prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

TOMCAMP s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46463437aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 201114 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
20 239 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TOMCAMP s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46463437
daňové identifikačné číslo
2023391084
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023391084
Sídlo
Potočná 7/1, 90091 Limbach, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2011
V registri
14 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 77719/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
425486
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,13. 12. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,13. 12. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),13. 12. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,13. 12. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,13. 12. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,13. 12. 2011—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,13. 12. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby,13. 12. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,13. 12. 2011—
počítačové služby,13. 12. 2011—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,13. 12. 2011—
administratívne služby,13. 12. 2011—
vedenie účtovníctva,13. 12. 2011—
reklamné a marketingové služby,13. 12. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky,13. 12. 2011—
ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,13. 12. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023391084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023391084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023391084IČ DPH SK2023391084Obdobia daňových registráciíDIČ 2023391084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023391084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023391084IČ DPH SK2023391084Obdobia daňových registráciíDIČ 2023391084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023391084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023391084IČ DPH SK2023391084
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202339108411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 08. 2013
daňové identifikačné číslo202339108410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −605 € a znížila tržby o ▼28 % na 20,2 tisíc eur.

Tržby

20 239 €

▼ 27,6 %

Výsledok hospodárenia

−605 €

▼ 113,9 %

Aktíva

32 326 €

▼ 5,4 %

Vlastné imanie

27 979 €

▼ 2,1 %

Zadlženosť

13,4 %

Hrubá marža

−1,3 %

Čistá marža

−3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 79 501 €. 2022: tržby 42 900 €. 2023: tržby 31 348 €. 2024: tržby 27 962 €. 2025: tržby 20 239 €.100 tis.50 tis.079,5 tis.42,9 tis.31,3 tis.28 tis.20,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 79 501 €. 2022: tržby 42 900 €. 2023: tržby 31 348 €. 2024: tržby 27 962 €. 2025: tržby 20 239 €.100 tis.50 tis.079,5 tis.42,9 tis.31,3 tis.28 tis.20,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 79 501 €. 2022: tržby 42 900 €. 2023: tržby 31 348 €. 2024: tržby 27 962 €. 2025: tržby 20 239 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 040 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 445 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 361 €. 2025: výsledok hospodárenia −605 €.20 tis.0−2 tis.−1 tis.+6,7 tis.+13,4 tis.+4,4 tis.−60520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 040 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 445 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 361 €. 2025: výsledok hospodárenia −605 €.20 tis.0−2 tis.−1 tis.+6,7 tis.+13,4 tis.+4,4 tis.−60520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 040 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 13 445 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 361 €. 2025: výsledok hospodárenia −605 €.20 tis.0−2 tis.−605202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 908 €, vlastné imanie 4 038 €. 2022: aktíva 34 776 €, vlastné imanie 10 778 €. 2023: aktíva 34 290 €, vlastné imanie 24 223 €. 2024: aktíva 34 188 €, vlastné imanie 28 584 €. 2025: aktíva 32 326 €, vlastné imanie 27 979 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 908 €, vlastné imanie 4 038 €. 2022: aktíva 34 776 €, vlastné imanie 10 778 €. 2023: aktíva 34 290 €, vlastné imanie 24 223 €. 2024: aktíva 34 188 €, vlastné imanie 28 584 €. 2025: aktíva 32 326 €, vlastné imanie 27 979 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 908 €, vlastné imanie 4 038 €. 2022: aktíva 34 776 €, vlastné imanie 10 778 €. 2023: aktíva 34 290 €, vlastné imanie 24 223 €. 2024: aktíva 34 188 €, vlastné imanie 28 584 €. 2025: aktíva 32 326 €, vlastné imanie 27 979 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 449 €, pohľadávky 22 152 €, finančné účty 10 307 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 618 €, finančné účty 25 158 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 48 €, pohľadávky 4 563 €, finančné účty 29 679 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 92 €, pohľadávky 2 270 €, finančné účty 31 826 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 71 €, pohľadávky 2 184 €, finančné účty 30 071 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 449 €, pohľadávky 22 152 €, finančné účty 10 307 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 618 €, finančné účty 25 158 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 48 €, pohľadávky 4 563 €, finančné účty 29 679 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 92 €, pohľadávky 2 270 €, finančné účty 31 826 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 71 €, pohľadávky 2 184 €, finančné účty 30 071 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 449 €, pohľadávky 22 152 €, finančné účty 10 307 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 618 €, finančné účty 25 158 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 48 €, pohľadávky 4 563 €, finančné účty 29 679 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 92 €, pohľadávky 2 270 €, finančné účty 31 826 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 71 €, pohľadávky 2 184 €, finančné účty 30 071 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 870 €. 2022: vlastné imanie 10 778 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 998 €. 2023: vlastné imanie 24 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 067 €. 2024: vlastné imanie 28 584 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 604 €. 2025: vlastné imanie 27 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 347 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 870 €. 2022: vlastné imanie 10 778 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 998 €. 2023: vlastné imanie 24 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 067 €. 2024: vlastné imanie 28 584 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 604 €. 2025: vlastné imanie 27 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 347 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 870 €. 2022: vlastné imanie 10 778 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 998 €. 2023: vlastné imanie 24 223 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 067 €. 2024: vlastné imanie 28 584 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 604 €. 2025: vlastné imanie 27 979 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 347 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 805 €. 2023: daň z príjmu 135 €. 2024: daň z príjmu 824 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500060280513582434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 805 €. 2023: daň z príjmu 135 €. 2024: daň z príjmu 824 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500060280513582434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 602 €. 2022: daň z príjmu 805 €. 2023: daň z príjmu 135 €. 2024: daň z príjmu 824 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500060280513582434020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby79,5 tis.42,9 tis.31,3 tis.28 tis.20,2 tis.
Výsledok hospodárenia−1 tis.6,7 tis.13,4 tis.4,4 tis.−605
Aktíva32,9 tis.34,8 tis.34,3 tis.34,2 tis.32,3 tis.
Vlastné imanie4 tis.10,8 tis.24,2 tis.28,6 tis.28 tis.
Daň z príjmu602805135824340
Zadlženosť87,7 %69,0 %29,4 %16,4 %13,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
20,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−605
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
28 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
13,4 %

2024

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
34,2 tis.
Vlastné imanie
28,6 tis.
Daň z príjmu
824
Zadlženosť
16,4 %

2023

Tržby
31,3 tis.
Výsledok hospodárenia
13,4 tis.
Aktíva
34,3 tis.
Vlastné imanie
24,2 tis.
Daň z príjmu
135
Zadlženosť
29,4 %

2022

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
34,8 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
805
Zadlženosť
69,0 %

2021

Tržby
79,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
602
Zadlženosť
87,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API