Súhrn
- Vznik
- 12. 10. 201115 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 15. 10. 2026
- Tržby
- 2 187 035 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AZworkers, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46379436
- daňové identifikačné číslo
- 2023352452
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023352452
- Sídlo
- 821, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
- Územie
- Ochodnicaokres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 10. 2011
- V registri
- 15 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 81549/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 899512
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 10. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 10. 2011 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 12. 10. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 12. 10. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 10. 2011 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 10. 2011 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 29. 07. 2014 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 07. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 07. 2014 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 29. 07. 2014 | — |
| Prenájom motorových vozidiel,strojov,prístrojov a dopravných zariadení bez obsluhujúceho personálu | 29. 07. 2014 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 11. 2024 | — |
| Montáž a demontáž lešenia | 19. 11. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023352452 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 04. 2023 |
| daňové identifikačné číslo | 2023352452 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 15. 10. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 15. 10. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲80 % na 85 636 € a zvýšila tržby o ▲160 % na 2,19 mil. €.
Tržby
2 187 035 €
▲ 160,1 %Výsledok hospodárenia
85 636 €
▲ 79,9 %Aktíva
470 718 €
▲ 170,2 %Vlastné imanie
148 726 €
▲ 156,0 %Zadlženosť
68,4 %
Hrubá marža
5,0 %
Čistá marža
3,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,3 tis. | 0 | 447 tis. | 841 tis. | 2,19 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −448 | −246 | 10,5 tis. | 47,6 tis. | 85,6 tis. |
| Aktíva | 18,9 tis. | 5,1 tis. | 25,5 tis. | 174,2 tis. | 470,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 4,9 tis. | 10,5 tis. | 58,1 tis. | 148,7 tis. |
| Daň z príjmu | 58 | 0 | 2,8 tis. | 12,7 tis. | 24,6 tis. |
| Zadlženosť | 72,8 % | 4,7 % | 58,8 % | 66,7 % | 68,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,19 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 85,6 tis.
- Aktíva
- 470,7 tis.
- Vlastné imanie
- 148,7 tis.
- Daň z príjmu
- 24,6 tis.
- Zadlženosť
- 68,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 841 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 47,6 tis.
- Aktíva
- 174,2 tis.
- Vlastné imanie
- 58,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12,7 tis.
- Zadlženosť
- 66,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 447 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,5 tis.
- Aktíva
- 25,5 tis.
- Vlastné imanie
- 10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 58,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −246
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 26,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −448
- Aktíva
- 18,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 58
- Zadlženosť
- 72,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.