prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Optimum Green, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46302875aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Optimum Green, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46302875
daňové identifikačné číslo
2023439154
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
77, 94638 Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 01. 2012
V registri
14 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 30759/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
380717
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb27. 01. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby27. 01. 2012—
reklamné a marketingové služby27. 01. 2012—
prieskum trhu a verejnej mienky27. 01. 2012—
administratívne služby27. 01. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 01. 2012—
počítačové služby27. 01. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov27. 01. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby27. 01. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 01. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 01. 2012—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií27. 01. 2012—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov27. 01. 2012—
výroba bižutérie a suvenírov27. 01. 2012—
prenájom hnuteľných vecí27. 01. 2012—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení v oblasti elektrických vyhradených zariadení27. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023439154: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023439154Obdobia daňových registráciíDIČ 2023439154: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023439154Obdobia daňových registráciíDIČ 2023439154: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023439154
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202343915410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −60 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−60 €

▼ 27,7 %

Aktíva

1 260 €

▼ 4,5 %

Vlastné imanie

−2 840 €

▼ 2,2 %

Zadlženosť

325,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 60 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.10050006000020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 60 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.10050006000020172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 60 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €.10050006000020172018201920202021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 059 €. 2018: výsledok hospodárenia −262 €. 2019: výsledok hospodárenia −95 €. 2020: výsledok hospodárenia −47 €. 2021: výsledok hospodárenia −60 €.0−2 tis.−1,1 tis.−262−95−47−6020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 059 €. 2018: výsledok hospodárenia −262 €. 2019: výsledok hospodárenia −95 €. 2020: výsledok hospodárenia −47 €. 2021: výsledok hospodárenia −60 €.0−2 tis.−1,1 tis.−262−95−47−6020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 059 €. 2018: výsledok hospodárenia −262 €. 2019: výsledok hospodárenia −95 €. 2020: výsledok hospodárenia −47 €. 2021: výsledok hospodárenia −60 €.0−2 tis.−95−60201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 724 €, vlastné imanie −2 376 €. 2018: aktíva 1 462 €, vlastné imanie −2 638 €. 2019: aktíva 1 367 €, vlastné imanie −2 733 €. 2020: aktíva 1 320 €, vlastné imanie −2 780 €. 2021: aktíva 1 260 €, vlastné imanie −2 840 €.2 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 724 €, vlastné imanie −2 376 €. 2018: aktíva 1 462 €, vlastné imanie −2 638 €. 2019: aktíva 1 367 €, vlastné imanie −2 733 €. 2020: aktíva 1 320 €, vlastné imanie −2 780 €. 2021: aktíva 1 260 €, vlastné imanie −2 840 €.2 tis.0−5 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 724 €, vlastné imanie −2 376 €. 2018: aktíva 1 462 €, vlastné imanie −2 638 €. 2019: aktíva 1 367 €, vlastné imanie −2 733 €. 2020: aktíva 1 320 €, vlastné imanie −2 780 €. 2021: aktíva 1 260 €, vlastné imanie −2 840 €.2 tis.0−5 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 €, finančné účty 1 569 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 €, finančné účty 1 258 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 1 144 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 230 €, finančné účty 1 090 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 €, finančné účty 1 018 €.2 tis.1 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 €, finančné účty 1 569 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 €, finančné účty 1 258 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 1 144 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 230 €, finančné účty 1 090 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 €, finančné účty 1 018 €.2 tis.1 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 155 €, finančné účty 1 569 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 €, finančné účty 1 258 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 €, finančné účty 1 144 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 230 €, finančné účty 1 090 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 242 €, finančné účty 1 018 €.2 tis.1 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −2 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2018: vlastné imanie −2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2019: vlastné imanie −2 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2020: vlastné imanie −2 780 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €. 2021: vlastné imanie −2 840 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €.5 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −2 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2018: vlastné imanie −2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2019: vlastné imanie −2 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2020: vlastné imanie −2 780 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €. 2021: vlastné imanie −2 840 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €.5 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −2 376 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2018: vlastné imanie −2 638 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2019: vlastné imanie −2 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 100 €. 2020: vlastné imanie −2 780 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €. 2021: vlastné imanie −2 840 €, dlhodobé záväzky 325 €, krátkodobé záväzky 3 775 €.5 tis.0−5 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby060000
Výsledok hospodárenia−1,1 tis.−262−95−47−60
Aktíva1,7 tis.1,5 tis.1,4 tis.1,3 tis.1,3 tis.
Vlastné imanie−2,4 tis.−2,6 tis.−2,7 tis.−2,8 tis.−2,8 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť237,8 %280,4 %299,9 %310,6 %325,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−60
Aktíva
1,3 tis.
Vlastné imanie
−2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
325,4 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−47
Aktíva
1,3 tis.
Vlastné imanie
−2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
310,6 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−95
Aktíva
1,4 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
299,9 %

2018

Tržby
60
Výsledok hospodárenia
−262
Aktíva
1,5 tis.
Vlastné imanie
−2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
280,4 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
1,7 tis.
Vlastné imanie
−2,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
237,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API