prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

askes s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 46406425aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 11. 201115 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 720 586 €2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
askes s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
46406425
daňové identifikačné číslo
2023368501
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023368501
Sídlo
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 11. 2011
V registri
15 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 60969/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
622247
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve03. 11. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu03. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb03. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby03. 11. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 11. 2011—
prenájom hnuteľných vecí03. 11. 2011—
čistiace a upratovacie služby03. 11. 2011—
poľnohospodárska prvovýroba03. 11. 2011—
výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov24. 09. 2015—
výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 523. 08. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 11. 2018—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 11. 2018—
prípravné práce k realizácii stavby07. 11. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 02. 08. 2017 do 04. 03. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Tkáč & Partners, s.r.o. · od 24. 11. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023368501: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023368501: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023368501IČ DPH SK2023368501Obdobia daňových registráciíDIČ 2023368501: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023368501: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023368501IČ DPH SK2023368501Obdobia daňových registráciíDIČ 2023368501: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023368501: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023368501IČ DPH SK2023368501
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202336850111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2012
daňové identifikačné číslo202336850110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼77 % na 4 233 € a znížila tržby o ▼25 % na 2,72 mil. €.

Tržby

2 720 586 €

▼ 25,0 %

Výsledok hospodárenia

4 233 €

▼ 77,5 %

Aktíva

6 228 652 €

▲ 2,6 %

Vlastné imanie

2 031 441 €

▲ 1,7 %

Zadlženosť

62,4 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 4 350 636 €. 2019: tržby 7 883 936 €. 2020: tržby 5 208 391 €. 2021: tržby 3 625 787 €. 2022: tržby 2 720 586 €.10 mil.5 mil.04,35 mil.7,88 mil.5,21 mil.3,63 mil.2,72 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 350 636 €. 2019: tržby 7 883 936 €. 2020: tržby 5 208 391 €. 2021: tržby 3 625 787 €. 2022: tržby 2 720 586 €.10 mil.5 mil.04,35 mil.7,88 mil.5,21 mil.3,63 mil.2,72 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 4 350 636 €. 2019: tržby 7 883 936 €. 2020: tržby 5 208 391 €. 2021: tržby 3 625 787 €. 2022: tržby 2 720 586 €.10 mil.5 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 116 564 €. 2019: výsledok hospodárenia 80 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 37 170 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 233 €.200 tis.100 tis.0+116,6 tis.+80,5 tis.+37,2 tis.+18,8 tis.+4,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 116 564 €. 2019: výsledok hospodárenia 80 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 37 170 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 233 €.200 tis.100 tis.0+37,2 tis.+4,2 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 116 564 €. 2019: výsledok hospodárenia 80 462 €. 2020: výsledok hospodárenia 37 170 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 809 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 233 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 446 781 €, vlastné imanie 1 620 482 €. 2019: aktíva 5 375 557 €, vlastné imanie 2 695 995 €. 2020: aktíva 7 427 371 €, vlastné imanie 1 978 399 €. 2021: aktíva 6 070 884 €, vlastné imanie 1 997 208 €. 2022: aktíva 6 228 652 €, vlastné imanie 2 031 441 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 446 781 €, vlastné imanie 1 620 482 €. 2019: aktíva 5 375 557 €, vlastné imanie 2 695 995 €. 2020: aktíva 7 427 371 €, vlastné imanie 1 978 399 €. 2021: aktíva 6 070 884 €, vlastné imanie 1 997 208 €. 2022: aktíva 6 228 652 €, vlastné imanie 2 031 441 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 4 446 781 €, vlastné imanie 1 620 482 €. 2019: aktíva 5 375 557 €, vlastné imanie 2 695 995 €. 2020: aktíva 7 427 371 €, vlastné imanie 1 978 399 €. 2021: aktíva 6 070 884 €, vlastné imanie 1 997 208 €. 2022: aktíva 6 228 652 €, vlastné imanie 2 031 441 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 870 010 €, zásoby 362 978 €, pohľadávky 1 185 420 €, finančné účty 21 946 €. 2019: dlhodobý majetok 2 363 017 €, zásoby 298 506 €, pohľadávky 2 612 945 €, finančné účty 92 370 €. 2020: dlhodobý majetok 2 911 279 €, zásoby 1 898 782 €, pohľadávky 2 542 004 €, finančné účty 68 708 €. 2021: dlhodobý majetok 3 717 908 €, zásoby 719 553 €, pohľadávky 1 615 551 €, finančné účty 11 445 €. 2022: dlhodobý majetok 3 221 989 €, zásoby 884 377 €, pohľadávky 2 054 068 €, finančné účty 63 176 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 870 010 €, zásoby 362 978 €, pohľadávky 1 185 420 €, finančné účty 21 946 €. 2019: dlhodobý majetok 2 363 017 €, zásoby 298 506 €, pohľadávky 2 612 945 €, finančné účty 92 370 €. 2020: dlhodobý majetok 2 911 279 €, zásoby 1 898 782 €, pohľadávky 2 542 004 €, finančné účty 68 708 €. 2021: dlhodobý majetok 3 717 908 €, zásoby 719 553 €, pohľadávky 1 615 551 €, finančné účty 11 445 €. 2022: dlhodobý majetok 3 221 989 €, zásoby 884 377 €, pohľadávky 2 054 068 €, finančné účty 63 176 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 870 010 €, zásoby 362 978 €, pohľadávky 1 185 420 €, finančné účty 21 946 €. 2019: dlhodobý majetok 2 363 017 €, zásoby 298 506 €, pohľadávky 2 612 945 €, finančné účty 92 370 €. 2020: dlhodobý majetok 2 911 279 €, zásoby 1 898 782 €, pohľadávky 2 542 004 €, finančné účty 68 708 €. 2021: dlhodobý majetok 3 717 908 €, zásoby 719 553 €, pohľadávky 1 615 551 €, finančné účty 11 445 €. 2022: dlhodobý majetok 3 221 989 €, zásoby 884 377 €, pohľadávky 2 054 068 €, finančné účty 63 176 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 620 482 €, dlhodobé záväzky 1 407 350 €, krátkodobé záväzky 876 995 €. 2019: vlastné imanie 2 695 995 €, dlhodobé záväzky 796 742 €, krátkodobé záväzky 1 040 708 €. 2020: vlastné imanie 1 978 399 €, dlhodobé záväzky 922 413 €, krátkodobé záväzky 3 867 851 €. 2021: vlastné imanie 1 997 208 €, dlhodobé záväzky 1 075 500 €, krátkodobé záväzky 2 522 873 €. 2022: vlastné imanie 2 031 441 €, dlhodobé záväzky 846 580 €, krátkodobé záväzky 3 040 619 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 620 482 €, dlhodobé záväzky 1 407 350 €, krátkodobé záväzky 876 995 €. 2019: vlastné imanie 2 695 995 €, dlhodobé záväzky 796 742 €, krátkodobé záväzky 1 040 708 €. 2020: vlastné imanie 1 978 399 €, dlhodobé záväzky 922 413 €, krátkodobé záväzky 3 867 851 €. 2021: vlastné imanie 1 997 208 €, dlhodobé záväzky 1 075 500 €, krátkodobé záväzky 2 522 873 €. 2022: vlastné imanie 2 031 441 €, dlhodobé záväzky 846 580 €, krátkodobé záväzky 3 040 619 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 620 482 €, dlhodobé záväzky 1 407 350 €, krátkodobé záväzky 876 995 €. 2019: vlastné imanie 2 695 995 €, dlhodobé záväzky 796 742 €, krátkodobé záväzky 1 040 708 €. 2020: vlastné imanie 1 978 399 €, dlhodobé záväzky 922 413 €, krátkodobé záväzky 3 867 851 €. 2021: vlastné imanie 1 997 208 €, dlhodobé záväzky 1 075 500 €, krátkodobé záväzky 2 522 873 €. 2022: vlastné imanie 2 031 441 €, dlhodobé záväzky 846 580 €, krátkodobé záväzky 3 040 619 €.10 mil.5 mil.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 37 887 €. 2019: daň z príjmu 22 202 €. 2020: daň z príjmu 10 710 €. 2021: daň z príjmu 5 173 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.037,9 tis.22,2 tis.10,7 tis.5,2 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 37 887 €. 2019: daň z príjmu 22 202 €. 2020: daň z príjmu 10 710 €. 2021: daň z príjmu 5 173 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.037,9 tis.22,2 tis.10,7 tis.5,2 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 37 887 €. 2019: daň z príjmu 22 202 €. 2020: daň z príjmu 10 710 €. 2021: daň z príjmu 5 173 €. 2022: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,35 mil.7,88 mil.5,21 mil.3,63 mil.2,72 mil.
Výsledok hospodárenia116,6 tis.80,5 tis.37,2 tis.18,8 tis.4,2 tis.
Aktíva4,45 mil.5,38 mil.7,43 mil.6,07 mil.6,23 mil.
Vlastné imanie1,62 mil.2,7 mil.1,98 mil.2 mil.2,03 mil.
Daň z príjmu37,9 tis.22,2 tis.10,7 tis.5,2 tis.0
Zadlženosť51,4 %34,2 %64,5 %59,3 %62,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
2,72 mil.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
6,23 mil.
Vlastné imanie
2,03 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
62,4 %

2021

Tržby
3,63 mil.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
6,07 mil.
Vlastné imanie
2 mil.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
59,3 %

2020

Tržby
5,21 mil.
Výsledok hospodárenia
37,2 tis.
Aktíva
7,43 mil.
Vlastné imanie
1,98 mil.
Daň z príjmu
10,7 tis.
Zadlženosť
64,5 %

2019

Tržby
7,88 mil.
Výsledok hospodárenia
80,5 tis.
Aktíva
5,38 mil.
Vlastné imanie
2,7 mil.
Daň z príjmu
22,2 tis.
Zadlženosť
34,2 %

2018

Tržby
4,35 mil.
Výsledok hospodárenia
116,6 tis.
Aktíva
4,45 mil.
Vlastné imanie
1,62 mil.
Daň z príjmu
37,9 tis.
Zadlženosť
51,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 28. 10. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 05. 10. 2026

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 01. 10. 2026

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 12. 07. 2026

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 24. 06. 2026

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 04. 02. 2026

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 30. 01. 2026

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 20. 01. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 20. 11. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 20. 11. 2025

    Správa o postupe speňažovania konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 03. 11. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 03. 11. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 27. 10. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 20. 10. 2025

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 20. 10. 2025

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 20. 10. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 09. 10. 2025

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 10. 09. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 10. 09. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 25. 08. 2025

    Doplnenie alebo zmena poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API