Súhrn
- Vznik
- 06. 08. 201115 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 284 441 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRO Slovensko s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46273794
- daňové identifikačné číslo
- 2023314986
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Krajinská 124, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupiceokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 08. 2011
- V registri
- 15 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 74936/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 380997
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 06. 08. 2011 | — |
| podnikanie v poľnohospodárskej výrobe vrátane predaja poľnohospodárskych produktov, | 06. 08. 2011 | — |
| spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny, | 06. 08. 2011 | — |
| výroba kŕmnych zmesí, | 06. 08. 2011 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom, | 06. 08. 2011 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava, | 06. 08. 2011 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 06. 08. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 06. 08. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 06. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 06. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 06. 08. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 06. 08. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023314986 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2025 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼14 % na 16 252 € a znížila tržby o ▼2 % na 284,4 tisíc eur.
Tržby
284 441 €
▼ 2,0 %Výsledok hospodárenia
16 252 €
▼ 13,8 %Aktíva
119 451 €
▲ 19,5 %Vlastné imanie
80 026 €
▲ 25,5 %Zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža
7,5 %
Čistá marža
5,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 128 tis. | 133,3 tis. | 189,3 tis. | 290,2 tis. | 284,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 28,3 tis. | 480 | 12,5 tis. | 18,9 tis. | 16,3 tis. |
| Aktíva | 63,7 tis. | 99,4 tis. | 133,3 tis. | 99,9 tis. | 119,5 tis. |
| Vlastné imanie | 30,1 tis. | 30,6 tis. | 44,9 tis. | 63,8 tis. | 80 tis. |
| Daň z príjmu | 4,2 tis. | 284 | 5,4 tis. | 5,9 tis. | 5 tis. |
| Zadlženosť | 52,7 % | 69,2 % | 66,3 % | 36,2 % | 33,0 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 284,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,3 tis.
- Aktíva
- 119,5 tis.
- Vlastné imanie
- 80 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 33,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 290,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,9 tis.
- Aktíva
- 99,9 tis.
- Vlastné imanie
- 63,8 tis.
- Daň z príjmu
- 5,9 tis.
- Zadlženosť
- 36,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 189,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,5 tis.
- Aktíva
- 133,3 tis.
- Vlastné imanie
- 44,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,4 tis.
- Zadlženosť
- 66,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 133,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 480
- Aktíva
- 99,4 tis.
- Vlastné imanie
- 30,6 tis.
- Daň z príjmu
- 284
- Zadlženosť
- 69,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 128 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,3 tis.
- Aktíva
- 63,7 tis.
- Vlastné imanie
- 30,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).