Súhrn
- Vznik
- 28. 10. 201115 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 16 769 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FIVAD, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46416072
- daňové identifikačné číslo
- 2023361417
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023361417
- Sídlo
- CENTRUM I 48/135, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Dubnica nad Váhomokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 10. 2011
- V registri
- 15 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 25285/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 307494
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 10. 2011 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 28. 10. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 28. 10. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 28. 10. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby | 28. 10. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 28. 10. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023361417 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 31. 10. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023361417 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2017).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −10 777 € a znížila tržby o ▼25 % na 16,8 tisíc eur.
Tržby
16 769 €
▼ 24,5 %Výsledok hospodárenia
−10 777 €
▲ 14,2 %Aktíva
62 458 €
▲ 46,0 %Vlastné imanie
−4 777 €
▲ 27,2 %Zadlženosť
107,6 %
Hrubá marža
−62,2 %
Čistá marža
−64,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 189,8 tis. | 165 tis. | 37,2 tis. | 22,2 tis. | 16,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,5 tis. | −3 tis. | −7 tis. | −12,6 tis. | −10,8 tis. |
| Aktíva | 54,3 tis. | 140,4 tis. | 70,9 tis. | 42,8 tis. | 62,5 tis. |
| Vlastné imanie | −43,8 tis. | 3 tis. | −983 | −6,6 tis. | −4,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 180,7 % | 97,8 % | 101,4 % | 115,4 % | 107,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 16,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,8 tis.
- Aktíva
- 62,5 tis.
- Vlastné imanie
- −4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 107,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 22,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,6 tis.
- Aktíva
- 42,8 tis.
- Vlastné imanie
- −6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 115,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 37,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7 tis.
- Aktíva
- 70,9 tis.
- Vlastné imanie
- −983
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 101,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 165 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 140,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 189,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 54,3 tis.
- Vlastné imanie
- −43,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 180,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.