prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

J.S. RENTA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46397736aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 01. 201214 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
48 834 €2019
Oznámenia
66 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
J.S. RENTA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46397736
daňové identifikačné číslo
2820019059
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malinová 2682/25, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 01. 2012
V registri
14 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30627/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
216109
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 01. 2012—
reklamné a marketingové služby06. 01. 2012—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu06. 01. 2012—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základnych služieb spojených s prenájmom06. 01. 2012—
prenájom hnuteľných vecí06. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820019059: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820019059Obdobia daňových registráciíDIČ 2820019059: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820019059Obdobia daňových registráciíDIČ 2820019059: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820019059
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo282001905910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −43 246 € a zvýšila tržby o ▲24 % na 48,8 tisíc eur.

Tržby

48 834 €

▲ 24,1 %

Výsledok hospodárenia

−43 246 €

▼ 136,0 %

Aktíva

198 811 €

▼ 11,7 %

Vlastné imanie

−166 146 €

▼ 1 849,6 %

Zadlženosť

183,4 %

Hrubá marža

−87,8 %

Čistá marža

−88,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 47 939 €. 2016: tržby 47 809 €. 2017: tržby 47 186 €. 2018: tržby 39 352 €. 2019: tržby 48 834 €.50 tis.25 tis.047,9 tis.47,8 tis.47,2 tis.39,4 tis.48,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 47 939 €. 2016: tržby 47 809 €. 2017: tržby 47 186 €. 2018: tržby 39 352 €. 2019: tržby 48 834 €.50 tis.25 tis.047,9 tis.47,8 tis.47,2 tis.39,4 tis.48,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 47 939 €. 2016: tržby 47 809 €. 2017: tržby 47 186 €. 2018: tržby 39 352 €. 2019: tržby 48 834 €.50 tis.25 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 1 551 €. 2016: výsledok hospodárenia −476 €. 2017: výsledok hospodárenia 146 €. 2018: výsledok hospodárenia −18 325 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 246 €.2 tis.0−50 tis.+1,6 tis.−476+146−18,3 tis.−43,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 1 551 €. 2016: výsledok hospodárenia −476 €. 2017: výsledok hospodárenia 146 €. 2018: výsledok hospodárenia −18 325 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 246 €.2 tis.0−50 tis.+1,6 tis.−476+146−18,3 tis.−43,2 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 1 551 €. 2016: výsledok hospodárenia −476 €. 2017: výsledok hospodárenia 146 €. 2018: výsledok hospodárenia −18 325 €. 2019: výsledok hospodárenia −43 246 €.2 tis.0−50 tis.+146201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 246 819 €, vlastné imanie 10 135 €. 2016: aktíva 245 341 €, vlastné imanie 9 657 €. 2017: aktíva 244 681 €, vlastné imanie 9 804 €. 2018: aktíva 225 057 €, vlastné imanie −8 522 €. 2019: aktíva 198 811 €, vlastné imanie −166 146 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 246 819 €, vlastné imanie 10 135 €. 2016: aktíva 245 341 €, vlastné imanie 9 657 €. 2017: aktíva 244 681 €, vlastné imanie 9 804 €. 2018: aktíva 225 057 €, vlastné imanie −8 522 €. 2019: aktíva 198 811 €, vlastné imanie −166 146 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 246 819 €, vlastné imanie 10 135 €. 2016: aktíva 245 341 €, vlastné imanie 9 657 €. 2017: aktíva 244 681 €, vlastné imanie 9 804 €. 2018: aktíva 225 057 €, vlastné imanie −8 522 €. 2019: aktíva 198 811 €, vlastné imanie −166 146 €.250 tis.0−200 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 245 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 017 €. 2016: dlhodobý majetok 224 791 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 €, finančné účty 20 175 €. 2017: dlhodobý majetok 204 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 148 €, finančné účty 29 348 €. 2018: dlhodobý majetok 183 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 942 €, finančné účty 37 323 €. 2019: dlhodobý majetok 170 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 466 €, finančné účty 24 804 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 245 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 017 €. 2016: dlhodobý majetok 224 791 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 €, finančné účty 20 175 €. 2017: dlhodobý majetok 204 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 148 €, finančné účty 29 348 €. 2018: dlhodobý majetok 183 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 942 €, finančné účty 37 323 €. 2019: dlhodobý majetok 170 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 466 €, finančné účty 24 804 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 245 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 017 €. 2016: dlhodobý majetok 224 791 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 €, finančné účty 20 175 €. 2017: dlhodobý majetok 204 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 148 €, finančné účty 29 348 €. 2018: dlhodobý majetok 183 291 €, zásoby 0 €, pohľadávky 942 €, finančné účty 37 323 €. 2019: dlhodobý majetok 170 041 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 466 €, finančné účty 24 804 €.250 tis.125 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 135 €, dlhodobé záväzky 1 315 €, krátkodobé záväzky 235 002 €. 2016: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 11 958 €, krátkodobé záväzky 222 609 €. 2017: vlastné imanie 9 804 €, dlhodobé záväzky 5 817 €, krátkodobé záväzky 228 493 €. 2018: vlastné imanie −8 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 547 €. 2019: vlastné imanie −166 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 707 €.500 tis.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 135 €, dlhodobé záväzky 1 315 €, krátkodobé záväzky 235 002 €. 2016: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 11 958 €, krátkodobé záväzky 222 609 €. 2017: vlastné imanie 9 804 €, dlhodobé záväzky 5 817 €, krátkodobé záväzky 228 493 €. 2018: vlastné imanie −8 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 547 €. 2019: vlastné imanie −166 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 707 €.500 tis.0−200 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 10 135 €, dlhodobé záväzky 1 315 €, krátkodobé záväzky 235 002 €. 2016: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 11 958 €, krátkodobé záväzky 222 609 €. 2017: vlastné imanie 9 804 €, dlhodobé záväzky 5 817 €, krátkodobé záväzky 228 493 €. 2018: vlastné imanie −8 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 233 547 €. 2019: vlastné imanie −166 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 364 707 €.500 tis.0−200 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 531 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 349 €.1 tis.5000531480480034920152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 531 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 349 €.1 tis.5000531480480034920152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 531 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 349 €.1 tis.5000531480480034920152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,9 tis.47,8 tis.47,2 tis.39,4 tis.48,8 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.−476146−18,3 tis.−43,2 tis.
Aktíva246,8 tis.245,3 tis.244,7 tis.225,1 tis.198,8 tis.
Vlastné imanie10,1 tis.9,7 tis.9,8 tis.−8,5 tis.−166,1 tis.
Daň z príjmu5314804800349
Zadlženosť95,7 %95,6 %95,8 %103,8 %183,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
48,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,2 tis.
Aktíva
198,8 tis.
Vlastné imanie
−166,1 tis.
Daň z príjmu
349
Zadlženosť
183,4 %

2018

Tržby
39,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,3 tis.
Aktíva
225,1 tis.
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,8 %

2017

Tržby
47,2 tis.
Výsledok hospodárenia
146
Aktíva
244,7 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
95,8 %

2016

Tržby
47,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−476
Aktíva
245,3 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
95,6 %

2015

Tržby
47,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
246,8 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
531
Zadlženosť
95,7 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

6 oznámení

  1. 18. 04. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 04. 03. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 23. 06. 2021

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 17. 06. 2021

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 19. 05. 2021

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 19. 05. 2021

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API