prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Mäsovýroba Kováč- Czába, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46305718zaniknutý 19. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 08. 201114 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
—2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mäsovýroba Kováč- Czába, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46305718
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 08. 2011
Zánik
19. 11. 2025
V registri
14 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 19. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39492/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
659478

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

—

Vlastné imanie

—

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 1 038 775 €. 2017: tržby 945 878 €. 2018: tržby 883 471 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 mil.1 mil.01,04 mil.945,9 tis.883,5 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 1 038 775 €. 2017: tržby 945 878 €. 2018: tržby 883 471 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 mil.1 mil.01,04 mil.945,9 tis.883,5 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 1 038 775 €. 2017: tržby 945 878 €. 2018: tržby 883 471 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 mil.1 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 37 600 €. 2017: výsledok hospodárenia −66 777 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 750 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.50 tis.0−100 tis.+37,6 tis.−66,8 tis.+15,8 tis.020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 37 600 €. 2017: výsledok hospodárenia −66 777 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 750 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.50 tis.0−100 tis.+37,6 tis.−66,8 tis.+15,8 tis.020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 37 600 €. 2017: výsledok hospodárenia −66 777 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 750 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.50 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 272 648 €, vlastné imanie −2 824 €. 2017: aktíva 167 215 €, vlastné imanie −69 600 €. 2018: aktíva 131 341 €, vlastné imanie −53 850 €. 2019: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 272 648 €, vlastné imanie −2 824 €. 2017: aktíva 167 215 €, vlastné imanie −69 600 €. 2018: aktíva 131 341 €, vlastné imanie −53 850 €. 2019: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 272 648 €, vlastné imanie −2 824 €. 2017: aktíva 167 215 €, vlastné imanie −69 600 €. 2018: aktíva 131 341 €, vlastné imanie −53 850 €. 2019: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 62 971 €, zásoby 4 743 €, pohľadávky 52 953 €, finančné účty 151 981 €. 2017: dlhodobý majetok 42 084 €, zásoby 24 189 €, pohľadávky 46 430 €, finančné účty 54 512 €. 2018: dlhodobý majetok 47 424 €, zásoby 18 776 €, pohľadávky 55 101 €, finančné účty 9 074 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 62 971 €, zásoby 4 743 €, pohľadávky 52 953 €, finančné účty 151 981 €. 2017: dlhodobý majetok 42 084 €, zásoby 24 189 €, pohľadávky 46 430 €, finančné účty 54 512 €. 2018: dlhodobý majetok 47 424 €, zásoby 18 776 €, pohľadávky 55 101 €, finančné účty 9 074 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 62 971 €, zásoby 4 743 €, pohľadávky 52 953 €, finančné účty 151 981 €. 2017: dlhodobý majetok 42 084 €, zásoby 24 189 €, pohľadávky 46 430 €, finančné účty 54 512 €. 2018: dlhodobý majetok 47 424 €, zásoby 18 776 €, pohľadávky 55 101 €, finančné účty 9 074 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −2 824 €, dlhodobé záväzky 19 642 €, krátkodobé záväzky 255 830 €. 2017: vlastné imanie −69 600 €, dlhodobé záväzky 2 241 €, krátkodobé záväzky 234 574 €. 2018: vlastné imanie −53 850 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 184 082 €. 2019: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −2 824 €, dlhodobé záväzky 19 642 €, krátkodobé záväzky 255 830 €. 2017: vlastné imanie −69 600 €, dlhodobé záväzky 2 241 €, krátkodobé záväzky 234 574 €. 2018: vlastné imanie −53 850 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 184 082 €. 2019: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −2 824 €, dlhodobé záväzky 19 642 €, krátkodobé záväzky 255 830 €. 2017: vlastné imanie −69 600 €, dlhodobé záväzky 2 241 €, krátkodobé záväzky 234 574 €. 2018: vlastné imanie −53 850 €, dlhodobé záväzky 1 109 €, krátkodobé záväzky 184 082 €. 2019: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: údaj neuvedený.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 7 468 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 4 218 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.07,5 tis.04,2 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 7 468 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 4 218 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.07,5 tis.04,2 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 7 468 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 4 218 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.10 tis.5 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,04 mil.945,9 tis.883,5 tis.0—
Výsledok hospodárenia37,6 tis.−66,8 tis.15,8 tis.0—
Aktíva272,6 tis.167,2 tis.131,3 tis.0—
Vlastné imanie−2,8 tis.−69,6 tis.−53,9 tis.0—
Daň z príjmu7,5 tis.04,2 tis.0—
Zadlženosť101,0 %141,6 %141,0 %——

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2018

Tržby
883,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
131,3 tis.
Vlastné imanie
−53,9 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
141,0 %

2017

Tržby
945,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−66,8 tis.
Aktíva
167,2 tis.
Vlastné imanie
−69,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
141,6 %

2016

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
37,6 tis.
Aktíva
272,6 tis.
Vlastné imanie
−2,8 tis.
Daň z príjmu
7,5 tis.
Zadlženosť
101,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API