Súhrn
- Vznik
- 10. 08. 201115 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 884 €2024
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STREIT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46309381
- daňové identifikačné číslo
- 2023320222
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023320222
- Sídlo
- Hrabovská cesta 1657/7, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
- Územie
- Ružomberokokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 08. 2011
- V registri
- 15 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 55170/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 669142
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 08. 2011 | — |
| počítačové služby | 10. 08. 2011 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 08. 2011 | — |
| reklamné a marketingové služby | 10. 08. 2011 | — |
| vydavateľská činnosť | 10. 08. 2011 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 08. 2011 | — |
| fotografické služby | 10. 08. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 08. 2011 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 08. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 10. 08. 2011 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 26. 05. 2015 | — |
| Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 26. 05. 2015 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 26. 05. 2015 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 05. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 05. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 26. 05. 2015 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 26. 05. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 26. 05. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 05. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 05. 2015 | — |
| Uskutočňovanie krajinno – architektonických sadovníckych diel | 27. 04. 2019 | — |
| Organizovanie športových podujatí | 27. 04. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 27. 04. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 27. 04. 2019 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 27. 04. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 27. 04. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 27. 04. 2019 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 14. 06. 2019 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 27. 01. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 27. 01. 2021 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 27. 01. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 27. 01. 2021 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 27. 01. 2021 | — |
| Služby požičovní | 27. 01. 2021 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 27. 01. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 27. 01. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023320222 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 09. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2023320222 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila stratu na −50 107 € a znížila tržby o ▼98 % na 884 €.
Tržby
884 €
▼ 97,7 %Výsledok hospodárenia
−50 107 €
▲ 28,1 %Aktíva
169 070 €
▼ 4,8 %Vlastné imanie
−132 091 €
▼ 61,1 %Zadlženosť
178,1 %
Hrubá marža
−5 668,2 %
Čistá marža
−5 668,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 249,7 tis. | 132,7 tis. | 16,9 tis. | 38,1 tis. | 884 |
| Výsledok hospodárenia | −30,7 tis. | 4,5 tis. | −111,1 tis. | −69,7 tis. | −50,1 tis. |
| Aktíva | 210,5 tis. | 262,3 tis. | 173,9 tis. | 177,7 tis. | 169,1 tis. |
| Vlastné imanie | 94,3 tis. | 98,8 tis. | −12,3 tis. | −82 tis. | −132,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 55,2 % | 62,3 % | 107,1 % | 146,1 % | 178,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 884
- Výsledok hospodárenia
- −50,1 tis.
- Aktíva
- 169,1 tis.
- Vlastné imanie
- −132,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 178,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 38,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −69,7 tis.
- Aktíva
- 177,7 tis.
- Vlastné imanie
- −82 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 146,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 16,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −111,1 tis.
- Aktíva
- 173,9 tis.
- Vlastné imanie
- −12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 107,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 132,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 262,3 tis.
- Vlastné imanie
- 98,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 249,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,7 tis.
- Aktíva
- 210,5 tis.
- Vlastné imanie
- 94,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 55,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
26. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
10. 09. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
07. 07. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
07. 07. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
08. 04. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
01. 04. 2026
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
19. 08. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
10. 07. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
13. 05. 2025
Uznesenie konkurz
09. 05. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
30. 04. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
17. 04. 2025
Preradenie súpisovej zložky konkurz
19. 02. 2025
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
22. 01. 2025
Uznesenie konkurz
15. 01. 2025
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
08. 01. 2025
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
08. 01. 2025
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
08. 01. 2025
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
27. 12. 2024
Uznesenie konkurz
28. 10. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.