Súhrn
- Vznik
- 29. 02. 201214 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 302 654 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SCARABO, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46469028
- daňové identifikačné číslo
- 2023462287
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023462287
- Sídlo
- Kostolná pri Dunaji 231, 90301 Kostolná pri Dunaji, Slovenská republika
- Územie
- Kostolná pri Dunajiokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 02. 2012
- V registri
- 14 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 82715/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 434040
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 29. 02. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 29. 02. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 02. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 02. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 29. 02. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 29. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 29. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 29. 02. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 29. 02. 2012 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 02. 2012 | — |
| počítačové služby | 29. 02. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 02. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 29. 02. 2012 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 27. 06. 2012 | — |
| výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 27. 06. 2012 | — |
| Administratívne služby | 15. 08. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 15. 08. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 15. 08. 2014 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 15. 08. 2014 | — |
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 15. 08. 2014 | — |
| Výroba mliečnych výrobkov | 13. 04. 2022 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 13. 04. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023462287 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 09. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023462287 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲248 % na 14 997 € a zvýšila tržby o ▲69 % na 302,7 tisíc eur.
Tržby
302 654 €
▲ 69,0 %Výsledok hospodárenia
14 997 €
▲ 248,2 %Aktíva
320 751 €
▲ 73,9 %Vlastné imanie
27 254 €
▲ 122,4 %Zadlženosť
91,5 %
Hrubá marža
5,6 %
Čistá marža
5,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28 tis. | 64,6 tis. | 126,8 tis. | 179,1 tis. | 302,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,2 tis. | 179 | 2,8 tis. | 4,3 tis. | 15 tis. |
| Aktíva | 46,1 tis. | 66,2 tis. | 151,2 tis. | 184,4 tis. | 320,8 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 5,2 tis. | 8 tis. | 12,3 tis. | 27,3 tis. |
| Daň z príjmu | 201 | 0 | 308 | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 89,2 % | 92,2 % | 94,7 % | 93,4 % | 91,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 302,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 320,8 tis.
- Vlastné imanie
- 27,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 91,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 179,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 184,4 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 126,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 151,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 308
- Zadlženosť
- 94,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 64,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 179
- Aktíva
- 66,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 46,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 201
- Zadlženosť
- 89,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.