prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

EM Medical s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46312561aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 08. 201115 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 124 398 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EM Medical s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46312561
daňové identifikačné číslo
2023323918
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023323918
Sídlo
Riadok 71, 908 71 Moravský Svätý Ján, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 08. 2011
V registri
15 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 27987/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
872105
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 08. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 08. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 08. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023323918: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023323918: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023323918IČ DPH SK2023323918Obdobia daňových registráciíDIČ 2023323918: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023323918: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023323918IČ DPH SK2023323918Obdobia daňových registráciíDIČ 2023323918: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023323918: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023323918IČ DPH SK2023323918
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202332391811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 10. 2011
daňové identifikačné číslo202332391810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 10. 2021, rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −13 327 € a znížila tržby o ▼7 % na 1,12 mil. €.

Tržby

1 124 398 €

▼ 7,1 %

Výsledok hospodárenia

−13 327 €

▲ 35,5 %

Aktíva

502 128 €

▼ 21,0 %

Vlastné imanie

78 208 €

▼ 14,6 %

Zadlženosť

82,1 %

Hrubá marža

−0,8 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 029 519 €. 2021: tržby 1 353 100 €. 2022: tržby 1 872 212 €. 2023: tržby 1 210 956 €. 2024: tržby 1 124 398 €.2 mil.1 mil.01,03 mil.1,35 mil.1,87 mil.1,21 mil.1,12 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 029 519 €. 2021: tržby 1 353 100 €. 2022: tržby 1 872 212 €. 2023: tržby 1 210 956 €. 2024: tržby 1 124 398 €.2 mil.1 mil.01,03 mil.1,35 mil.1,87 mil.1,21 mil.1,12 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 029 519 €. 2021: tržby 1 353 100 €. 2022: tržby 1 872 212 €. 2023: tržby 1 210 956 €. 2024: tržby 1 124 398 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 35 530 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 487 €. 2022: výsledok hospodárenia 223 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 659 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 327 €.50 tis.0−25 tis.+35,5 tis.+22,5 tis.+223−20,7 tis.−13,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 35 530 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 487 €. 2022: výsledok hospodárenia 223 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 659 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 327 €.50 tis.0−25 tis.+35,5 tis.+22,5 tis.+223−20,7 tis.−13,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 35 530 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 487 €. 2022: výsledok hospodárenia 223 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 659 €. 2024: výsledok hospodárenia −13 327 €.50 tis.0−25 tis.+223202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 423 482 €, vlastné imanie 89 485 €. 2021: aktíva 776 949 €, vlastné imanie 111 972 €. 2022: aktíva 606 548 €, vlastné imanie 112 194 €. 2023: aktíva 635 369 €, vlastné imanie 91 535 €. 2024: aktíva 502 128 €, vlastné imanie 78 208 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 423 482 €, vlastné imanie 89 485 €. 2021: aktíva 776 949 €, vlastné imanie 111 972 €. 2022: aktíva 606 548 €, vlastné imanie 112 194 €. 2023: aktíva 635 369 €, vlastné imanie 91 535 €. 2024: aktíva 502 128 €, vlastné imanie 78 208 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 423 482 €, vlastné imanie 89 485 €. 2021: aktíva 776 949 €, vlastné imanie 111 972 €. 2022: aktíva 606 548 €, vlastné imanie 112 194 €. 2023: aktíva 635 369 €, vlastné imanie 91 535 €. 2024: aktíva 502 128 €, vlastné imanie 78 208 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 752 €, zásoby 56 250 €, pohľadávky 62 169 €, finančné účty 277 311 €. 2021: dlhodobý majetok 35 652 €, zásoby 202 397 €, pohľadávky 275 092 €, finančné účty 263 808 €. 2022: dlhodobý majetok 74 073 €, zásoby 50 329 €, pohľadávky 182 971 €, finančné účty 298 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 462 €, zásoby 198 520 €, pohľadávky 167 228 €, finančné účty 221 159 €. 2024: dlhodobý majetok 26 208 €, zásoby 138 447 €, pohľadávky 129 999 €, finančné účty 206 652 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 752 €, zásoby 56 250 €, pohľadávky 62 169 €, finančné účty 277 311 €. 2021: dlhodobý majetok 35 652 €, zásoby 202 397 €, pohľadávky 275 092 €, finančné účty 263 808 €. 2022: dlhodobý majetok 74 073 €, zásoby 50 329 €, pohľadávky 182 971 €, finančné účty 298 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 462 €, zásoby 198 520 €, pohľadávky 167 228 €, finančné účty 221 159 €. 2024: dlhodobý majetok 26 208 €, zásoby 138 447 €, pohľadávky 129 999 €, finančné účty 206 652 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 27 752 €, zásoby 56 250 €, pohľadávky 62 169 €, finančné účty 277 311 €. 2021: dlhodobý majetok 35 652 €, zásoby 202 397 €, pohľadávky 275 092 €, finančné účty 263 808 €. 2022: dlhodobý majetok 74 073 €, zásoby 50 329 €, pohľadávky 182 971 €, finančné účty 298 831 €. 2023: dlhodobý majetok 48 462 €, zásoby 198 520 €, pohľadávky 167 228 €, finančné účty 221 159 €. 2024: dlhodobý majetok 26 208 €, zásoby 138 447 €, pohľadávky 129 999 €, finančné účty 206 652 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 485 €, dlhodobé záväzky 357 €, krátkodobé záväzky 333 640 €. 2021: vlastné imanie 111 972 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 664 223 €. 2022: vlastné imanie 112 194 €, dlhodobé záväzky 1 164 €, krátkodobé záväzky 493 190 €. 2023: vlastné imanie 91 535 €, dlhodobé záväzky 107 415 €, krátkodobé záväzky 436 419 €. 2024: vlastné imanie 78 208 €, dlhodobé záväzky 66 487 €, krátkodobé záväzky 345 885 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 485 €, dlhodobé záväzky 357 €, krátkodobé záväzky 333 640 €. 2021: vlastné imanie 111 972 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 664 223 €. 2022: vlastné imanie 112 194 €, dlhodobé záväzky 1 164 €, krátkodobé záväzky 493 190 €. 2023: vlastné imanie 91 535 €, dlhodobé záväzky 107 415 €, krátkodobé záväzky 436 419 €. 2024: vlastné imanie 78 208 €, dlhodobé záväzky 66 487 €, krátkodobé záväzky 345 885 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 89 485 €, dlhodobé záväzky 357 €, krátkodobé záväzky 333 640 €. 2021: vlastné imanie 111 972 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 664 223 €. 2022: vlastné imanie 112 194 €, dlhodobé záväzky 1 164 €, krátkodobé záväzky 493 190 €. 2023: vlastné imanie 91 535 €, dlhodobé záväzky 107 415 €, krátkodobé záväzky 436 419 €. 2024: vlastné imanie 78 208 €, dlhodobé záväzky 66 487 €, krátkodobé záväzky 345 885 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 10 759 €. 2021: daň z príjmu 6 681 €. 2022: daň z príjmu 2 839 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.010,8 tis.6,7 tis.2,8 tis.03,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 10 759 €. 2021: daň z príjmu 6 681 €. 2022: daň z príjmu 2 839 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.010,8 tis.6,7 tis.2,8 tis.03,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 10 759 €. 2021: daň z príjmu 6 681 €. 2022: daň z príjmu 2 839 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,03 mil.1,35 mil.1,87 mil.1,21 mil.1,12 mil.
Výsledok hospodárenia35,5 tis.22,5 tis.223−20,7 tis.−13,3 tis.
Aktíva423,5 tis.776,9 tis.606,5 tis.635,4 tis.502,1 tis.
Vlastné imanie89,5 tis.112 tis.112,2 tis.91,5 tis.78,2 tis.
Daň z príjmu10,8 tis.6,7 tis.2,8 tis.03,8 tis.
Zadlženosť78,9 %85,6 %81,5 %85,6 %82,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
−13,3 tis.
Aktíva
502,1 tis.
Vlastné imanie
78,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
82,1 %

2023

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−20,7 tis.
Aktíva
635,4 tis.
Vlastné imanie
91,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,6 %

2022

Tržby
1,87 mil.
Výsledok hospodárenia
223
Aktíva
606,5 tis.
Vlastné imanie
112,2 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
81,5 %

2021

Tržby
1,35 mil.
Výsledok hospodárenia
22,5 tis.
Aktíva
776,9 tis.
Vlastné imanie
112 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
85,6 %

2020

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
35,5 tis.
Aktíva
423,5 tis.
Vlastné imanie
89,5 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
78,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API