Súhrn
- Vznik
- 10. 11. 201114 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 973 701 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EUROPEAN RETAIL GROUP s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46419322
- daňové identifikačné číslo
- 2023380546
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023380546
- Sídlo
- Čajakova 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 11. 2011
- V registri
- 14 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49675/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 313226
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 10. 11. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 10. 11. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 11. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 11. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023380546 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023380546 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲74 % na 90 146 € a zvýšila tržby o ▲431 % na 973,7 tisíc eur.
Tržby
973 701 €
▲ 430,5 %Výsledok hospodárenia
90 146 €
▲ 73,8 %Aktíva
111 117 €
▼ 8,1 %Vlastné imanie
−487 635 €
▲ 15,6 %Zadlženosť
538,8 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
9,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,92 mil. | 1,92 mil. | 1,85 mil. | 183,5 tis. | 973,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 164,1 tis. | 95,8 tis. | 105 tis. | 51,9 tis. | 90,1 tis. |
| Aktíva | 211,5 tis. | 158,8 tis. | 435 tis. | 121 tis. | 111,1 tis. |
| Vlastné imanie | −830,4 tis. | −734,7 tis. | −629,6 tis. | −577,8 tis. | −487,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,7 tis. | 0 | 0 | 960 | 11 tis. |
| Zadlženosť | 492,6 % | 562,5 % | 244,8 % | 577,6 % | 538,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 973,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 90,1 tis.
- Aktíva
- 111,1 tis.
- Vlastné imanie
- −487,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11 tis.
- Zadlženosť
- 538,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 183,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 51,9 tis.
- Aktíva
- 121 tis.
- Vlastné imanie
- −577,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 577,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,85 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 105 tis.
- Aktíva
- 435 tis.
- Vlastné imanie
- −629,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 244,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 95,8 tis.
- Aktíva
- 158,8 tis.
- Vlastné imanie
- −734,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 562,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 164,1 tis.
- Aktíva
- 211,5 tis.
- Vlastné imanie
- −830,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 492,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.