prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Foodstyle s.r.o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 46382763zaniknutý 09. 11. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 10. 201113 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
304 581 €2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Foodstyle s.r.o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
46382763
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hencovská 287, 09302 Hencovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 10. 2011
Zánik
09. 11. 2024
V registri
13 rokov
Stav
zaniknutý 09. 11. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 25032/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
603980

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 29. 03. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −336 636 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 304,6 tisíc eur.

Tržby

304 581 €

▲ 18,0 %

Výsledok hospodárenia

−336 636 €

▼ 914,2 %

Aktíva

56 065 €

▼ 90,1 %

Vlastné imanie

−413 246 €

▼ 439,4 %

Zadlženosť

837,1 %

Hrubá marža

−110,5 %

Čistá marža

−110,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 654 408 €. 2019: tržby 592 344 €. 2020: tržby 254 334 €. 2021: tržby 258 151 €. 2022: tržby 304 581 €.1 mil.500 tis.0654,4 tis.592,3 tis.254,3 tis.258,2 tis.304,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 654 408 €. 2019: tržby 592 344 €. 2020: tržby 254 334 €. 2021: tržby 258 151 €. 2022: tržby 304 581 €.1 mil.500 tis.0654,4 tis.592,3 tis.254,3 tis.258,2 tis.304,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 654 408 €. 2019: tržby 592 344 €. 2020: tržby 254 334 €. 2021: tržby 258 151 €. 2022: tržby 304 581 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 429 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 382 €. 2021: výsledok hospodárenia −33 192 €. 2022: výsledok hospodárenia −336 636 €.10 tis.0−500 tis.+6,9 tis.+429−51,4 tis.−33,2 tis.−336,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 429 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 382 €. 2021: výsledok hospodárenia −33 192 €. 2022: výsledok hospodárenia −336 636 €.10 tis.0−500 tis.+6,9 tis.−51,4 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 429 €. 2020: výsledok hospodárenia −51 382 €. 2021: výsledok hospodárenia −33 192 €. 2022: výsledok hospodárenia −336 636 €.10 tis.0−500 tis.+42920192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 558 646 €, vlastné imanie 7 534 €. 2019: aktíva 511 658 €, vlastné imanie 7 963 €. 2020: aktíva 428 923 €, vlastné imanie −43 419 €. 2021: aktíva 565 379 €, vlastné imanie −76 610 €. 2022: aktíva 56 065 €, vlastné imanie −413 246 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 558 646 €, vlastné imanie 7 534 €. 2019: aktíva 511 658 €, vlastné imanie 7 963 €. 2020: aktíva 428 923 €, vlastné imanie −43 419 €. 2021: aktíva 565 379 €, vlastné imanie −76 610 €. 2022: aktíva 56 065 €, vlastné imanie −413 246 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 558 646 €, vlastné imanie 7 534 €. 2019: aktíva 511 658 €, vlastné imanie 7 963 €. 2020: aktíva 428 923 €, vlastné imanie −43 419 €. 2021: aktíva 565 379 €, vlastné imanie −76 610 €. 2022: aktíva 56 065 €, vlastné imanie −413 246 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 47 099 €, zásoby 344 438 €, pohľadávky 160 452 €, finančné účty 6 318 €. 2019: dlhodobý majetok 36 371 €, zásoby 300 955 €, pohľadávky 167 440 €, finančné účty 5 700 €. 2020: dlhodobý majetok 27 121 €, zásoby 367 297 €, pohľadávky 31 037 €, finančné účty 2 517 €. 2021: dlhodobý majetok 20 870 €, zásoby 459 729 €, pohľadávky 83 027 €, finančné účty 1 638 €. 2022: dlhodobý majetok 15 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 444 €, finančné účty 1 213 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 47 099 €, zásoby 344 438 €, pohľadávky 160 452 €, finančné účty 6 318 €. 2019: dlhodobý majetok 36 371 €, zásoby 300 955 €, pohľadávky 167 440 €, finančné účty 5 700 €. 2020: dlhodobý majetok 27 121 €, zásoby 367 297 €, pohľadávky 31 037 €, finančné účty 2 517 €. 2021: dlhodobý majetok 20 870 €, zásoby 459 729 €, pohľadávky 83 027 €, finančné účty 1 638 €. 2022: dlhodobý majetok 15 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 444 €, finančné účty 1 213 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 47 099 €, zásoby 344 438 €, pohľadávky 160 452 €, finančné účty 6 318 €. 2019: dlhodobý majetok 36 371 €, zásoby 300 955 €, pohľadávky 167 440 €, finančné účty 5 700 €. 2020: dlhodobý majetok 27 121 €, zásoby 367 297 €, pohľadávky 31 037 €, finančné účty 2 517 €. 2021: dlhodobý majetok 20 870 €, zásoby 459 729 €, pohľadávky 83 027 €, finančné účty 1 638 €. 2022: dlhodobý majetok 15 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 444 €, finančné účty 1 213 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 534 €, dlhodobé záväzky 1 408 €, krátkodobé záväzky 549 704 €. 2019: vlastné imanie 7 963 €, dlhodobé záväzky 1 447 €, krátkodobé záväzky 437 635 €. 2020: vlastné imanie −43 419 €, dlhodobé záväzky 1 434 €, krátkodobé záväzky 470 908 €. 2021: vlastné imanie −76 610 €, dlhodobé záväzky 1 131 €, krátkodobé záväzky 640 858 €. 2022: vlastné imanie −413 246 €, dlhodobé záväzky 144 €, krátkodobé záväzky 469 167 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 534 €, dlhodobé záväzky 1 408 €, krátkodobé záväzky 549 704 €. 2019: vlastné imanie 7 963 €, dlhodobé záväzky 1 447 €, krátkodobé záväzky 437 635 €. 2020: vlastné imanie −43 419 €, dlhodobé záväzky 1 434 €, krátkodobé záväzky 470 908 €. 2021: vlastné imanie −76 610 €, dlhodobé záväzky 1 131 €, krátkodobé záväzky 640 858 €. 2022: vlastné imanie −413 246 €, dlhodobé záväzky 144 €, krátkodobé záväzky 469 167 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 7 534 €, dlhodobé záväzky 1 408 €, krátkodobé záväzky 549 704 €. 2019: vlastné imanie 7 963 €, dlhodobé záväzky 1 447 €, krátkodobé záväzky 437 635 €. 2020: vlastné imanie −43 419 €, dlhodobé záväzky 1 434 €, krátkodobé záväzky 470 908 €. 2021: vlastné imanie −76 610 €, dlhodobé záväzky 1 131 €, krátkodobé záväzky 640 858 €. 2022: vlastné imanie −413 246 €, dlhodobé záväzky 144 €, krátkodobé záväzky 469 167 €.1 mil.0−500 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 690 €. 2019: daň z príjmu 648 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.64800020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 690 €. 2019: daň z príjmu 648 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.64800020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 3 690 €. 2019: daň z príjmu 648 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby654,4 tis.592,3 tis.254,3 tis.258,2 tis.304,6 tis.
Výsledok hospodárenia6,9 tis.429−51,4 tis.−33,2 tis.−336,6 tis.
Aktíva558,6 tis.511,7 tis.428,9 tis.565,4 tis.56,1 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.8 tis.−43,4 tis.−76,6 tis.−413,2 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.648000
Zadlženosť98,7 %85,8 %110,1 %113,6 %837,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
304,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−336,6 tis.
Aktíva
56,1 tis.
Vlastné imanie
−413,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
837,1 %

2021

Tržby
258,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−33,2 tis.
Aktíva
565,4 tis.
Vlastné imanie
−76,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,6 %

2020

Tržby
254,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,4 tis.
Aktíva
428,9 tis.
Vlastné imanie
−43,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,1 %

2019

Tržby
592,3 tis.
Výsledok hospodárenia
429
Aktíva
511,7 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
648
Zadlženosť
85,8 %

2018

Tržby
654,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
558,6 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
98,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 25. 09. 2024

    Oznam o zrušení konkurzu po splnení rozvrhu výťažku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 06. 09. 2024

    Návrh konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 05. 09. 2024

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 10. 05. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 20. 03. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 29. 02. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 26. 02. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 01. 02. 2024

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 04. 01. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 15. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 27. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 09. 11. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 03. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 03. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 27. 10. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 20. 10. 2023

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 05. 10. 2023

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 04. 09. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 04. 09. 2023

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 25. 08. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API