prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CP C-A.R.S., s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 46226591aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €06/2021 — 12/2023
Oznámenia
55 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CP C-A.R.S., s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
46226591
daňové identifikačné číslo
2023276343
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bratislavská 63, 903 01 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 73632/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
667209
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),07. 06. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,07. 06. 2011—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,07. 06. 2011—
prenájom hnuteľných vecí,07. 06. 2011—
cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,07. 06. 2011—
vykonávanie odťahovej služby,07. 06. 2011—
diagnostika a opravy motorových vozidiel,07. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023276343: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023276343Obdobia daňových registráciíDIČ 2023276343: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023276343Obdobia daňových registráciíDIČ 2023276343: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023276343
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202327634310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 06/2021 — 12/2023 strata bez zmeny na −960 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−960 €

bez zmeny

Aktíva

76 149 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−1 307 354 €

bez zmeny

Zadlženosť

1 816,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 5 562 406 €. 2015: tržby 794 522 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 06/2021 — 12/2023: tržby 0 €.10 mil.5 mil.05,56 mil.794,5 tis.000201420152016201706/2021 — 12/2023Tržby2014: tržby 5 562 406 €. 2015: tržby 794 522 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 06/2021 — 12/2023: tržby 0 €.10 mil.5 mil.05,56 mil.002014201606/2021 — 12/2023Tržby2014: tržby 5 562 406 €. 2015: tržby 794 522 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 06/2021 — 12/2023: tržby 0 €.10 mil.5 mil.00201506/2021 — 12/2023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 48 331 €. 2015: výsledok hospodárenia −650 029 €. 2016: výsledok hospodárenia −960 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 06/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia −960 €.50 tis.0−1 mil.+48,3 tis.−650 tis.−960−960−960201420152016201706/2021 — 12/2023Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 48 331 €. 2015: výsledok hospodárenia −650 029 €. 2016: výsledok hospodárenia −960 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 06/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia −960 €.50 tis.0−1 mil.+48,3 tis.−960−9602014201606/2021 — 12/2023Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 48 331 €. 2015: výsledok hospodárenia −650 029 €. 2016: výsledok hospodárenia −960 €. 2017: výsledok hospodárenia −960 €. 06/2021 — 12/2023: výsledok hospodárenia −960 €.50 tis.0−1 mil.−960201506/2021 — 12/2023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 902 307 €, vlastné imanie −655 406 €. 2015: aktíva 78 069 €, vlastné imanie −1 305 435 €. 2016: aktíva 77 109 €, vlastné imanie −1 306 394 €. 2017: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €. 06/2021 — 12/2023: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €.1 mil.0−2 mil.201420152016201706/2021 — 12/2023Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 902 307 €, vlastné imanie −655 406 €. 2015: aktíva 78 069 €, vlastné imanie −1 305 435 €. 2016: aktíva 77 109 €, vlastné imanie −1 306 394 €. 2017: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €. 06/2021 — 12/2023: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €.1 mil.0−2 mil.2014201606/2021 — 12/2023Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 902 307 €, vlastné imanie −655 406 €. 2015: aktíva 78 069 €, vlastné imanie −1 305 435 €. 2016: aktíva 77 109 €, vlastné imanie −1 306 394 €. 2017: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €. 06/2021 — 12/2023: aktíva 76 149 €, vlastné imanie −1 307 354 €.1 mil.0−2 mil.201506/2021 — 12/2023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 348 687 €, zásoby 158 669 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 4 863 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 70 806 €, finančné účty 327 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 69 846 €, finančné účty 327 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €. 06/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €.1 mil.500 tis.0201420152016201706/2021 — 12/2023Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 348 687 €, zásoby 158 669 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 4 863 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 70 806 €, finančné účty 327 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 69 846 €, finančné účty 327 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €. 06/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €.1 mil.500 tis.02014201606/2021 — 12/2023Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 348 687 €, zásoby 158 669 €, pohľadávky 383 511 €, finančné účty 4 863 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 70 806 €, finančné účty 327 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 69 846 €, finančné účty 327 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €. 06/2021 — 12/2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 190 €, pohľadávky 75 632 €, finančné účty 327 €.1 mil.500 tis.0201506/2021 — 12/2023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −655 406 €, dlhodobé záväzky 248 416 €, krátkodobé záväzky 1 294 037 €. 2015: vlastné imanie −1 305 435 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 195 €. 2016: vlastné imanie −1 306 394 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 194 €. 2017: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €. 06/2021 — 12/2023: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €.2 mil.0−2 mil.201420152016201706/2021 — 12/2023Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −655 406 €, dlhodobé záväzky 248 416 €, krátkodobé záväzky 1 294 037 €. 2015: vlastné imanie −1 305 435 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 195 €. 2016: vlastné imanie −1 306 394 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 194 €. 2017: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €. 06/2021 — 12/2023: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €.2 mil.0−2 mil.2014201606/2021 — 12/2023Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −655 406 €, dlhodobé záväzky 248 416 €, krátkodobé záväzky 1 294 037 €. 2015: vlastné imanie −1 305 435 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 195 €. 2016: vlastné imanie −1 306 394 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 186 194 €. 2017: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €. 06/2021 — 12/2023: vlastné imanie −1 307 354 €, dlhodobé záväzky 196 449 €, krátkodobé záväzky 1 187 054 €.2 mil.0−2 mil.201506/2021 — 12/2023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 06/2021 — 12/2023: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.002,9 tis.960960960201420152016201706/2021 — 12/2023Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 06/2021 — 12/2023: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.009609602014201606/2021 — 12/2023Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 2 880 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 06/2021 — 12/2023: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960201506/2021 — 12/2023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok06/2021 — 12/2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,56 mil.794,5 tis.000
Výsledok hospodárenia48,3 tis.−650 tis.−960−960−960
Aktíva902,3 tis.78,1 tis.77,1 tis.76,1 tis.76,1 tis.
Vlastné imanie−655,4 tis.−1,31 mil.−1,31 mil.−1,31 mil.−1,31 mil.
Daň z príjmu02,9 tis.960960960
Zadlženosť170,9 %1 771,1 %1 793,1 %1 816,8 %1 816,8 %

06/2021 — 12/2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−960
Aktíva
76,1 tis.
Vlastné imanie
−1,31 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1 816,8 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−960
Aktíva
76,1 tis.
Vlastné imanie
−1,31 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1 816,8 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−960
Aktíva
77,1 tis.
Vlastné imanie
−1,31 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
1 793,1 %

2015

Tržby
794,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−650 tis.
Aktíva
78,1 tis.
Vlastné imanie
−1,31 mil.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
1 771,1 %

2014

Tržby
5,56 mil.
Výsledok hospodárenia
48,3 tis.
Aktíva
902,3 tis.
Vlastné imanie
−655,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
170,9 %

05

Obchodný vestník

5 oznámení

  1. 16. 06. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 12. 05. 2025

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 10. 03. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 24. 01. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 19. 08. 2021

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API