prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

INTACT Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46400168aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 10. 201115 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 400 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
INTACT Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46400168
daňové identifikačné číslo
2023363012
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Okružná 3, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 10. 2011
V registri
15 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 28556/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
916630
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vykonávanie parkových, sadových a záhradných úprav s výnimkou krajinno-architektonických sadovníckych diel25. 10. 2011—
montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov, osadzovanie a montáž vstavaných políc, skríň25. 10. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby25. 10. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 10. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 10. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 10. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 10. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie25. 10. 2011—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 10. 2011—
prenájom hnuteľných vecí25. 10. 2011—
administratívne služby25. 10. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 10. 2011—
vedenie účtovníctva25. 10. 2011—
poskytovanie sociálnych služieb25. 10. 2011—
poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb25. 10. 2011—
čistiace a upratovacie služby25. 10. 2011—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu25. 10. 2011—
reklamné a marketingové služby25. 10. 2011—
ťažba, porez, približovanie dreva a povoznícke služby25. 10. 2011—
výroba nealkoholických nápojov25. 10. 2011—
výroba vína (s obsahom alkoholu do 15 %)25. 10. 2011—
výroba palivového dreva a peliet25. 10. 2011—
vykonávanie zváracích prác: elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2, paličské práce25. 10. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 10. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 10. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 10. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363012Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363012Obdobia daňových registráciíDIČ 2023363012: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023363012
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202336301210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲133 % na 3 486 € a znížila tržby o ▼71 % na 2,4 tisíc eur.

Tržby

2 400 €

▼ 71,3 %

Výsledok hospodárenia

3 486 €

▲ 133,2 %

Aktíva

18 298 €

▲ 28,2 %

Vlastné imanie

17 148 €

▲ 25,5 %

Zadlženosť

6,3 %

Hrubá marža

161,4 %

Čistá marža

145,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 9 587 €. 2022: tržby 15 200 €. 2023: tržby 9 508 €. 2024: tržby 8 360 €. 2025: tržby 2 400 €.20 tis.10 tis.09,6 tis.15,2 tis.9,5 tis.8,4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 587 €. 2022: tržby 15 200 €. 2023: tržby 9 508 €. 2024: tržby 8 360 €. 2025: tržby 2 400 €.20 tis.10 tis.09,6 tis.15,2 tis.9,5 tis.8,4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 587 €. 2022: tržby 15 200 €. 2023: tržby 9 508 €. 2024: tržby 8 360 €. 2025: tržby 2 400 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 865 €. 2022: výsledok hospodárenia 601 €. 2023: výsledok hospodárenia 462 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 486 €.5 tis.2,5 tis.0+865+601+462+1,5 tis.+3,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 865 €. 2022: výsledok hospodárenia 601 €. 2023: výsledok hospodárenia 462 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 486 €.5 tis.2,5 tis.0+865+601+462+1,5 tis.+3,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 865 €. 2022: výsledok hospodárenia 601 €. 2023: výsledok hospodárenia 462 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 495 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 486 €.5 tis.2,5 tis.0+865+462202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 230 €, vlastné imanie 11 103 €. 2022: aktíva 11 954 €, vlastné imanie 11 704 €. 2023: aktíva 12 425 €, vlastné imanie 12 166 €. 2024: aktíva 14 277 €, vlastné imanie 13 661 €. 2025: aktíva 18 298 €, vlastné imanie 17 148 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 230 €, vlastné imanie 11 103 €. 2022: aktíva 11 954 €, vlastné imanie 11 704 €. 2023: aktíva 12 425 €, vlastné imanie 12 166 €. 2024: aktíva 14 277 €, vlastné imanie 13 661 €. 2025: aktíva 18 298 €, vlastné imanie 17 148 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 230 €, vlastné imanie 11 103 €. 2022: aktíva 11 954 €, vlastné imanie 11 704 €. 2023: aktíva 12 425 €, vlastné imanie 12 166 €. 2024: aktíva 14 277 €, vlastné imanie 13 661 €. 2025: aktíva 18 298 €, vlastné imanie 17 148 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 578 €. 2022: dlhodobý majetok 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 8 353 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 9 655 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 11 507 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 298 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 578 €. 2022: dlhodobý majetok 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 8 353 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 9 655 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 11 507 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 298 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 652 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 578 €. 2022: dlhodobý majetok 831 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 8 353 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 9 655 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 770 €, finančné účty 11 507 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 18 298 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 127 €. 2022: vlastné imanie 11 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2023: vlastné imanie 12 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 259 €. 2024: vlastné imanie 13 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2025: vlastné imanie 17 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 150 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 127 €. 2022: vlastné imanie 11 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2023: vlastné imanie 12 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 259 €. 2024: vlastné imanie 13 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2025: vlastné imanie 17 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 150 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 127 €. 2022: vlastné imanie 11 704 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 250 €. 2023: vlastné imanie 12 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 259 €. 2024: vlastné imanie 13 661 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 616 €. 2025: vlastné imanie 17 148 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 150 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 123 €. 2022: daň z príjmu 130 €. 2023: daň z príjmu 86 €. 2024: daň z príjmu 347 €. 2025: daň z príjmu 388 €.50025001231308634738820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 123 €. 2022: daň z príjmu 130 €. 2023: daň z príjmu 86 €. 2024: daň z príjmu 347 €. 2025: daň z príjmu 388 €.50025001231308634738820212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 123 €. 2022: daň z príjmu 130 €. 2023: daň z príjmu 86 €. 2024: daň z príjmu 347 €. 2025: daň z príjmu 388 €.50025001231308634738820212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,6 tis.15,2 tis.9,5 tis.8,4 tis.2,4 tis.
Výsledok hospodárenia8656014621,5 tis.3,5 tis.
Aktíva12,2 tis.12 tis.12,4 tis.14,3 tis.18,3 tis.
Vlastné imanie11,1 tis.11,7 tis.12,2 tis.13,7 tis.17,1 tis.
Daň z príjmu12313086347388
Zadlženosť9,2 %2,1 %2,1 %4,3 %6,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
388
Zadlženosť
6,3 %

2024

Tržby
8,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
14,3 tis.
Vlastné imanie
13,7 tis.
Daň z príjmu
347
Zadlženosť
4,3 %

2023

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
462
Aktíva
12,4 tis.
Vlastné imanie
12,2 tis.
Daň z príjmu
86
Zadlženosť
2,1 %

2022

Tržby
15,2 tis.
Výsledok hospodárenia
601
Aktíva
12 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
130
Zadlženosť
2,1 %

2021

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
865
Aktíva
12,2 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
123
Zadlženosť
9,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API