Súhrn
- Vznik
- 24. 08. 201115 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 85 954 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AUDAX D5 s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46317431
- daňové identifikačné číslo
- 2023330067
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hviezdoslavova 9/9, 09101 Stropkov, Slovenská republika
- Územie
- Stropkovokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 08. 2011
- V registri
- 15 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 24825/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641438
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 13. 10. 2011 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: všeobecnej ambulancie v špecializačnom odbore: všeobecné lekárstvo | 13. 10. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023330067 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila zisk o ▼1 % na 18 201 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 86 tisíc eur.
Tržby
85 954 €
▲ 3,1 %Výsledok hospodárenia
18 201 €
▼ 1,0 %Aktíva
124 953 €
▲ 5,8 %Vlastné imanie
85 044 €
▲ 26,5 %Zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža
26,8 %
Čistá marža
21,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 55,8 tis. | 52,7 tis. | 68,3 tis. | 83,4 tis. | 86 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12,5 tis. | 6,8 tis. | 21,7 tis. | 18,4 tis. | 18,2 tis. |
| Aktíva | 37 tis. | 32,1 tis. | 97,3 tis. | 118,1 tis. | 125 tis. |
| Vlastné imanie | 20,4 tis. | 27,2 tis. | 48,8 tis. | 67,2 tis. | 85 tis. |
| Daň z príjmu | 2,5 tis. | 942 | 3,8 tis. | 4,9 tis. | 4,8 tis. |
| Zadlženosť | 44,8 % | 15,5 % | 49,8 % | 43,1 % | 31,9 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 86 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,2 tis.
- Aktíva
- 125 tis.
- Vlastné imanie
- 85 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 31,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 83,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,4 tis.
- Aktíva
- 118,1 tis.
- Vlastné imanie
- 67,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 43,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 68,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,7 tis.
- Aktíva
- 97,3 tis.
- Vlastné imanie
- 48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 49,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 52,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 32,1 tis.
- Vlastné imanie
- 27,2 tis.
- Daň z príjmu
- 942
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 55,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,5 tis.
- Aktíva
- 37 tis.
- Vlastné imanie
- 20,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 44,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.