prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Cotranscar s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46252827aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
622 792 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cotranscar s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46252827
daňové identifikačné číslo
2023305284
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
130, 08611 Komárov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 07. 2011
V registri
15 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 47352/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
958768
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 07. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 07. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby14. 07. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 07. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 07. 2011—
čistiace a upratovacie služby14. 07. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 07. 2011—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve17. 05. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu17. 05. 2016—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva17. 05. 2016—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva17. 05. 2016—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba17. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023305284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023305284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023305284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023305284Obdobia daňových registráciíDIČ 2023305284: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023305284
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202330528410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −4 275 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 622,8 tisíc eur.

Tržby

622 792 €

▲ 48,1 %

Výsledok hospodárenia

−4 275 €

▲ 93,7 %

Aktíva

959 610 €

▲ 8,9 %

Vlastné imanie

8 944 €

▼ 32,3 %

Zadlženosť

99,1 %

Hrubá marža

−0,7 %

Čistá marža

−0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 511 676 €. 2019: tržby 558 742 €. 2020: tržby 450 916 €. 2021: tržby 420 571 €. 2022: tržby 622 792 €.1 mil.500 tis.0511,7 tis.558,7 tis.450,9 tis.420,6 tis.622,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 511 676 €. 2019: tržby 558 742 €. 2020: tržby 450 916 €. 2021: tržby 420 571 €. 2022: tržby 622 792 €.1 mil.500 tis.0511,7 tis.558,7 tis.450,9 tis.420,6 tis.622,8 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 511 676 €. 2019: tržby 558 742 €. 2020: tržby 450 916 €. 2021: tržby 420 571 €. 2022: tržby 622 792 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 007 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 227 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 724 €. 2021: výsledok hospodárenia −68 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 275 €.0−100 tis.−5 tis.−8,2 tis.−11,7 tis.−68,2 tis.−4,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 007 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 227 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 724 €. 2021: výsledok hospodárenia −68 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 275 €.0−100 tis.−5 tis.−8,2 tis.−11,7 tis.−68,2 tis.−4,3 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −5 007 €. 2019: výsledok hospodárenia −8 227 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 724 €. 2021: výsledok hospodárenia −68 188 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 275 €.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 354 859 €, vlastné imanie 1 357 €. 2019: aktíva 627 073 €, vlastné imanie 53 130 €. 2020: aktíva 826 597 €, vlastné imanie 41 406 €. 2021: aktíva 881 473 €, vlastné imanie 13 219 €. 2022: aktíva 959 610 €, vlastné imanie 8 944 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 354 859 €, vlastné imanie 1 357 €. 2019: aktíva 627 073 €, vlastné imanie 53 130 €. 2020: aktíva 826 597 €, vlastné imanie 41 406 €. 2021: aktíva 881 473 €, vlastné imanie 13 219 €. 2022: aktíva 959 610 €, vlastné imanie 8 944 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 354 859 €, vlastné imanie 1 357 €. 2019: aktíva 627 073 €, vlastné imanie 53 130 €. 2020: aktíva 826 597 €, vlastné imanie 41 406 €. 2021: aktíva 881 473 €, vlastné imanie 13 219 €. 2022: aktíva 959 610 €, vlastné imanie 8 944 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 46 272 €, zásoby 190 623 €, pohľadávky 90 036 €, finančné účty 27 928 €. 2019: dlhodobý majetok 72 484 €, zásoby 514 344 €, pohľadávky 28 954 €, finančné účty 11 291 €. 2020: dlhodobý majetok 47 232 €, zásoby 739 794 €, pohľadávky 46 198 €, finančné účty −6 627 €. 2021: dlhodobý majetok 21 980 €, zásoby 789 980 €, pohľadávky 63 962 €, finančné účty 5 551 €. 2022: dlhodobý majetok 1 458 €, zásoby 844 180 €, pohľadávky 101 519 €, finančné účty 12 453 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 46 272 €, zásoby 190 623 €, pohľadávky 90 036 €, finančné účty 27 928 €. 2019: dlhodobý majetok 72 484 €, zásoby 514 344 €, pohľadávky 28 954 €, finančné účty 11 291 €. 2020: dlhodobý majetok 47 232 €, zásoby 739 794 €, pohľadávky 46 198 €, finančné účty −6 627 €. 2021: dlhodobý majetok 21 980 €, zásoby 789 980 €, pohľadávky 63 962 €, finančné účty 5 551 €. 2022: dlhodobý majetok 1 458 €, zásoby 844 180 €, pohľadávky 101 519 €, finančné účty 12 453 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 46 272 €, zásoby 190 623 €, pohľadávky 90 036 €, finančné účty 27 928 €. 2019: dlhodobý majetok 72 484 €, zásoby 514 344 €, pohľadávky 28 954 €, finančné účty 11 291 €. 2020: dlhodobý majetok 47 232 €, zásoby 739 794 €, pohľadávky 46 198 €, finančné účty −6 627 €. 2021: dlhodobý majetok 21 980 €, zásoby 789 980 €, pohľadávky 63 962 €, finančné účty 5 551 €. 2022: dlhodobý majetok 1 458 €, zásoby 844 180 €, pohľadávky 101 519 €, finančné účty 12 453 €.1 mil.0−10 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 502 €. 2019: vlastné imanie 53 130 €, dlhodobé záväzky 59 243 €, krátkodobé záväzky 514 700 €. 2020: vlastné imanie 41 406 €, dlhodobé záväzky 71 114 €, krátkodobé záväzky 714 077 €. 2021: vlastné imanie 13 219 €, dlhodobé záväzky 24 119 €, krátkodobé záväzky 844 135 €. 2022: vlastné imanie 8 944 €, dlhodobé záväzky 232 €, krátkodobé záväzky 950 434 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 502 €. 2019: vlastné imanie 53 130 €, dlhodobé záväzky 59 243 €, krátkodobé záväzky 514 700 €. 2020: vlastné imanie 41 406 €, dlhodobé záväzky 71 114 €, krátkodobé záväzky 714 077 €. 2021: vlastné imanie 13 219 €, dlhodobé záväzky 24 119 €, krátkodobé záväzky 844 135 €. 2022: vlastné imanie 8 944 €, dlhodobé záväzky 232 €, krátkodobé záväzky 950 434 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 1 357 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 353 502 €. 2019: vlastné imanie 53 130 €, dlhodobé záväzky 59 243 €, krátkodobé záväzky 514 700 €. 2020: vlastné imanie 41 406 €, dlhodobé záväzky 71 114 €, krátkodobé záväzky 714 077 €. 2021: vlastné imanie 13 219 €, dlhodobé záväzky 24 119 €, krátkodobé záväzky 844 135 €. 2022: vlastné imanie 8 944 €, dlhodobé záväzky 232 €, krátkodobé záväzky 950 434 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 479 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.500250004014790020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 479 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.500250004014790020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 401 €. 2020: daň z príjmu 479 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.500250004014790020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby511,7 tis.558,7 tis.450,9 tis.420,6 tis.622,8 tis.
Výsledok hospodárenia−5 tis.−8,2 tis.−11,7 tis.−68,2 tis.−4,3 tis.
Aktíva354,9 tis.627,1 tis.826,6 tis.881,5 tis.959,6 tis.
Vlastné imanie1,4 tis.53,1 tis.41,4 tis.13,2 tis.8,9 tis.
Daň z príjmu040147900
Zadlženosť99,6 %91,5 %95,0 %98,5 %99,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
622,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
959,6 tis.
Vlastné imanie
8,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,1 %

2021

Tržby
420,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−68,2 tis.
Aktíva
881,5 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,5 %

2020

Tržby
450,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,7 tis.
Aktíva
826,6 tis.
Vlastné imanie
41,4 tis.
Daň z príjmu
479
Zadlženosť
95,0 %

2019

Tržby
558,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,2 tis.
Aktíva
627,1 tis.
Vlastné imanie
53,1 tis.
Daň z príjmu
401
Zadlženosť
91,5 %

2018

Tržby
511,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−5 tis.
Aktíva
354,9 tis.
Vlastné imanie
1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API