prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

UNIREAL SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46228390aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
UNIREAL SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46228390
daňové identifikačné číslo
2023290280
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Čergovská 577, 08641 Raslavice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 06. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 24617/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
742167
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí24. 06. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 06. 2011—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby24. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb24. 06. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 06. 2011—
reklamné a marketingové služby24. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023290280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023290280Obdobia daňových registráciíDIČ 2023290280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023290280Obdobia daňových registráciíDIČ 2023290280: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023290280
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202329028010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −533 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−533 €

▲ 66,7 %

Aktíva

9 159 €

▼ 5,5 %

Vlastné imanie

−30 133 €

▼ 1,8 %

Zadlženosť

429,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.110000020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.110000020182019202020212022Tržby2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.110000020182019202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 600 €. 2022: výsledok hospodárenia −533 €.0−2 tis.00−1,6 tis.−53320182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 600 €. 2022: výsledok hospodárenia −533 €.0−2 tis.00−1,6 tis.−53320182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 600 €. 2022: výsledok hospodárenia −533 €.0−2 tis.00−533201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2019: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2020: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2021: aktíva 9 692 €, vlastné imanie −29 600 €. 2022: aktíva 9 159 €, vlastné imanie −30 133 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2019: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2020: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2021: aktíva 9 692 €, vlastné imanie −29 600 €. 2022: aktíva 9 159 €, vlastné imanie −30 133 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2019: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2020: aktíva 11 292 €, vlastné imanie −28 000 €. 2021: aktíva 9 692 €, vlastné imanie −29 600 €. 2022: aktíva 9 159 €, vlastné imanie −30 133 €.20 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2019: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2020: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2021: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 1 461 €. 2022: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 928 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2019: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2020: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2021: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 1 461 €. 2022: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 928 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2019: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2020: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 3 061 €. 2021: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 1 461 €. 2022: dlhodobý majetok 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 001 €, finančné účty 928 €.20 tis.10 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2019: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2020: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2021: vlastné imanie −29 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2022: vlastné imanie −30 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2019: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2020: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2021: vlastné imanie −29 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2022: vlastné imanie −30 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2019: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2020: vlastné imanie −28 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2021: vlastné imanie −29 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €. 2022: vlastné imanie −30 133 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 292 €.50 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.110000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.110000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.110000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0—000
Výsledok hospodárenia0—0−1,6 tis.−533
Aktíva11,3 tis.11,3 tis.11,3 tis.9,7 tis.9,2 tis.
Vlastné imanie−28 tis.−28 tis.−28 tis.−29,6 tis.−30,1 tis.
Daň z príjmu0—000
Zadlženosť348,0 %348,0 %348,0 %405,4 %429,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−533
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
−30,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
429,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
9,7 tis.
Vlastné imanie
−29,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
405,4 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
−28 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
348,0 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
−28 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
348,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
−28 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
348,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API