Súhrn
- Vznik
- 01. 11. 201115 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 24. 09. 2026
- Tržby
- 134 822 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FEROS LIPTOV s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46393099
- daňové identifikačné číslo
- 2023365696
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023365696
- Sídlo
- Demänová 139, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 11. 2011
- V registri
- 15 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 55553/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 575322
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 11. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 11. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 01. 11. 2011 | — |
| faktoring a forfaiting | 01. 11. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 11. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023365696 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2023365696 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 24. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 24. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −28 488 € a znížila tržby o ▼49 % na 134,8 tisíc eur.
Tržby
134 822 €
▼ 49,2 %Výsledok hospodárenia
−28 488 €
▲ 3,4 %Aktíva
249 932 €
▼ 14,1 %Vlastné imanie
−134 579 €
▼ 26,9 %Zadlženosť
153,8 %
Hrubá marža
−20,4 %
Čistá marža
−21,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 307,7 tis. | 206,3 tis. | 284,8 tis. | 265,2 tis. | 134,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −43,8 tis. | −21,8 tis. | −7,6 tis. | −29,5 tis. | −28,5 tis. |
| Aktíva | 153,9 tis. | 218,6 tis. | 197,3 tis. | 290,9 tis. | 249,9 tis. |
| Vlastné imanie | −47,2 tis. | −69 tis. | −76,6 tis. | −106,1 tis. | −134,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 232 | 1,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 130,7 % | 131,6 % | 138,8 % | 136,5 % | 153,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 134,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,5 tis.
- Aktíva
- 249,9 tis.
- Vlastné imanie
- −134,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 153,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 265,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29,5 tis.
- Aktíva
- 290,9 tis.
- Vlastné imanie
- −106,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 136,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 284,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 197,3 tis.
- Vlastné imanie
- −76,6 tis.
- Daň z príjmu
- 232
- Zadlženosť
- 138,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 206,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,8 tis.
- Aktíva
- 218,6 tis.
- Vlastné imanie
- −69 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 307,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,8 tis.
- Aktíva
- 153,9 tis.
- Vlastné imanie
- −47,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 130,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.