prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

clean & FRESH s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46399178aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 11. 201115 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
166 440 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
clean & FRESH s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46399178
daňové identifikačné číslo
2023364057
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023364057
Sídlo
Školská 1403, 962 63 Pliešovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 11. 2011
V registri
15 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 21036/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
559917
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 11. 2011—
prenájom hnuteľných vecí01. 11. 2011—
reklamné a marketingové služby01. 11. 2011—
prieskum trhu a verejnej mienky01. 11. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 11. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 11. 2011—
oprava s servis olovených akumulátorov v rozsahu voľnej živnosti01. 11. 2011—
sprostredkovanie úpravy strojných zariadení chemického priemyslu01. 11. 2011—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá15. 05. 2020—
Výroba potravinárskych výrobkov15. 05. 2020—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov,kaučuku a prípravkov z týchto materiálov15. 05. 2020—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov15. 05. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 05. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave15. 05. 2020—
Kuriérske služby15. 05. 2020—
Čistiace a upratovacie služby15. 05. 2020—
Práca s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie a na prácu s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne použitie29. 07. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023364057: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023364057: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023364057IČ DPH SK2023364057Obdobia daňových registráciíDIČ 2023364057: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023364057: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023364057IČ DPH SK2023364057Obdobia daňových registráciíDIČ 2023364057: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023364057: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023364057IČ DPH SK2023364057
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202336405711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 04. 2020
daňové identifikačné číslo202336405710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲221 % na 22 606 € a zvýšila tržby o ▲128 % na 166,4 tisíc eur.

Tržby

166 440 €

▲ 128,3 %

Výsledok hospodárenia

22 606 €

▲ 221,5 %

Aktíva

252 773 €

▲ 64,7 %

Vlastné imanie

48 829 €

▲ 86,2 %

Zadlženosť

80,7 %

Hrubá marža

18,6 %

Čistá marža

13,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 45 345 €. 2021: tržby 65 026 €. 2022: tržby 16 920 €. 2023: tržby 72 910 €. 2024: tržby 166 440 €.200 tis.100 tis.045,3 tis.65 tis.16,9 tis.72,9 tis.166,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 45 345 €. 2021: tržby 65 026 €. 2022: tržby 16 920 €. 2023: tržby 72 910 €. 2024: tržby 166 440 €.200 tis.100 tis.045,3 tis.65 tis.16,9 tis.72,9 tis.166,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 45 345 €. 2021: tržby 65 026 €. 2022: tržby 16 920 €. 2023: tržby 72 910 €. 2024: tržby 166 440 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 723 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 745 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 032 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 606 €.25 tis.12,5 tis.0+10,7 tis.+2,7 tis.+745+7 tis.+22,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 723 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 745 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 032 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 606 €.25 tis.12,5 tis.0+10,7 tis.+2,7 tis.+745+7 tis.+22,6 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 10 723 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 657 €. 2022: výsledok hospodárenia 745 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 032 €. 2024: výsledok hospodárenia 22 606 €.25 tis.12,5 tis.0+745202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 028 €, vlastné imanie 15 853 €. 2021: aktíva 82 112 €, vlastné imanie 18 510 €. 2022: aktíva 81 681 €, vlastné imanie 19 191 €. 2023: aktíva 153 485 €, vlastné imanie 26 223 €. 2024: aktíva 252 773 €, vlastné imanie 48 829 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 028 €, vlastné imanie 15 853 €. 2021: aktíva 82 112 €, vlastné imanie 18 510 €. 2022: aktíva 81 681 €, vlastné imanie 19 191 €. 2023: aktíva 153 485 €, vlastné imanie 26 223 €. 2024: aktíva 252 773 €, vlastné imanie 48 829 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 028 €, vlastné imanie 15 853 €. 2021: aktíva 82 112 €, vlastné imanie 18 510 €. 2022: aktíva 81 681 €, vlastné imanie 19 191 €. 2023: aktíva 153 485 €, vlastné imanie 26 223 €. 2024: aktíva 252 773 €, vlastné imanie 48 829 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 186 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 071 €, finančné účty 32 771 €. 2021: dlhodobý majetok 27 577 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 086 €, finančné účty 2 449 €. 2022: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 780 €, finančné účty 19 608 €. 2023: dlhodobý majetok 27 517 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 068 €, finančné účty 1 900 €. 2024: dlhodobý majetok 21 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 638 €, finančné účty 2 227 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 186 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 071 €, finančné účty 32 771 €. 2021: dlhodobý majetok 27 577 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 086 €, finančné účty 2 449 €. 2022: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 780 €, finančné účty 19 608 €. 2023: dlhodobý majetok 27 517 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 068 €, finančné účty 1 900 €. 2024: dlhodobý majetok 21 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 638 €, finančné účty 2 227 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 33 186 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 071 €, finančné účty 32 771 €. 2021: dlhodobý majetok 27 577 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 086 €, finančné účty 2 449 €. 2022: dlhodobý majetok 17 293 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 780 €, finančné účty 19 608 €. 2023: dlhodobý majetok 27 517 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 068 €, finančné účty 1 900 €. 2024: dlhodobý majetok 21 908 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 638 €, finančné účty 2 227 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 15 853 €, dlhodobé záväzky 21 505 €, krátkodobé záväzky 41 670 €. 2021: vlastné imanie 18 510 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 63 594 €. 2022: vlastné imanie 19 191 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 62 482 €. 2023: vlastné imanie 26 223 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 127 254 €. 2024: vlastné imanie 48 829 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 203 936 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 15 853 €, dlhodobé záväzky 21 505 €, krátkodobé záväzky 41 670 €. 2021: vlastné imanie 18 510 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 63 594 €. 2022: vlastné imanie 19 191 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 62 482 €. 2023: vlastné imanie 26 223 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 127 254 €. 2024: vlastné imanie 48 829 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 203 936 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 15 853 €, dlhodobé záväzky 21 505 €, krátkodobé záväzky 41 670 €. 2021: vlastné imanie 18 510 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 63 594 €. 2022: vlastné imanie 19 191 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 62 482 €. 2023: vlastné imanie 26 223 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 127 254 €. 2024: vlastné imanie 48 829 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 203 936 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 068 €. 2021: daň z príjmu 810 €. 2022: daň z príjmu 260 €. 2023: daň z príjmu 2 352 €. 2024: daň z príjmu 8 364 €.10 tis.5 tis.01,1 tis.8102602,4 tis.8,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 068 €. 2021: daň z príjmu 810 €. 2022: daň z príjmu 260 €. 2023: daň z príjmu 2 352 €. 2024: daň z príjmu 8 364 €.10 tis.5 tis.01,1 tis.8102602,4 tis.8,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 068 €. 2021: daň z príjmu 810 €. 2022: daň z príjmu 260 €. 2023: daň z príjmu 2 352 €. 2024: daň z príjmu 8 364 €.10 tis.5 tis.0260202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,3 tis.65 tis.16,9 tis.72,9 tis.166,4 tis.
Výsledok hospodárenia10,7 tis.2,7 tis.7457 tis.22,6 tis.
Aktíva79 tis.82,1 tis.81,7 tis.153,5 tis.252,8 tis.
Vlastné imanie15,9 tis.18,5 tis.19,2 tis.26,2 tis.48,8 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.8102602,4 tis.8,4 tis.
Zadlženosť79,9 %77,5 %76,5 %82,9 %80,7 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
166,4 tis.
Výsledok hospodárenia
22,6 tis.
Aktíva
252,8 tis.
Vlastné imanie
48,8 tis.
Daň z príjmu
8,4 tis.
Zadlženosť
80,7 %

2023

Tržby
72,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
153,5 tis.
Vlastné imanie
26,2 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
82,9 %

2022

Tržby
16,9 tis.
Výsledok hospodárenia
745
Aktíva
81,7 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
260
Zadlženosť
76,5 %

2021

Tržby
65 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
82,1 tis.
Vlastné imanie
18,5 tis.
Daň z príjmu
810
Zadlženosť
77,5 %

2020

Tržby
45,3 tis.
Výsledok hospodárenia
10,7 tis.
Aktíva
79 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
79,9 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API