Súhrn
- Vznik
- 09. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 8 920 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FEMATRANZ s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46272224
- daňové identifikačné číslo
- 2023298827
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023298827
- Sídlo
- Nová Bystrica 823, 02305 Nová Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Nová Bystricaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 07. 2011
- V registri
- 15 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54993/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 582764
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 09. 07. 2011 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 09. 07. 2011 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 09. 07. 2011 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 07. 2011 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 07. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 07. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 09. 07. 2011 | — |
| cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie | 09. 07. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 07. 2011 | — |
| vedenie účtovníctva | 09. 07. 2011 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 09. 07. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023298827 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023298827 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2022 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 383 € a znížila tržby o ▼46 % na 8,9 tisíc eur.
Tržby
8 920 €
▼ 45,8 %Výsledok hospodárenia
3 383 €
▲ 116,6 %Aktíva
88 935 €
▲ 180,5 %Vlastné imanie
22 121 €
▲ 18,1 %Zadlženosť
75,1 %
Hrubá marža
41,7 %
Čistá marža
37,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,7 tis. | 20,3 tis. | 11,1 tis. | 16,4 tis. | 8,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −737 | 1,2 tis. | 1,4 tis. | −20,3 tis. | 3,4 tis. |
| Aktíva | 90,2 tis. | 75,5 tis. | 62,7 tis. | 31,7 tis. | 88,9 tis. |
| Vlastné imanie | 36,5 tis. | 37,7 tis. | 39,2 tis. | 18,7 tis. | 22,1 tis. |
| Daň z príjmu | 160 | 120 | 132 | 341 | 340 |
| Zadlženosť | 59,5 % | 50,0 % | 37,6 % | 40,9 % | 75,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 8,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 88,9 tis.
- Vlastné imanie
- 22,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 75,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 16,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,3 tis.
- Aktíva
- 31,7 tis.
- Vlastné imanie
- 18,7 tis.
- Daň z príjmu
- 341
- Zadlženosť
- 40,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 11,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 62,7 tis.
- Vlastné imanie
- 39,2 tis.
- Daň z príjmu
- 132
- Zadlženosť
- 37,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 20,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 75,5 tis.
- Vlastné imanie
- 37,7 tis.
- Daň z príjmu
- 120
- Zadlženosť
- 50,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 17,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −737
- Aktíva
- 90,2 tis.
- Vlastné imanie
- 36,5 tis.
- Daň z príjmu
- 160
- Zadlženosť
- 59,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.