prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JANAČEK, s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 46405691zaniknutý 05. 11. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 10. 201113 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 480 €03/2024 — 10/2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JANAČEK, s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
46405691
daňové identifikačné číslo
2023363606
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kišovce 445, 05912 Hôrka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 10. 2011
Zánik
05. 11. 2024
V registri
13 rokov
Stav
zaniknutý 05. 11. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25079/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
764816

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363606Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363606Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363606
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202336360610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 03/2024 — 10/2024 znížila zisk o ▼98 % na 397 € a znížila tržby o ▼62 % na 1,5 tisíc eur.

Tržby

1 480 €

▼ 62,1 %

Výsledok hospodárenia

397 €

▼ 98,3 %

Aktíva

14 913 €

▼ 32,8 %

Vlastné imanie

14 584 €

▼ 33,3 %

Zadlženosť

2,2 %

Hrubá marža

26,8 %

Čistá marža

26,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 191 760 €. 2022: tržby 145 884 €. 2023: tržby 95 288 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 3 909 €. 03/2024 — 10/2024: tržby 1 480 €.200 tis.100 tis.0191,8 tis.145,9 tis.95,3 tis.3,9 tis.1,5 tis.20212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Tržby2021: tržby 191 760 €. 2022: tržby 145 884 €. 2023: tržby 95 288 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 3 909 €. 03/2024 — 10/2024: tržby 1 480 €.200 tis.100 tis.0191,8 tis.95,3 tis.1,5 tis.2021202303/2024 — 10/2024Tržby2021: tržby 191 760 €. 2022: tržby 145 884 €. 2023: tržby 95 288 €. 01/2024 — 03/2024: tržby 3 909 €. 03/2024 — 10/2024: tržby 1 480 €.200 tis.100 tis.0202203/2024 — 10/2024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 000 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia 23 994 €. 03/2024 — 10/2024: výsledok hospodárenia 397 €.25 tis.0−20 tis.+188−8,5 tis.−12 tis.+24 tis.+39720212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 000 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia 23 994 €. 03/2024 — 10/2024: výsledok hospodárenia 397 €.25 tis.0−20 tis.+188−12 tis.+3972021202303/2024 — 10/2024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 526 €. 2023: výsledok hospodárenia −12 000 €. 01/2024 — 03/2024: výsledok hospodárenia 23 994 €. 03/2024 — 10/2024: výsledok hospodárenia 397 €.25 tis.0−20 tis.+397202203/2024 — 10/2024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 418 €, vlastné imanie 18 438 €. 2022: aktíva 118 583 €, vlastné imanie 9 872 €. 2023: aktíva 25 883 €, vlastné imanie −2 129 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 22 195 €, vlastné imanie 21 866 €. 03/2024 — 10/2024: aktíva 14 913 €, vlastné imanie 14 584 €.200 tis.0−2,5 tis.20212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 418 €, vlastné imanie 18 438 €. 2022: aktíva 118 583 €, vlastné imanie 9 872 €. 2023: aktíva 25 883 €, vlastné imanie −2 129 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 22 195 €, vlastné imanie 21 866 €. 03/2024 — 10/2024: aktíva 14 913 €, vlastné imanie 14 584 €.200 tis.0−2,5 tis.2021202303/2024 — 10/2024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 418 €, vlastné imanie 18 438 €. 2022: aktíva 118 583 €, vlastné imanie 9 872 €. 2023: aktíva 25 883 €, vlastné imanie −2 129 €. 01/2024 — 03/2024: aktíva 22 195 €, vlastné imanie 21 866 €. 03/2024 — 10/2024: aktíva 14 913 €, vlastné imanie 14 584 €.200 tis.0−2,5 tis.202103/2024 — 10/2024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 61 063 €, zásoby 3 835 €, pohľadávky 7 704 €, finančné účty 15 816 €. 2022: dlhodobý majetok 93 213 €, zásoby 3 639 €, pohľadávky 19 553 €, finančné účty 2 178 €. 2023: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 2 546 €, pohľadávky 7 326 €, finančné účty 7 973 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 157 €. 03/2024 — 10/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 913 €.200 tis.100 tis.020212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 61 063 €, zásoby 3 835 €, pohľadávky 7 704 €, finančné účty 15 816 €. 2022: dlhodobý majetok 93 213 €, zásoby 3 639 €, pohľadávky 19 553 €, finančné účty 2 178 €. 2023: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 2 546 €, pohľadávky 7 326 €, finančné účty 7 973 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 157 €. 03/2024 — 10/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 913 €.200 tis.100 tis.02021202303/2024 — 10/2024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 61 063 €, zásoby 3 835 €, pohľadávky 7 704 €, finančné účty 15 816 €. 2022: dlhodobý majetok 93 213 €, zásoby 3 639 €, pohľadávky 19 553 €, finančné účty 2 178 €. 2023: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 2 546 €, pohľadávky 7 326 €, finančné účty 7 973 €. 01/2024 — 03/2024: dlhodobý majetok 8 038 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 157 €. 03/2024 — 10/2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 14 913 €.200 tis.100 tis.0202203/2024 — 10/2024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 980 €. 2022: vlastné imanie 9 872 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 108 623 €. 2023: vlastné imanie −2 129 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 27 847 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie 21 866 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €. 03/2024 — 10/2024: vlastné imanie 14 584 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−2,5 tis.20212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 980 €. 2022: vlastné imanie 9 872 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 108 623 €. 2023: vlastné imanie −2 129 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 27 847 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie 21 866 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €. 03/2024 — 10/2024: vlastné imanie 14 584 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−2,5 tis.2021202303/2024 — 10/2024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 438 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 980 €. 2022: vlastné imanie 9 872 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 108 623 €. 2023: vlastné imanie −2 129 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 27 847 €. 01/2024 — 03/2024: vlastné imanie 21 866 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €. 03/2024 — 10/2024: vlastné imanie 14 584 €, dlhodobé záväzky 329 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−2,5 tis.202103/2024 — 10/2024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 0 €. 03/2024 — 10/2024: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202301/2024 — 03/202403/2024 — 10/2024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 0 €. 03/2024 — 10/2024: daň z príjmu 0 €.1100002021202303/2024 — 10/2024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 01/2024 — 03/2024: daň z príjmu 0 €. 03/2024 — 10/2024: daň z príjmu 0 €.11000202203/2024 — 10/2024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok01/2024 — 03/2024Závierka v registri účtovných závierok03/2024 — 10/2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby191,8 tis.145,9 tis.95,3 tis.3,9 tis.1,5 tis.
Výsledok hospodárenia188−8,5 tis.−12 tis.24 tis.397
Aktíva88,4 tis.118,6 tis.25,9 tis.22,2 tis.14,9 tis.
Vlastné imanie18,4 tis.9,9 tis.−2,1 tis.21,9 tis.14,6 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť79,1 %91,7 %108,2 %1,5 %2,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

03/2024 — 10/2024

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
397
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
14,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,2 %

01/2024 — 03/2024

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
24 tis.
Aktíva
22,2 tis.
Vlastné imanie
21,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,5 %

2023

Tržby
95,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
25,9 tis.
Vlastné imanie
−2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,2 %

2022

Tržby
145,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,5 tis.
Aktíva
118,6 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,7 %

2021

Tržby
191,8 tis.
Výsledok hospodárenia
188
Aktíva
88,4 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API