prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CAPAS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46288767aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
552 729 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CAPAS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46288767
daňové identifikačné číslo
2023321069
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023321069
Sídlo
Pod lesom 866/16, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 07. 2011
V registri
15 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 27872/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
969442
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb27. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby27. 07. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 07. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie27. 07. 2011—
počítačové služby27. 07. 2011—
prenájom hnuteľných vecí27. 07. 2011—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti27. 07. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 07. 2011—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností27. 07. 2011—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu27. 07. 2011—
prevádzkovanie výdajne stravy27. 07. 2011—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach27. 07. 2011—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok27. 07. 2011—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov25. 03. 2017—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava25. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 03. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 26. 04. 2017
Oprávnená osoba
A | K | J | K s. r. o. · od 26. 04. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023321069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023321069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023321069IČ DPH SK2023321069Obdobia daňových registráciíDIČ 2023321069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023321069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023321069IČ DPH SK2023321069Obdobia daňových registráciíDIČ 2023321069: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023321069: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023321069IČ DPH SK2023321069
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202332106911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2018
daňové identifikačné číslo202332106910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2022 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −36 495 € a znížila tržby o ▼25 % na 552,7 tisíc eur.

Tržby

552 729 €

▼ 24,5 %

Výsledok hospodárenia

−36 495 €

▼ 193,7 %

Aktíva

186 814 €

▼ 27,9 %

Vlastné imanie

69 766 €

▼ 34,3 %

Zadlženosť

62,7 %

Hrubá marža

−5,9 %

Čistá marža

−6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 109 036 €. 2022: tržby 640 824 €. 2023: tržby 956 965 €. 2024: tržby 732 439 €. 2025: tržby 552 729 €.1 mil.500 tis.0109 tis.640,8 tis.957 tis.732,4 tis.552,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 109 036 €. 2022: tržby 640 824 €. 2023: tržby 956 965 €. 2024: tržby 732 439 €. 2025: tržby 552 729 €.1 mil.500 tis.0109 tis.640,8 tis.957 tis.732,4 tis.552,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 109 036 €. 2022: tržby 640 824 €. 2023: tržby 956 965 €. 2024: tržby 732 439 €. 2025: tržby 552 729 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 786 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 827 €. 2023: výsledok hospodárenia 50 838 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 932 €. 2025: výsledok hospodárenia −36 495 €.100 tis.0−50 tis.+2,8 tis.+28,8 tis.+50,8 tis.+38,9 tis.−36,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 786 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 827 €. 2023: výsledok hospodárenia 50 838 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 932 €. 2025: výsledok hospodárenia −36 495 €.100 tis.0−50 tis.+2,8 tis.+28,8 tis.+50,8 tis.+38,9 tis.−36,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 786 €. 2022: výsledok hospodárenia 28 827 €. 2023: výsledok hospodárenia 50 838 €. 2024: výsledok hospodárenia 38 932 €. 2025: výsledok hospodárenia −36 495 €.100 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 428 572 €, vlastné imanie −7 691 €. 2022: aktíva 474 174 €, vlastné imanie 47 177 €. 2023: aktíva 185 054 €, vlastné imanie 71 974 €. 2024: aktíva 259 264 €, vlastné imanie 106 261 €. 2025: aktíva 186 814 €, vlastné imanie 69 766 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 428 572 €, vlastné imanie −7 691 €. 2022: aktíva 474 174 €, vlastné imanie 47 177 €. 2023: aktíva 185 054 €, vlastné imanie 71 974 €. 2024: aktíva 259 264 €, vlastné imanie 106 261 €. 2025: aktíva 186 814 €, vlastné imanie 69 766 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 428 572 €, vlastné imanie −7 691 €. 2022: aktíva 474 174 €, vlastné imanie 47 177 €. 2023: aktíva 185 054 €, vlastné imanie 71 974 €. 2024: aktíva 259 264 €, vlastné imanie 106 261 €. 2025: aktíva 186 814 €, vlastné imanie 69 766 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 400 494 €, finančné účty 28 077 €. 2022: dlhodobý majetok 17 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 427 191 €, finančné účty 29 724 €. 2023: dlhodobý majetok 24 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 370 €, finančné účty 45 766 €. 2024: dlhodobý majetok 38 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 050 €, finančné účty 45 937 €. 2025: dlhodobý majetok 23 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 905 €, finančné účty 33 849 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 400 494 €, finančné účty 28 077 €. 2022: dlhodobý majetok 17 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 427 191 €, finančné účty 29 724 €. 2023: dlhodobý majetok 24 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 370 €, finančné účty 45 766 €. 2024: dlhodobý majetok 38 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 050 €, finančné účty 45 937 €. 2025: dlhodobý majetok 23 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 905 €, finančné účty 33 849 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 400 494 €, finančné účty 28 077 €. 2022: dlhodobý majetok 17 259 €, zásoby 0 €, pohľadávky 427 191 €, finančné účty 29 724 €. 2023: dlhodobý majetok 24 918 €, zásoby 0 €, pohľadávky 114 370 €, finančné účty 45 766 €. 2024: dlhodobý majetok 38 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 175 050 €, finančné účty 45 937 €. 2025: dlhodobý majetok 23 060 €, zásoby 0 €, pohľadávky 129 905 €, finančné účty 33 849 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −7 691 €, dlhodobé záväzky 2 663 €, krátkodobé záväzky 433 600 €. 2022: vlastné imanie 47 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 426 997 €. 2023: vlastné imanie 71 974 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 080 €. 2024: vlastné imanie 106 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 003 €. 2025: vlastné imanie 69 766 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 048 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −7 691 €, dlhodobé záväzky 2 663 €, krátkodobé záväzky 433 600 €. 2022: vlastné imanie 47 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 426 997 €. 2023: vlastné imanie 71 974 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 080 €. 2024: vlastné imanie 106 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 003 €. 2025: vlastné imanie 69 766 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 048 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −7 691 €, dlhodobé záväzky 2 663 €, krátkodobé záväzky 433 600 €. 2022: vlastné imanie 47 177 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 426 997 €. 2023: vlastné imanie 71 974 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 113 080 €. 2024: vlastné imanie 106 261 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 003 €. 2025: vlastné imanie 69 766 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 117 048 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 228 €. 2022: daň z príjmu 2 491 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 064 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.01,2 tis.2,5 tis.010,1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 228 €. 2022: daň z príjmu 2 491 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 064 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.01,2 tis.2,5 tis.010,1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 228 €. 2022: daň z príjmu 2 491 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 10 064 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby109 tis.640,8 tis.957 tis.732,4 tis.552,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,8 tis.28,8 tis.50,8 tis.38,9 tis.−36,5 tis.
Aktíva428,6 tis.474,2 tis.185,1 tis.259,3 tis.186,8 tis.
Vlastné imanie−7,7 tis.47,2 tis.72 tis.106,3 tis.69,8 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.2,5 tis.010,1 tis.3,8 tis.
Zadlženosť101,8 %90,1 %61,1 %59,0 %62,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
552,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,5 tis.
Aktíva
186,8 tis.
Vlastné imanie
69,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
62,7 %

2024

Tržby
732,4 tis.
Výsledok hospodárenia
38,9 tis.
Aktíva
259,3 tis.
Vlastné imanie
106,3 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
59,0 %

2023

Tržby
957 tis.
Výsledok hospodárenia
50,8 tis.
Aktíva
185,1 tis.
Vlastné imanie
72 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,1 %

2022

Tržby
640,8 tis.
Výsledok hospodárenia
28,8 tis.
Aktíva
474,2 tis.
Vlastné imanie
47,2 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
90,1 %

2021

Tržby
109 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
428,6 tis.
Vlastné imanie
−7,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
101,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API