prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Teror group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46333762aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 09. 201115 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
25 593 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Teror group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46333762
daňové identifikačné číslo
2023330969
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023330969
Sídlo
Werferová 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 09. 2011
V registri
15 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 28342/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1075456
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín10. 09. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 09. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 09. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 09. 2011—
vydavateľská činnosť10. 09. 2011—
administratívne služby10. 09. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 09. 2011—
reklamné a marketingové služby10. 09. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023330969: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023330969: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023330969IČ DPH SK2023330969Obdobia daňových registráciíDIČ 2023330969: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023330969: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023330969IČ DPH SK2023330969Obdobia daňových registráciíDIČ 2023330969: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023330969: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023330969IČ DPH SK2023330969
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202333096911. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202333096910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼28 % na 1 276 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 25,6 tisíc eur.

Tržby

25 593 €

▲ 1,3 %

Výsledok hospodárenia

1 276 €

▼ 27,8 %

Aktíva

28 409 €

▲ 49,6 %

Vlastné imanie

19 748 €

▲ 6,9 %

Zadlženosť

30,5 %

Hrubá marža

5,9 %

Čistá marža

5,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 21 069 €. 2018: tržby 24 721 €. 2019: tržby 22 670 €. 2020: tržby 25 276 €. 2021: tržby 25 593 €.50 tis.25 tis.021,1 tis.24,7 tis.22,7 tis.25,3 tis.25,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 21 069 €. 2018: tržby 24 721 €. 2019: tržby 22 670 €. 2020: tržby 25 276 €. 2021: tržby 25 593 €.50 tis.25 tis.021,1 tis.24,7 tis.22,7 tis.25,3 tis.25,6 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 21 069 €. 2018: tržby 24 721 €. 2019: tržby 22 670 €. 2020: tržby 25 276 €. 2021: tržby 25 593 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 065 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 158 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 656 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 276 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,1 tis.+2,2 tis.+1,7 tis.+1,8 tis.+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 065 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 158 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 656 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 276 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,1 tis.+2,2 tis.+1,7 tis.+1,8 tis.+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 065 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 158 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 656 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 768 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 276 €.2,5 tis.1,3 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 817 €, vlastné imanie 12 889 €. 2018: aktíva 16 016 €, vlastné imanie 15 047 €. 2019: aktíva 17 623 €, vlastné imanie 16 703 €. 2020: aktíva 18 989 €, vlastné imanie 18 472 €. 2021: aktíva 28 409 €, vlastné imanie 19 748 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 817 €, vlastné imanie 12 889 €. 2018: aktíva 16 016 €, vlastné imanie 15 047 €. 2019: aktíva 17 623 €, vlastné imanie 16 703 €. 2020: aktíva 18 989 €, vlastné imanie 18 472 €. 2021: aktíva 28 409 €, vlastné imanie 19 748 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 817 €, vlastné imanie 12 889 €. 2018: aktíva 16 016 €, vlastné imanie 15 047 €. 2019: aktíva 17 623 €, vlastné imanie 16 703 €. 2020: aktíva 18 989 €, vlastné imanie 18 472 €. 2021: aktíva 28 409 €, vlastné imanie 19 748 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 437 €, zásoby 425 €, pohľadávky 6 415 €, finančné účty 2 540 €. 2018: dlhodobý majetok 3 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 266 €, finančné účty 8 487 €. 2019: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 274 €, finančné účty 13 262 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 553 €, finančné účty 16 436 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 28 409 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 437 €, zásoby 425 €, pohľadávky 6 415 €, finančné účty 2 540 €. 2018: dlhodobý majetok 3 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 266 €, finančné účty 8 487 €. 2019: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 274 €, finančné účty 13 262 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 553 €, finančné účty 16 436 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 28 409 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 5 437 €, zásoby 425 €, pohľadávky 6 415 €, finančné účty 2 540 €. 2018: dlhodobý majetok 3 263 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 266 €, finančné účty 8 487 €. 2019: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 274 €, finančné účty 13 262 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 553 €, finančné účty 16 436 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 28 409 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 928 €. 2018: vlastné imanie 15 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2019: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2020: vlastné imanie 18 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 €. 2021: vlastné imanie 19 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 661 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 928 €. 2018: vlastné imanie 15 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2019: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2020: vlastné imanie 18 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 €. 2021: vlastné imanie 19 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 661 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 889 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 928 €. 2018: vlastné imanie 15 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 969 €. 2019: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2020: vlastné imanie 18 472 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 517 €. 2021: vlastné imanie 19 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 661 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 533 €. 2018: daň z príjmu 582 €. 2019: daň z príjmu 440 €. 2020: daň z príjmu 312 €. 2021: daň z príjmu 233 €.1 tis.500053358244031223320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 533 €. 2018: daň z príjmu 582 €. 2019: daň z príjmu 440 €. 2020: daň z príjmu 312 €. 2021: daň z príjmu 233 €.1 tis.500053358244031223320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 533 €. 2018: daň z príjmu 582 €. 2019: daň z príjmu 440 €. 2020: daň z príjmu 312 €. 2021: daň z príjmu 233 €.1 tis.500053358244031223320172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby21,1 tis.24,7 tis.22,7 tis.25,3 tis.25,6 tis.
Výsledok hospodárenia2,1 tis.2,2 tis.1,7 tis.1,8 tis.1,3 tis.
Aktíva14,8 tis.16 tis.17,6 tis.19 tis.28,4 tis.
Vlastné imanie12,9 tis.15 tis.16,7 tis.18,5 tis.19,7 tis.
Daň z príjmu533582440312233
Zadlženosť13,0 %6,1 %5,2 %2,7 %30,5 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
25,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
28,4 tis.
Vlastné imanie
19,7 tis.
Daň z príjmu
233
Zadlženosť
30,5 %

2020

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
19 tis.
Vlastné imanie
18,5 tis.
Daň z príjmu
312
Zadlženosť
2,7 %

2019

Tržby
22,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
440
Zadlženosť
5,2 %

2018

Tržby
24,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
16 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
582
Zadlženosť
6,1 %

2017

Tržby
21,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
533
Zadlženosť
13,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API