prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

RZP Záchranná, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46245448aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 07. 201115 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
16 190 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RZP Záchranná, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46245448
daňové identifikačné číslo
2023302545
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
9. Mája 2137/3, 97703 Brezno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 07. 2011
V registri
15 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20506/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
550600
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializačnom odbore: urgentná medicína – Licencia Slovenskej lekárskej komory č. L1C/BB/1642/1307. 05. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 07. 2011—
Výkon samostatnej zdravotníckej praxe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializačnom odbore: urgentná medicína – Licencia Slovenskej lekárskej komory č. L1A/BB/1655/1307. 05. 2013—
výkon odborného zástupcu v povolaní lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializovanom odbore: urgentná medicína - Licencia Slovenskej lekárskej komory č. L1C/BB/1642/1305. 04. 2013—
dopravná zdravotná služba20. 12. 2014—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti18. 09. 2015—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve07. 06. 2017—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve07. 06. 2017—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá07. 06. 2017—
chov vybraných druhov zvierat07. 06. 2017—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 06. 2017—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja07. 06. 2017—
Sokoliarstvo - ukážky sokoliarskeho výcviku05. 10. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023302545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023302545Obdobia daňových registráciíDIČ 2023302545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023302545Obdobia daňových registráciíDIČ 2023302545: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023302545
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202330254510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa14. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 121 € a znížila tržby o ▼57 % na 16,2 tisíc eur.

Tržby

16 190 €

▼ 57,2 %

Výsledok hospodárenia

121 €

▲ 107,9 %

Aktíva

27 424 €

▼ 2,7 %

Vlastné imanie

10 663 €

▲ 1,1 %

Zadlženosť

62,9 %

Hrubá marža

2,8 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 96 491 €. 2021: tržby 101 750 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 37 837 €. 2024: tržby 16 190 €.200 tis.100 tis.096,5 tis.101,8 tis.17,1 tis.37,8 tis.16,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 96 491 €. 2021: tržby 101 750 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 37 837 €. 2024: tržby 16 190 €.200 tis.100 tis.096,5 tis.101,8 tis.17,1 tis.37,8 tis.16,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 96 491 €. 2021: tržby 101 750 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 37 837 €. 2024: tržby 16 190 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 465 €. 2021: výsledok hospodárenia 94 €. 2022: výsledok hospodárenia 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 533 €. 2024: výsledok hospodárenia 121 €.5000−2 tis.+465+94+390−1,5 tis.+12120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 465 €. 2021: výsledok hospodárenia 94 €. 2022: výsledok hospodárenia 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 533 €. 2024: výsledok hospodárenia 121 €.5000−2 tis.+465+94+390−1,5 tis.+12120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 465 €. 2021: výsledok hospodárenia 94 €. 2022: výsledok hospodárenia 390 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 533 €. 2024: výsledok hospodárenia 121 €.5000−2 tis.+465+390+121202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 982 €, vlastné imanie 13 781 €. 2021: aktíva 45 103 €, vlastné imanie 11 686 €. 2022: aktíva 37 815 €, vlastné imanie 12 076 €. 2023: aktíva 28 183 €, vlastné imanie 10 542 €. 2024: aktíva 27 424 €, vlastné imanie 10 663 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 982 €, vlastné imanie 13 781 €. 2021: aktíva 45 103 €, vlastné imanie 11 686 €. 2022: aktíva 37 815 €, vlastné imanie 12 076 €. 2023: aktíva 28 183 €, vlastné imanie 10 542 €. 2024: aktíva 27 424 €, vlastné imanie 10 663 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 57 982 €, vlastné imanie 13 781 €. 2021: aktíva 45 103 €, vlastné imanie 11 686 €. 2022: aktíva 37 815 €, vlastné imanie 12 076 €. 2023: aktíva 28 183 €, vlastné imanie 10 542 €. 2024: aktíva 27 424 €, vlastné imanie 10 663 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 234 €, zásoby 484 €, pohľadávky 9 360 €, finančné účty 26 705 €. 2021: dlhodobý majetok 14 143 €, zásoby 552 €, pohľadávky 3 203 €, finančné účty 26 952 €. 2022: dlhodobý majetok 7 426 €, zásoby 552 €, pohľadávky 5 969 €, finančné účty 23 503 €. 2023: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 8 561 €, finančné účty 15 273 €. 2024: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 7 653 €, finančné účty 14 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 234 €, zásoby 484 €, pohľadávky 9 360 €, finančné účty 26 705 €. 2021: dlhodobý majetok 14 143 €, zásoby 552 €, pohľadávky 3 203 €, finančné účty 26 952 €. 2022: dlhodobý majetok 7 426 €, zásoby 552 €, pohľadávky 5 969 €, finančné účty 23 503 €. 2023: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 8 561 €, finančné účty 15 273 €. 2024: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 7 653 €, finančné účty 14 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 234 €, zásoby 484 €, pohľadávky 9 360 €, finančné účty 26 705 €. 2021: dlhodobý majetok 14 143 €, zásoby 552 €, pohľadávky 3 203 €, finančné účty 26 952 €. 2022: dlhodobý majetok 7 426 €, zásoby 552 €, pohľadávky 5 969 €, finančné účty 23 503 €. 2023: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 8 561 €, finančné účty 15 273 €. 2024: dlhodobý majetok 3 506 €, zásoby 552 €, pohľadávky 7 653 €, finančné účty 14 637 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 781 €, dlhodobé záväzky 32 786 €, krátkodobé záväzky 11 415 €. 2021: vlastné imanie 11 686 €, dlhodobé záväzky 13 671 €, krátkodobé záväzky 19 746 €. 2022: vlastné imanie 12 076 €, dlhodobé záväzky 2 501 €, krátkodobé záväzky 23 238 €. 2023: vlastné imanie 10 542 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 17 450 €. 2024: vlastné imanie 10 663 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 17 183 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 781 €, dlhodobé záväzky 32 786 €, krátkodobé záväzky 11 415 €. 2021: vlastné imanie 11 686 €, dlhodobé záväzky 13 671 €, krátkodobé záväzky 19 746 €. 2022: vlastné imanie 12 076 €, dlhodobé záväzky 2 501 €, krátkodobé záväzky 23 238 €. 2023: vlastné imanie 10 542 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 17 450 €. 2024: vlastné imanie 10 663 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 17 183 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 13 781 €, dlhodobé záväzky 32 786 €, krátkodobé záväzky 11 415 €. 2021: vlastné imanie 11 686 €, dlhodobé záväzky 13 671 €, krátkodobé záväzky 19 746 €. 2022: vlastné imanie 12 076 €, dlhodobé záväzky 2 501 €, krátkodobé záväzky 23 238 €. 2023: vlastné imanie 10 542 €, dlhodobé záväzky 191 €, krátkodobé záväzky 17 450 €. 2024: vlastné imanie 10 663 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 17 183 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 379 €. 2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 204 €. 2023: daň z príjmu 160 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250037939820416034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 379 €. 2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 204 €. 2023: daň z príjmu 160 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250037939820416034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 379 €. 2021: daň z príjmu 398 €. 2022: daň z príjmu 204 €. 2023: daň z príjmu 160 €. 2024: daň z príjmu 340 €.500250037939820416034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby96,5 tis.101,8 tis.17,1 tis.37,8 tis.16,2 tis.
Výsledok hospodárenia46594390−1,5 tis.121
Aktíva58 tis.45,1 tis.37,8 tis.28,2 tis.27,4 tis.
Vlastné imanie13,8 tis.11,7 tis.12,1 tis.10,5 tis.10,7 tis.
Daň z príjmu379398204160340
Zadlženosť76,2 %74,1 %68,1 %62,6 %62,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
16,2 tis.
Výsledok hospodárenia
121
Aktíva
27,4 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
62,9 %

2023

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
28,2 tis.
Vlastné imanie
10,5 tis.
Daň z príjmu
160
Zadlženosť
62,6 %

2022

Tržby
17,1 tis.
Výsledok hospodárenia
390
Aktíva
37,8 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
204
Zadlženosť
68,1 %

2021

Tržby
101,8 tis.
Výsledok hospodárenia
94
Aktíva
45,1 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
398
Zadlženosť
74,1 %

2020

Tržby
96,5 tis.
Výsledok hospodárenia
465
Aktíva
58 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
379
Zadlženosť
76,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API