prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Gynpo, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46256172zaniknutý 31. 08. 2023otvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 07. 201112 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
—2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Gynpo, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46256172
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
J. Kačku 4, 03495 Likavka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 07. 2011
Zánik
31. 08. 2023
V registri
12 rokov 1 mesiac
Stav
zaniknutý 31. 08. 2023
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54984/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
582082

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

17 004 €

bez zmeny

Vlastné imanie

21 077 €

bez zmeny

Zadlženosť

−24,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 109 536 €. 2017: tržby 44 986 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.0109,5 tis.45 tis.0020162017201820192020Tržby2016: tržby 109 536 €. 2017: tržby 44 986 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.0109,5 tis.45 tis.0020162017201820192020Tržby2016: tržby 109 536 €. 2017: tržby 44 986 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: údaj neuvedený.200 tis.100 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 443 €. 2017: výsledok hospodárenia −35 604 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 251 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 tis.0−50 tis.+1,4 tis.−35,6 tis.−3,3 tis.020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 443 €. 2017: výsledok hospodárenia −35 604 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 251 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 tis.0−50 tis.+1,4 tis.−35,6 tis.−3,3 tis.020162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 443 €. 2017: výsledok hospodárenia −35 604 €. 2018: výsledok hospodárenia −3 251 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: údaj neuvedený.2 tis.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 213 €, vlastné imanie 61 376 €. 2017: aktíva 20 256 €, vlastné imanie 24 329 €. 2018: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2019: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2020: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 213 €, vlastné imanie 61 376 €. 2017: aktíva 20 256 €, vlastné imanie 24 329 €. 2018: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2019: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2020: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 213 €, vlastné imanie 61 376 €. 2017: aktíva 20 256 €, vlastné imanie 24 329 €. 2018: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2019: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €. 2020: aktíva 17 004 €, vlastné imanie 21 077 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 760 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 627 €, finančné účty 36 440 €. 2017: dlhodobý majetok 3 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 869 €, finančné účty 16 136 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 760 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 627 €, finančné účty 36 440 €. 2017: dlhodobý majetok 3 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 869 €, finančné účty 16 136 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 9 760 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 627 €, finančné účty 36 440 €. 2017: dlhodobý majetok 3 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 869 €, finančné účty 16 136 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 349 €, finančné účty 15 655 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 61 376 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 4 910 €. 2017: vlastné imanie 24 329 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2018: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2019: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2020: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 61 376 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 4 910 €. 2017: vlastné imanie 24 329 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2018: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2019: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2020: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 61 376 €, dlhodobé záväzky 728 €, krátkodobé záväzky 4 910 €. 2017: vlastné imanie 24 329 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2018: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2019: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €. 2020: vlastné imanie 21 077 €, dlhodobé záväzky 898 €, krátkodobé záväzky −4 971 €.100 tis.0−5 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 560 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.1 tis.50005604800020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 560 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.1 tis.50005604800020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 560 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený.1 tis.50005604800020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby109,5 tis.45 tis.00—
Výsledok hospodárenia1,4 tis.−35,6 tis.−3,3 tis.0—
Aktíva67,2 tis.20,3 tis.17 tis.17 tis.17 tis.
Vlastné imanie61,4 tis.24,3 tis.21,1 tis.21,1 tis.21,1 tis.
Daň z príjmu56048000—
Zadlženosť8,4 %−20,1 %−24,0 %−24,0 %−24,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
17 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
−24,0 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
17 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−24,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
17 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−24,0 %

2017

Tržby
45 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,6 tis.
Aktíva
20,3 tis.
Vlastné imanie
24,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
−20,1 %

2016

Tržby
109,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
67,2 tis.
Vlastné imanie
61,4 tis.
Daň z príjmu
560
Zadlženosť
8,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API