 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −202 993 €. 2019: výsledok hospodárenia −257 017 €. 2020: výsledok hospodárenia −442 600 €. 2021: výsledok hospodárenia −580 849 €. 2022: výsledok hospodárenia 174 371 €.200 tis.0−1 mil.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 777 108 €, vlastné imanie 375 919 €. 2019: aktíva 784 262 €, vlastné imanie 433 751 €. 2020: aktíva 1 194 675 €, vlastné imanie 89 451 €. 2021: aktíva 1 240 150 €, vlastné imanie −291 398 €. 2022: aktíva 1 485 638 €, vlastné imanie −54 299 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 777 108 €, vlastné imanie 375 919 €. 2019: aktíva 784 262 €, vlastné imanie 433 751 €. 2020: aktíva 1 194 675 €, vlastné imanie 89 451 €. 2021: aktíva 1 240 150 €, vlastné imanie −291 398 €. 2022: aktíva 1 485 638 €, vlastné imanie −54 299 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 777 108 €, vlastné imanie 375 919 €. 2019: aktíva 784 262 €, vlastné imanie 433 751 €. 2020: aktíva 1 194 675 €, vlastné imanie 89 451 €. 2021: aktíva 1 240 150 €, vlastné imanie −291 398 €. 2022: aktíva 1 485 638 €, vlastné imanie −54 299 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 124 122 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 70 126 €, finančné účty 266 €. 2019: dlhodobý majetok 141 614 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 58 974 €, finančné účty 1 404 €. 2020: dlhodobý majetok 216 197 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 167 169 €, finančné účty 18 641 €. 2021: dlhodobý majetok 194 347 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 223 932 €, finančné účty 21 064 €. 2022: dlhodobý majetok 116 346 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 572 110 €, finančné účty 4 363 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 124 122 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 70 126 €, finančné účty 266 €. 2019: dlhodobý majetok 141 614 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 58 974 €, finančné účty 1 404 €. 2020: dlhodobý majetok 216 197 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 167 169 €, finančné účty 18 641 €. 2021: dlhodobý majetok 194 347 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 223 932 €, finančné účty 21 064 €. 2022: dlhodobý majetok 116 346 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 572 110 €, finančné účty 4 363 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 124 122 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 70 126 €, finančné účty 266 €. 2019: dlhodobý majetok 141 614 €, zásoby 582 239 €, pohľadávky 58 974 €, finančné účty 1 404 €. 2020: dlhodobý majetok 216 197 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 167 169 €, finančné účty 18 641 €. 2021: dlhodobý majetok 194 347 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 223 932 €, finančné účty 21 064 €. 2022: dlhodobý majetok 116 346 €, zásoby 792 485 €, pohľadávky 572 110 €, finančné účty 4 363 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 375 919 €, dlhodobé záväzky 244 €, krátkodobé záväzky 400 945 €. 2019: vlastné imanie 433 751 €, dlhodobé záväzky 302 €, krátkodobé záväzky 350 209 €. 2020: vlastné imanie 89 451 €, dlhodobé záväzky 397 €, krátkodobé záväzky 1 104 827 €. 2021: vlastné imanie −291 398 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 1 531 033 €. 2022: vlastné imanie −54 299 €, dlhodobé záväzky 622 €, krátkodobé záväzky 1 539 315 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 375 919 €, dlhodobé záväzky 244 €, krátkodobé záväzky 400 945 €. 2019: vlastné imanie 433 751 €, dlhodobé záväzky 302 €, krátkodobé záväzky 350 209 €. 2020: vlastné imanie 89 451 €, dlhodobé záväzky 397 €, krátkodobé záväzky 1 104 827 €. 2021: vlastné imanie −291 398 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 1 531 033 €. 2022: vlastné imanie −54 299 €, dlhodobé záväzky 622 €, krátkodobé záväzky 1 539 315 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 375 919 €, dlhodobé záväzky 244 €, krátkodobé záväzky 400 945 €. 2019: vlastné imanie 433 751 €, dlhodobé záväzky 302 €, krátkodobé záväzky 350 209 €. 2020: vlastné imanie 89 451 €, dlhodobé záväzky 397 €, krátkodobé záväzky 1 104 827 €. 2021: vlastné imanie −291 398 €, dlhodobé záväzky 515 €, krátkodobé záväzky 1 531 033 €. 2022: vlastné imanie −54 299 €, dlhodobé záväzky 622 €, krátkodobé záväzky 1 539 315 €.2 mil.0−500 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby301,4 tis.370 tis.855,5 tis.1,37 mil.957 tis.
Výsledok hospodárenia−203 tis.−257 tis.−442,6 tis.−580,8 tis.174,4 tis.
Aktíva777,1 tis.784,3 tis.1,19 mil.1,24 mil.1,49 mil.
Vlastné imanie375,9 tis.433,8 tis.89,5 tis.−291,4 tis.−54,3 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť51,6 %44,7 %92,5 %123,5 %103,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
957 tis.
Výsledok hospodárenia
174,4 tis.
Aktíva
1,49 mil.
Vlastné imanie
−54,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,7 %

2021

Tržby
1,37 mil.
Výsledok hospodárenia
−580,8 tis.
Aktíva
1,24 mil.
Vlastné imanie
−291,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
123,5 %

2020

Tržby
855,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−442,6 tis.
Aktíva
1,19 mil.
Vlastné imanie
89,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,5 %

2019

Tržby
370 tis.
Výsledok hospodárenia
−257 tis.
Aktíva
784,3 tis.
Vlastné imanie
433,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
44,7 %

2018

Tržby
301,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−203 tis.
Aktíva
777,1 tis.
Vlastné imanie
375,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
51,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API