prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

INWEX EU s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46382887aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 201115 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
561 598 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
INWEX EU s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46382887
daňové identifikačné číslo
2023351946
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023351946
Sídlo
Školská 123/1, 99201 Modrý Kameň, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2011
V registri
15 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 25417/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
556752
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba jednoduchých výrobkov z kovu11. 10. 2011—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom11. 10. 2011—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky11. 10. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby11. 10. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 10. 2011—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 10. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 10. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 10. 2011—
prenájom hnuteľných vecí11. 10. 2011—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied11. 10. 2011—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien11. 10. 2011—
výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov,18. 09. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 06. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023351946: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023351946: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023351946IČ DPH SK2023351946Obdobia daňových registráciíDIČ 2023351946: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023351946: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023351946IČ DPH SK2023351946Obdobia daňových registráciíDIČ 2023351946: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023351946: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023351946IČ DPH SK2023351946
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202335194611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 12. 11. 2011
daňové identifikačné číslo202335194610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 30. 09. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 14. 10. 2026 do 28. 10. 2026, naposledy v zozname 27. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 30. 09. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 14. 10. 2026 do 28. 10. 2026, naposledy v zozname 27. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 30. 09. 2026 do 08. 10. 2026, naposledy v zozname 07. 10. 2026; od 14. 10. 2026 do 28. 10. 2026, naposledy v zozname 27. 10. 2026.Finančná správa SRUnion zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu14. 10. 2026 – 28. 10. 2026 ukončené27. 10. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátu30. 09. 2026 – 08. 10. 2026 ukončené07. 10. 2026
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 14. 10. 2026 – 28. 10. 2026 ukončené
  • 30. 09. 2026 – 08. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲42 % na 10 329 € a znížila tržby o ▼3 % na 561,6 tisíc eur.

Tržby

561 598 €

▼ 3,2 %

Výsledok hospodárenia

10 329 €

▲ 42,2 %

Aktíva

393 562 €

▼ 9,5 %

Vlastné imanie

113 091 €

▼ 13,1 %

Zadlženosť

71,3 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 805 753 €. 2022: tržby 1 013 550 €. 2023: tržby 721 128 €. 2024: tržby 580 273 €. 2025: tržby 561 598 €.2 mil.1 mil.0805,8 tis.1,01 mil.721,1 tis.580,3 tis.561,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 805 753 €. 2022: tržby 1 013 550 €. 2023: tržby 721 128 €. 2024: tržby 580 273 €. 2025: tržby 561 598 €.2 mil.1 mil.0805,8 tis.1,01 mil.721,1 tis.580,3 tis.561,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 805 753 €. 2022: tržby 1 013 550 €. 2023: tržby 721 128 €. 2024: tržby 580 273 €. 2025: tržby 561 598 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 981 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 406 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 264 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 329 €.25 tis.12,5 tis.0+16 tis.+20,4 tis.+15,2 tis.+7,3 tis.+10,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 981 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 406 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 264 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 329 €.25 tis.12,5 tis.0+16 tis.+20,4 tis.+15,2 tis.+7,3 tis.+10,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 981 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 406 €. 2023: výsledok hospodárenia 15 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 264 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 329 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 420 967 €, vlastné imanie 87 233 €. 2022: aktíva 471 759 €, vlastné imanie 107 638 €. 2023: aktíva 464 191 €, vlastné imanie 122 849 €. 2024: aktíva 434 769 €, vlastné imanie 130 113 €. 2025: aktíva 393 562 €, vlastné imanie 113 091 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 420 967 €, vlastné imanie 87 233 €. 2022: aktíva 471 759 €, vlastné imanie 107 638 €. 2023: aktíva 464 191 €, vlastné imanie 122 849 €. 2024: aktíva 434 769 €, vlastné imanie 130 113 €. 2025: aktíva 393 562 €, vlastné imanie 113 091 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 420 967 €, vlastné imanie 87 233 €. 2022: aktíva 471 759 €, vlastné imanie 107 638 €. 2023: aktíva 464 191 €, vlastné imanie 122 849 €. 2024: aktíva 434 769 €, vlastné imanie 130 113 €. 2025: aktíva 393 562 €, vlastné imanie 113 091 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 112 459 €, zásoby 17 235 €, pohľadávky 135 247 €, finančné účty 156 026 €. 2022: dlhodobý majetok 102 088 €, zásoby 8 833 €, pohľadávky 163 817 €, finančné účty 197 021 €. 2023: dlhodobý majetok 83 622 €, zásoby 24 676 €, pohľadávky 161 891 €, finančné účty 193 806 €. 2024: dlhodobý majetok 66 066 €, zásoby 54 203 €, pohľadávky 132 810 €, finančné účty 181 576 €. 2025: dlhodobý majetok 48 510 €, zásoby 69 195 €, pohľadávky 122 224 €, finančné účty 153 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 112 459 €, zásoby 17 235 €, pohľadávky 135 247 €, finančné účty 156 026 €. 2022: dlhodobý majetok 102 088 €, zásoby 8 833 €, pohľadávky 163 817 €, finančné účty 197 021 €. 2023: dlhodobý majetok 83 622 €, zásoby 24 676 €, pohľadávky 161 891 €, finančné účty 193 806 €. 2024: dlhodobý majetok 66 066 €, zásoby 54 203 €, pohľadávky 132 810 €, finančné účty 181 576 €. 2025: dlhodobý majetok 48 510 €, zásoby 69 195 €, pohľadávky 122 224 €, finančné účty 153 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 112 459 €, zásoby 17 235 €, pohľadávky 135 247 €, finančné účty 156 026 €. 2022: dlhodobý majetok 102 088 €, zásoby 8 833 €, pohľadávky 163 817 €, finančné účty 197 021 €. 2023: dlhodobý majetok 83 622 €, zásoby 24 676 €, pohľadávky 161 891 €, finančné účty 193 806 €. 2024: dlhodobý majetok 66 066 €, zásoby 54 203 €, pohľadávky 132 810 €, finančné účty 181 576 €. 2025: dlhodobý majetok 48 510 €, zásoby 69 195 €, pohľadávky 122 224 €, finančné účty 153 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 233 €, dlhodobé záväzky 82 622 €, krátkodobé záväzky 251 112 €. 2022: vlastné imanie 107 638 €, dlhodobé záväzky 48 409 €, krátkodobé záväzky 315 712 €. 2023: vlastné imanie 122 849 €, dlhodobé záväzky 82 462 €, krátkodobé záväzky 258 880 €. 2024: vlastné imanie 130 113 €, dlhodobé záväzky 62 060 €, krátkodobé záväzky 242 596 €. 2025: vlastné imanie 113 091 €, dlhodobé záväzky 19 858 €, krátkodobé záväzky 260 613 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 233 €, dlhodobé záväzky 82 622 €, krátkodobé záväzky 251 112 €. 2022: vlastné imanie 107 638 €, dlhodobé záväzky 48 409 €, krátkodobé záväzky 315 712 €. 2023: vlastné imanie 122 849 €, dlhodobé záväzky 82 462 €, krátkodobé záväzky 258 880 €. 2024: vlastné imanie 130 113 €, dlhodobé záväzky 62 060 €, krátkodobé záväzky 242 596 €. 2025: vlastné imanie 113 091 €, dlhodobé záväzky 19 858 €, krátkodobé záväzky 260 613 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 233 €, dlhodobé záväzky 82 622 €, krátkodobé záväzky 251 112 €. 2022: vlastné imanie 107 638 €, dlhodobé záväzky 48 409 €, krátkodobé záväzky 315 712 €. 2023: vlastné imanie 122 849 €, dlhodobé záväzky 82 462 €, krátkodobé záväzky 258 880 €. 2024: vlastné imanie 130 113 €, dlhodobé záväzky 62 060 €, krátkodobé záväzky 242 596 €. 2025: vlastné imanie 113 091 €, dlhodobé záväzky 19 858 €, krátkodobé záväzky 260 613 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 200 €. 2022: daň z príjmu 6 882 €. 2023: daň z príjmu 5 790 €. 2024: daň z príjmu 4 000 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.06,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.4 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 200 €. 2022: daň z príjmu 6 882 €. 2023: daň z príjmu 5 790 €. 2024: daň z príjmu 4 000 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.06,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.4 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 200 €. 2022: daň z príjmu 6 882 €. 2023: daň z príjmu 5 790 €. 2024: daň z príjmu 4 000 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby805,8 tis.1,01 mil.721,1 tis.580,3 tis.561,6 tis.
Výsledok hospodárenia16 tis.20,4 tis.15,2 tis.7,3 tis.10,3 tis.
Aktíva421 tis.471,8 tis.464,2 tis.434,8 tis.393,6 tis.
Vlastné imanie87,2 tis.107,6 tis.122,8 tis.130,1 tis.113,1 tis.
Daň z príjmu6,2 tis.6,9 tis.5,8 tis.4 tis.3,8 tis.
Zadlženosť79,3 %77,2 %73,5 %70,1 %71,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
561,6 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
393,6 tis.
Vlastné imanie
113,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
71,3 %

2024

Tržby
580,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
434,8 tis.
Vlastné imanie
130,1 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
70,1 %

2023

Tržby
721,1 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
464,2 tis.
Vlastné imanie
122,8 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
73,5 %

2022

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
20,4 tis.
Aktíva
471,8 tis.
Vlastné imanie
107,6 tis.
Daň z príjmu
6,9 tis.
Zadlženosť
77,2 %

2021

Tržby
805,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16 tis.
Aktíva
421 tis.
Vlastné imanie
87,2 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
79,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API